Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #3

quixef

Öne çıkan mesajlar

Suark said:

en sevdigim seri
kutuphanemdeki butun kitaplari bagislamistim vakti zamaninda biri haric
oda ruhdoveni.
he bu arada 1. kitap felan tirt mirt zaten oyundan ibaret o. Sacma sapan relic bulup duruyolar
sonrasi guzel serilerin.
hala bence super

bunlarin coluklari cocuklari felan superdi ya; ben cok uzulmustum caramonun sipalari oldugunde.

neyse efenim, buyu atamayan raist en guzel raist. o kitaplar super
BabacumMostors said:

AB, YALNIZ DEĞİİL MİŞİM YAA ÇOK MUTLUYUM!!!

DL serisini bir kaç ay önce yeniden okumaya çalışıp aynen bırakmıştım "lan kitap mı kötü ben mi fantazi kurgu sevmiyorum artık?" diye düşünmeye başlamıştım

demek ki o kekremsi tat hep varmış

dragonlance D&D settingleri arasinda ozel bir yere sahip cunki digerlerinin aksine DL baya low level karakterler icindir

character sheetlere bakinca en kral tanri lvl20 dir, fistandantilus efendi raistlinn gudubetinden sonra anca lvl 14 mi neydi. ejderhalar gercekten korkunc ve urkutucuydu bu yuzden, op buyuler yoktu. settingde paladin filan yok misal, tanrilar donmeden cleric sayisi az, buyuculer cok limitli buyuler biliyor ve sinirlandirilmis baya ve dramlari guzel, uc aylar konsepti guzel :P

guzel romantik maceralar cikabiliyor DL seetinginden o yuzden, powerplayin cezalandirildigi, roleplayin taclandirildigi bir setting.

kitaplardan bahsetmiyorum tabi :P ruhdoveni filan direk weiss in raistlin fantazileri icin yazilmis seyler, bayada retcon var filan

kitiaranin sturmu yoldan cikarip hamile kaldigi kitap hic olmadi bide :P NEVER HAPPENED
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

µh said:

dune>all denmedi daha ayip

dune surdaki yazilan kitaplardan fersah fersah otede
ondan denmedi

ben büyük bir hata yaptım işte. hobbit, LOTR , shannara( lotr çalıntısıydı ama o yaşlarda idare ederdi ) , Drizzt üstüne Dune okudum ondan sonra fantastik kitap okumadım yıllarca taa ki game of thrones'a kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...