Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

okadar gazdan sonra aldım ps'e bayada bi oynadım ama okadar çok yan görev var ki ve bu yan görevlerin çoğu okadar birbiriyle aynı ki bi noktada sıktı beni. combatını da aşırı sevmeyince benim için sonradan main storysi bitirilmek üzere kenara kaldırıldı. horizon zero dawn oynuyorum onun yerine daha fazla sardı beni. ztn asla open world rpg'lere ısınamamıştım. bu oyun okadar çok önerilince bi şans veriyim dedim ama yarısına kadar oynayabildim. heralde sorun bende. birde ps'e optimizasyonu iyi değil oyunun. pro ile oynamama rağmen göze batıyor bazı yerler.

benim için horizon > witcher valla

incoming linç sanırım ?
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

okadar gazdan sonra aldım ps'e bayada bi oynadım ama okadar çok yan görev var ki ve bu yan görevlerin çoğu okadar birbiriyle aynı ki bi noktada sıktı beni. combatını da aşırı sevmeyince benim için sonradan main storysi bitirilmek üzere kenara kaldırıldı. horizon zero dawn oynuyorum onun yerine daha fazla sardı beni. ztn asla open world rpg'lere ısınamamıştım. bu oyun okadar çok önerilince bi şans veriyim dedim ama yarısına kadar oynayabildim. heralde sorun bende. birde ps'e optimizasyonu iyi değil oyunun. pro ile oynamama rağmen göze batıyor bazı yerler.

benim için horizon > witcher valla

incoming linç sanırım ?

valla w3 ben çok sevdim. ps'de oynuyordum aynı şekilde. atmosfer falan çok iyi. grafiklerde de bir sıkıntı görmedim pek. ama bu kadar genişlik bana hep yorucu gelmiştir. biraz lineer olcak abi sdfs. 2 saat oynuyorum mesela baktım hiç ilerlememişim. haritada mal mal yaratık kesiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen abi o yüzden bende bir sorun var heralde diyorum. ztn okadar fazla zamanımda yok artık oyun oynayabileceğim. o yüzden çok oyuna bok atmamaya çalıştım eminim oyun oynayabildiğim bolca zamanım olsa hikayenin içine girebilirdim ama hiç beceremedim w3'te.

horizon'ı o yüzden örnek olarak verdim. daha lineer olduğu için çok fazla açılmadan falan çok daha rahat içine çekti beni hikayesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm ? leri açayım diye kayıkla açılmayı deneyin :p Keşke biraz çeşitlendirebilselermiş ya, hepsi smuggler cache şeklinde ve değişik birşeyler vermiyor. Anca görev olmayan yerlerde manzara görüyorsunuz, adamlar ada mada koymuşlar mesela ama ana göre sizi oraya hiç yollamıyor ? leri kovalarken keşfediyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası ben potion olayına hiç giremedim. okadar çok içerik var ki çözemedim. onun dışında taktik maktik yok bambambam şeklinde geçiyor her combat. light strike, heavy strike spam dışında quen spam birde.

belki oyunda daha çok ilerlesem farklı şeyler görebilirdim bilmiyorum ama baydı beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Onu burda da yaparsın abi. Potla, birkaç signla kombine saldırılar vs. yapabiliyorsun. Ama oyunların temeli yüzde 90 yön tuşu dodge tuşu ve saldırı tuşu. Daha ötesine girmek istemedikten sonra her oyunda bu kadar.

Birileri yakında farklı kontrol ekipmanları üretir. Yeni bir pazar dalı daha oluşur. En basitinden kuvvete bağlı etki odaklı vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...