Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efsanevi Paragraflar Arşivi v3

roket adam

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
dasBock said:

Esh said:

Kari gibi?

Sana ermeni gibi dallama deseler hosuna gider mi?

dasBock said:

karı gibi her boka paralel amk

Olayın vatandaşı rahatsız etmek için yapıldığını söyleyen Yıldırım, "Bu paralel yapının algı operasyonudur" dedi.

ne diyon lae değişik

Flam said:

gayet güzel diyo. çok pleb bir laf. karı gibi ne demek? karılık utanılacak birşey mi?

dasBock said:

öf en sevdiğim feminist tayfa da geldi.

AM diye pankart açın taksimin göbeğinde siz daha sesinizi duyurmak için.

di said:

Actim. Nasi? Gorunuyo mu yukardan?

bu arkadaşı da burada arşivleyelim. vizyon bölümünde belli etmişti zaten yetoluğunu bkz.

dasBock said:

olm ben sizin gibi ergen miyim lan forumda yazdıklarınıza sinirleniyim hem de haksız olduğum bi durum da yokken :) siz görüşü sizle aynı olmayanı yerersiniz kültürünüz bu şaşılacak durum yok. hayatınız asosyallikle forum arasında geçtiği için herkesi forumda vay onu dedi vay bunu dedi diye evham yapanlardan sanıyosunuz heralde:) böyle ergen sataşmalara gelecek değilim küfür edecek seviyeye gelirsem de ederim merak etme etmişliğim de var isterlerse yörünge dışına süresiz göndersinler bana koymaz da sizin eşekliğiniz baki kalır :) bu arada hangi ban'dan söz ediyosun onu da anlamadım hangi hayal aleminde yaşıyosun sen:)

ha bu arada donanimhaberdeki kitle ergenlikten kurtulamadığı için paticiğe geçmiştim ancak görünen o ki burası da donanimhaberin yolunda ilerliyor. bunu diyen sırf ben de değilim en eski üyeler bile aynı şeyden yakınıyor az taşın altına elinizi koyun bakalım ne bulacaksınız :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
https://forum.paticik.com/read.php?73,8384678,page=1 başından sonuna soluksuz okunacak bir eser.

eski dramaların tadı yok paticikte yeni bomba patlamıyor derken yoklukta ilaç gibi geldi, inanılmaz başarılı. bütün klişeleri satır satır nakşetmişler, ancak öyle güzel işlemişler ki 18 sayfayı soluksuz okuyacaksınız.
Sosyal ağlarda paylaş

bir insan neden bunu yapar?

rezil oldugun bir video var. rezillik var ortada, utanir insan. yani bu rezilligi tarihten silmek icin "dur sunu hasir alti edeyim yahu" falan der.

sen bunu yapmissin. hayir bunu atarlanip daha da rezil olduktan sonra yapmissin. sivama kismini da tamamlamissin yani.
artik "hocu kapatalim bu konuyu" kivamina gelip devam etmek lazim.

yeniden neden acarsin videoyu..

harbiden izleyip utandim ben de. cok kotu ya.
Sosyal ağlarda paylaş

abi anlatacak bisi yok ya. yas 11-12, ergensin ve hormonlar beyini etkisiz kilmis, hayatinin en berbat doneminde, igrenc sakalarinla komik oldugunu saniyorsun komedisi.

iki oyuncak var. biri digerine "zehra dur gitme seni seviyorum!!" diyor. bu iki oyuncak birbirlerine bakisiyor. sonra stop motion ile sevisiyor gibi cekmis eleman. sonra da sigara yakiyorlar.

sonra da nasil bir ozguven ise bunu nete koymus.

ozguven diyorum ama bu baska bir sey. bu ayni "BUGUN KAKAMI DONUMA DEGIL! TUVALETE YAPTIM! BUYUK BASARIIIIII!!!" diye yumruk sov falan yapamak gibi.

okuyorsan yapma diye yaziyorum bunu.
kendini baskasi yerine koy. kendinden soyutla. bu adam ne yapmis, komik mi lan bu? diye elestir de oyle hareket et diye soyluyorum. harbi yasca buyuk abin olarak soyluyorum cunku sanirim yasin bayagi genc yani senin.

bak bu dunyanin sonu degil. herkes cok utanc duyacagi seyler yapmistir. onemli olan hatayi tekrar etmemek.

yapma. "acimadi kiiii" diye direnerek, atarlanarak bu rezillikleri tekrar ederek ortemezsin. yaptigin is dandik, kotu. vasat falan da degil dogrudan kotu. diretme. git iyisini yap. hatalarindan ders al da tekrar etme.

kendi adina utandirtma bizi artik.

bu arada trollse iyi troll ama. harbi utandim adam yerine, troll ise duygulara oynayan troll.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...