Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

250 tl paribuya gönderdim btc alıp binanceye yolladım. Paribu 0.0005 btc kesiyor bundan. 8 dolar felan ediyor.

Binance btc to eth için ne komisyon kesiyor yazmıyor biyerde. 0.099 eth var şu an. 51 dolar ediyodu başta 56 oldu şimdi.

Komisyonları bnb ile ödemek için ne kadar bnb alınsa yetiyor 3-5 işlem için?
Sosyal ağlarda paylaş

Ekşi'de BDDK'nın TR'de BTC yasaklayacağını söylemiş biri, Paribu ve BTCTürk'te son zamanlar çok problem yaşanıyor zaten, böyle bir olay da olursa bu sistemlere para akışını engellemek isteyebilirler ve eski sisteme geri dönülür. Dünya genelinde bir etkisi olmaz muhtemelen böyle bir gelişmenin.

Sizler ne diyorsunuz? Böyle bir şey duyan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

Eth de durmasının zararı yok şimdilik ortamı gözlemlerken eth dursun dedim oda kazandırıyor sonuçta. altcoine gireceğim zaman eth ile alırım dedimde alınmıyormuş. En az komisyonla nerden yapılır eth to btc?

Sırf binanceden herhangi bir yere gönderdinmi 0.01 kesiyor (6.25 dolar) benim eth mayıs a kadar duracak orda mayısta 3000-5000 olur heralde. Maceralı şeyler için bi 100 200 daha atıp btc de tutcam onu.

Yazıyorum yeni girenler komisyonları felan görsün.
Sosyal ağlarda paylaş

ripple'ı pumpladılar şimdi iota'yı geçti market cap

şeytan dürtüyor ltc gibi 3x olur mu acaba ya

https://www.tradingview.com/chart/XRPUSD/1uvpayso-Most-obvious-buy-in-my-cryptocareer-Ripple-heading-to-the-sun/

o ye son pullback'te 0.35'ten all in girdim 0.43'e geldi lel

fakyu iota

hastir .49 best buy of my life
Sosyal ağlarda paylaş

vergi gelirse elimizdeki btc'nin değeri daha da artmaz mı ya? ban gelicek diye bi durum yok ki.

bu arada gece ripple çağrıma kulak asanlar için, sabahki panic sell ile 0.35'e gerilemiş ama şimdi 0.50 yine. kendi trendini yaratabilir gibi gözüküyor.

iota baya patates olmuş, nedense btc'i izliyor şuan. şuanki iota/btc değeri yüksek bulunuyor herhalde. iyi ki çevirmişim elimdekileri yatmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...