Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efsanevi Paragraflar Arşivi v3

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Ahaha evet, eksik olmus. Tamami soyle;

Deathblade said:

Başlık: 2010 Referandum Sonuçları
Tarih : 13 Eylül 2010

Giovanni said:

nileppezdel said:

Demokrasinin ne kadar sakıncalı bir şey olduğunun, devlet yönetiminin d'sinden haberi olmayan, okuduğunu anlamaktan aciz insanların devletlerin nasıl ve kimler tarafından yönetileceğini belirlemesinin ne kadar yanlış olduğunun kanıtı çıktı bugün. İyi bir eğitim sistemi ve eğitimlilerin aristokrasisi çok daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. Oyunu bir çuval kömüre satan adam devletin yönetimine etki etmemeli, edememeli

Çoğu kimse özgeçmişimin eğitimli bir insana ait olduğunu söyler sanırım. Ayrıca hukuk fakültesi mezunuyum. Tamamen özgür irademle evet oyu kullandım.

Saygılar :)

Başlık : Wikipedia erişime KAPATILDI
Tarih : 1 Mayıs 2017

Giovanni said:

Bu olay feci canımı sıktı ya. Nasıl bir aktivizm yapabiliriz?

moriarty said:

AAHHAHAHAHA GIOVANNI.

nasıl bir aktivizm yapabiliris? yarramı yaparsın artık sayende ahhahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

https://forum.paticik.com/read.php?62,8673318,page=2#msg-8674609

sanssizsansli said:

olm size çok sıradışı gelebilir ama aptal olarak gördüğünüz birinin aslında çok başka marifetleri olup da böyle şeyleri bilmeme ihtimali de var.
ki bu bi kız. kızların çok okumamışından böyle şeyleri beklemenin bi manası yok diyorum. gerçi ben okuyanından da beklemem yani. kafaları hayata bakışları çok farklı oluyor.

gidip çok basit bi makyaj malzemesini sorsa bilemeyecek nice erkek var ama halbuki herkesin bildiği şeyler bunlar. malzemeyi bilmedi diye aptal diyemem adama. ilgisi yok işte.

çok basit abi nasıl bilemez yaaa diye zorlamayın.
salak lan bunlar diyip garip bir tribe girmeniz so liseli.
Sosyal ağlarda paylaş

Marslı topiği baya verimli çıktı yalnız

Önce

KillJoy said:

senko said:

Red said:

kokainman çıkmasından iyi bence.

kesinlikle.

güzel bi akşam üstü, terastasın

vır vır vır vır vır vır....

, karnın tok sırtın pek, güneş solda batıyor, sağda güzel egemin güzel adalı deniz manzarası, elimde içkim olmasa, yanımda hatunum olmasa belki üşücem.
kahkahalar, aşklar meşkler, terası dışardan gören bi yer de yok, gayet rahat takılmaca. Keyifler keyif yani..
Kızla da daha ikinci defa ev ortamında rahatız. Benim açımdan her şey çok süper giderken, birden. kızın suratı düştü. Evden çıkarken getircektim beyazı ama acele ettiğim için unuttum dedi.. dedim içki var işte içiyoruz vs dedim.. neyse kız toparlandı ama sadece 15dkcık. sonra dedi ki keşke coint olsaydı dedi. Beni yokladı, bende evet ya dedim keşke olsaydı da bitti dedim. Dedi ki nerden alabiliriz? Dedim bi arkadaş var ama istersen mesaj atayım dedim. Tamam dedi.
https://s4.postimg.org/f5imzo2p9/image.jpg
(örnek kız görseli)

Ben başımdan savmaya çalışıorm ama kız bağımlı.. Bi de var ya.. çok güzel. inanılmaz güzel. Ya şöyle diyim. Siz hiç dünyada görebileceğiniz en güzel kızla birlikte oldunuz mu?
Kız arkadaşınız güzel gelebilir, ya da tek gecelik bir ilişki... ama her zaman daha güzeli dışarda vardır. En kötü rihanna var, shakira var, barbara var.. Ama benim için o kız, hepsinden üstündü.. tekti.. the one, neo!
neyse, mesaj attım arkadaşa naber diye, iyi dedi. sormadım bile..
döndüm kıza, müsait değilmiş dedim. Kızın yine düştü modu. Hemde öyle böyle değil yani.

Sonra bi çözümleme yaptım falan fıstık bişiler neyse, sonuç madde varken, kız inanılmaz iyi, aşık etti beni kendine. ama yokken hiçbişi diplerde... olmadı yürümedi... Birazcık daha zorlasakta... Hala hayatımdaki en güzel kız bu arada kendisidir.

sonuç olarak Red haklı

masa said:

killjoy@ abi kız bağımlı değildir. boş kafayla çekilmiyorsundur.

Akabinde hepimiz
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
neutrino said:

Ahaha evet, eksik olmus. Tamami soyle;

Deathblade said:

Başlık: 2010 Referandum Sonuçları
Tarih : 13 Eylül 2010

Giovanni said:

nileppezdel said:

Demokrasinin ne kadar sakıncalı bir şey olduğunun, devlet yönetiminin d'sinden haberi olmayan, okuduğunu anlamaktan aciz insanların devletlerin nasıl ve kimler tarafından yönetileceğini belirlemesinin ne kadar yanlış olduğunun kanıtı çıktı bugün. İyi bir eğitim sistemi ve eğitimlilerin aristokrasisi çok daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. Oyunu bir çuval kömüre satan adam devletin yönetimine etki etmemeli, edememeli

Çoğu kimse özgeçmişimin eğitimli bir insana ait olduğunu söyler sanırım. Ayrıca hukuk fakültesi mezunuyum. Tamamen özgür irademle evet oyu kullandım.

Saygılar :)

Başlık : Wikipedia erişime KAPATILDI
Tarih : 1 Mayıs 2017

Giovanni said:

Bu olay feci canımı sıktı ya. Nasıl bir aktivizm yapabiliriz?

moriarty said:

AAHHAHAHAHA GIOVANNI.

nasıl bir aktivizm yapabiliris? yarramı yaparsın artık sayende ahhahaha.

şunu gerçekten okullarda gençliğe hitabenin yanına falan asmak lazım ya.
gerçekten .arramı yaparsın kardeş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
axedice said:

Böyle abartılı argümanlarda suark-feamer eğrisi diye bi tezim var, eğer feamerın çürütebileceği kadar mantıksız ya da suarka katılınabilecek kadar haksızsanız baya baya sığırdışkısı klasmanına giriyorsunuz.

Yalnız sanırım feamerın mantıklı ve suarkın haklı olması uzay-zaman bütünlüğünü bozduğundan düzeltirken güneş patlamalarıydı dev kasırgalardı tonla sıkıntı yaşıyoruz insanlık olarak.

O yüzden denocum lütfen, biraz dikkatli olalım.

link
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...