Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efsanevi Paragraflar Arşivi v3

roket adam

Öne çıkan mesajlar

https://forum.paticik.com/read.php?22,8614840,page=9#msg-8619380

Aceace said:

pontipati said:

köpek saldırısında ne yapmak lazım durduk yere saldırdı sokak köpeğinin biri sakinleştiremedim bir türlü. ısırmak için hamle yapmaya başladı sonra upper kick çıkarmak zorunda kaldım şok oldu ama etkilenmedi. bağırıp çağırıp apartmana girdim sonra.

Bütün paticik dalga geçecek biliyorum ama yazayım.

Öncelikle köpeğin ve senin arkanızın boş olmasıo lazım. Köşeye sıkıştığını ya da sıkıştırdığını hissetmeyecek. (Bundan sonrasında gülmeyin piliz) Abi kolları kaldırıyosun havaya. Ellerini kollarını pençe gibi yapıyosun. Sağa sola doğru sallayıp ama köpeğe doğru da hareketlenmeden 2 3 bağırıyosun.

Ananııı diyip kaçıyolar :D Gülmeyin en efektif yöntem bu.

Ha bi de şey var. Civarda bakkal varsa bakkala gir. Bi aç bitir salam al. 1.85tl. Bundan sonra sana saldırmasın. Sen millete saldırt :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni esnaf lokantası

"Bir foruma üyeyim"

https://forum.paticik.com/read.php?11,8599781,page=6#msg-8621815

µh said:

Ben, "dandik" diyeceğim. Sonra blogumda izah edeceğim nedenini de size kısaca burada bir yazayım. ->
Bir foruma üyeyim. Forumdakilerin profilini izah edeyim önce. Üst üste 20 oscar dandik olsa dahi işleri tıkırında görecek tipler bunlar ->

Yeni ödüller dağıtılırken bu tiplerin ikiye ayrıldığını gördüm. Peki nasıl kategorize oldular? ->
Forum üyelerinden bazıları "la la land alsın, emmayı seviyorum, ryan da bilinç altımdaki ılığa hitap ediyor" diyordu ->

Diğerleri de "Her yıl yığınla film çıkıyor, çok film izlemedin anlaşılan zaten no country for old man nasıl oscar aldı anlamadım" diyordu ->

1- Adamlar recep ivedik 5'te bile rahatlar, 2- Biri dandik filmler oscar alsın istiyor, 3- diğeri de efsane filmlere bok atıyor ->
Bu profildeki tipler şu an kudurmuş durumda, forumda "89. Oscar Ödülleri " başlığı açıp kendi kendilerine muhabbet döndürüyorlar ->
Lalaland'e oscar isteyen adamlar "güzel" diyorsa, benim tereddüt etmeden DANDİK demem lazım. ->
Bu anlattığım vaka, DANDİK deme argümanlarımdan sadece bir tanesi...

Orijinali ise paparnozun vahşi siyasi görüşleri (böyle yazdığımı okusa benden de nefret edecek asd)
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Yeni esnaf lokantası

"Bir foruma üyeyim"

µh said:

Ben, "dandik" diyeceğim. Sonra blogumda izah edeceğim nedenini de size kısaca burada bir yazayım. ->
Bir foruma üyeyim. Forumdakilerin profilini izah edeyim önce. Üst üste 20 oscar dandik olsa dahi işleri tıkırında görecek tipler bunlar ->

Yeni ödüller dağıtılırken bu tiplerin ikiye ayrıldığını gördüm. Peki nasıl kategorize oldular? ->
Forum üyelerinden bazıları "la la land alsın, emmayı seviyorum, ryan da bilinç altımdaki ılığa hitap ediyor" diyordu ->

Diğerleri de "Her yıl yığınla film çıkıyor, çok film izlemedin anlaşılan zaten no country for old man nasıl oscar aldı anlamadım" diyordu ->

1- Adamlar recep ivedik 5'te bile rahatlar, 2- Biri dandik filmler oscar alsın istiyor, 3- diğeri de efsane filmlere bok atıyor ->
Bu profildeki tipler şu an kudurmuş durumda, forumda "89. Oscar Ödülleri " başlığı açıp kendi kendilerine muhabbet döndürüyorlar ->
Lalaland'e oscar isteyen adamlar "güzel" diyorsa, benim tereddüt etmeden DANDİK demem lazım. ->

Orijinali ise paparnozun vahşi siyasi görüşleri (böyle yazdığımı okusa benden de nefret edecek asd)

said:
Ben, "UBISHIT" diyeceğim. Sonra blogumda izah edeceğim nedenini de size kısaca burada bir yazayım. ->
Bir foruma üyeyim. Forumdakilerin profilini izah edeyim önce. Üst üste aldiklari 20 AAA oyun patlasada isleri tıkırında görecek tipler bunlar ->

Yeni oyunlar cikar hype piyasayi sararken bu tiplerin ikiye ayrıldığını gördüm. Peki nasıl kategorize oldular? ->
Forum üyelerinden bazıları "yok bu defa oyun oldu, twitchde bu kadar insan oyniyor bu defa ubisoft gecen seferki gibi patlatmis olamaz hem samuray var, viking var, sovalye var ayni oyunda nasil kotu olabilirki" diyordu ->

Diğerleri de "Her yıl yığınla oyun cikariyor bu herifler ve birtanesi bile duzgun cikmadi, patchlensin, indirime veya bundle a girsin belki oyle" diyordu ->

1- Adamlar senelik rehash oyunlarda bile rahatlar, hala hype yapicak enerjiyi buluyorlar, 2- Birileri dandrik izometrik 98 terk oyunlarla oyalanip gencligini yeniden yasamaya calisiyor, 3- diğeri de yakin zamanda cikmis ve iyi oldugu icin populer olmus oturmus oyunlara bok atiyor ->
Bu 2. profildeki tipler şu an kudurmuş durumda, forumda "PC gaming" başlığı açıp kendi kendilerine muhabbet döndürüyorlar ->
For Honor'a senenin oyunu diyen adamlar "güzel" diyorsa, benim tereddüt etmeden BOKTAN ve MICROTRANSACTION UBISHIT demem lazım. ->
Bu anlattığım vaka, UBISHIT deme argümanlarımdan sadece bir tanesi...

tuttum bunu (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Yeni esnaf lokantası

"Bir foruma üyeyim"

µh said:

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Deathblade said:

Başlık: 2010 Referandum Sonuçları
Tarih : 13 Eylül 2010

Giovanni said:

nileppezdel said:

Demokrasinin ne kadar sakıncalı bir şey olduğunun, devlet yönetiminin d'sinden haberi olmayan, okuduğunu anlamaktan aciz insanların devletlerin nasıl ve kimler tarafından yönetileceğini belirlemesinin ne kadar yanlış olduğunun kanıtı çıktı bugün. İyi bir eğitim sistemi ve eğitimlilerin aristokrasisi çok daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. Oyunu bir çuval kömüre satan adam devletin yönetimine etki etmemeli, edememeli

Çoğu kimse özgeçmişimin eğitimli bir insana ait olduğunu söyler sanırım. Ayrıca hukuk fakültesi mezunuyum. Tamamen özgür irademle evet oyu kullandım.

Saygılar :)

Başlık : Wikipedia erişime KAPATILDI
Tarih : 1 Mayıs 2017

Giovanni said:

Bu olay feci canımı sıktı ya. Nasıl bir aktivizm yapabiliriz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...