Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

bombilo said:

fiyatlandırmasına diyecek birşey yok, uzun zamandır ben de LTC'ye girmiyorum @korax gibi LTC zedelerden sonra sdsf.

ya sdgh BATMANCOINE GIR SEN HE sdg

goldbären said:

Korax bilekleri kesti sanırım, zaten yeni yer yaramamıştı hep karanlık düşüncelerden bahsediyordu...

Yok ben kardayim son zamanlarda yine sdfg bunun dedigi zarar ta 2013 kasimda olan mevzu eheuah buarada hakkaten yaramadi lan isvicre, dönuyorum bu hafta isvecistana
Sosyal ağlarda paylaş

Yakında gelecek olan hard fork konusunda bilgiye ihtiyacım var. Binance destekleyeceğini söylüyor;

https://www.reddit.com/r/binance/comments/7j5541/will_binance_support_super_bitcoin_fork/

Q: is it true that I still receive forked coins on Binance even if i spend my BTC right after the forked block generated (ex: 49888)?

Binance: Yes, as long as you have a BTC balance at the time of the fork (when the fork block hits), you should receive your balance.

Sorum şu: Fork gerçekleşirken hesabımda BTC balance ı olması lazım anladığım kadarıyla, doğru mu?

Ben Paribu'da biraz BTC vardı onu gönderdim Binance'e biraz önce, diğer bakiyemin hepsi IOTA. Bugün IOTA da güzel değerlendi, BTC'ye çevireyim mi, sonra tekrar IOTA alırım?

1:1 airdrop falan diyorlar, nasıl bir rewarding, kazancımız ne olacak? Ona göre yapacağım veya yapmayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

hadi bilgisayar ve piyasa okuryazarlığı düşük adamların gelip sorması normal de sana yakıştıramadım sipes...

yeni gelecek coinin kıymeti bilinmiyor, zaten dandik bir klon gibi geldi bana, o yüzden çok değerlenmez. ben olsam satardım elime geçince. her türlü havadan kardasın.

fork esnasında confirm edilmiş olması gerekiyor mu bilmiyorum.

iota/usd iota/btc çevrimine gelince. btc yerine dolara çevirmek daha mantıklı geliyor bana, sadece iota için gevşek bir korelasyon var gibi aralarında bi haftadır. ama böyle gidecek değil tabi. dolar olarak kar edip dolar olarak yatırmak daha okunaklı geliyor bana. öbür türlü karda mı zararda mı olduğumu oturup hesaplamam gerekiyor.

iota için 14'ünü beklemek gerekir mi onda da fikrim yok. belki çoktan fiyatlandı, belki de 8 olacak. kim kesin olarak sıkabilir. pozisyonunu al riskini tart, en kötü kaybeder denemedik demeyiz işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...