Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

Ben kadını kurtardığımda kızına bıraktırmamıştım galiba. Baron "Dağlarda bir hermit var belki hastalığını düzeltir" diyerek kadını alıp götürdüydü. Sanırım en iyisi kadını kurtarıp kıza vermek.

Ama tabi daha da iyi çözüm kadının ölüp çocukların kurtulması bence sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

2016 nın serin sularından gelen tekrar bir soru..

red baronun karısını,cadıların elinden kurtarmaca görevini mutlu sonla(!) nasıl bitirebiliriz?

var(dı) ama hileli olarak yapılıyordu, son yamalarda düzeltilmediyse anlatıyorlardı walkthrough sitelerinde

ben büyük resme odaklandığım için sapkın kişilerin saadetlerini önemsemediğimden o topa hiç girmedim (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada kitap varmış galiba oyunun, veya kitaptan mı oyun yaptılar artık bilmiyorum da

o kitaplar gerald'in maceralarını mı anlatıyor? Bir de ben 1-2 yi oynamadığım için kopuk bayağı hikaye bende. 1-2'nin hikayesini güzelce anlatan bir kaynak biliyor musunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

1 ve 2 için youtube videosu var ona bak burada da paylaşıldı.
ana hikaye zaten 20 saat sürüyor. 10+10 da exp. ler sürüyor.
baştan başladım bende yan questleri yapıyorum şimdi.

kitaplar da anlatıyor baya bir detaya da giriyor. oyunlar bir kısmını kapsıyor sadece. 1-2 isim farkı vardı birde.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk oyun kitaplardan sonra başlıyor. dolayısıyla oyunda geçenler kitaplarda işlenmiyor ama kitapta olan olaylardan oyunda bahsediliyor.

bi de yazarı sayıklıyordu "wiçar oyunları kitaplarımı ünlü yapmadı (hatta satışlarımı düşürdü demişliği bile olabilir lel), kitaplarım wiçer3'ü taşıdı" falan diye :P

dizi patlarsa götümle gülücem sırf bu yüzden :D
Sosyal ağlarda paylaş

baya karmaşık geldi işte bulaşmadım, beceremem öyle kart oyunalrını zaten

bu arada anlamadığım bi yer var spoiler muhtemelen

bu geralt ile yen arasındaki ilişki, geralt'ın o cin gibi bişiyden (adını unuttum) yen bana aşık olsun diye dilediği için mi oluyor. Quest'lerin birinde kaldırıyoruz o laneti başka bir cin kullanarak questlerin birinde.

Sosyal ağlarda paylaş

kitapların kalitesini bimiyorum da, karakterler hoşuma giti, geralt, yen, triss, dandelion, djiksktra vs hepsi özenle işlenmiş.

bunun da evren biraz zayıf sanki elder scrolls ile karşılaştırınca, ama elder scrolls kaç senelik bir seri gerçi, ordaki içerik ile witcher'ı karşılaştırmak ta biraz haksız oluyor.

Bu arada elder scrolls için de bi kitap serisi var mı? yoksa tüm bilgiler wiki sayfaları ile mi sınırlı? Orda da bi skyrim'i oynadım, ama hikaye de bayağı boşluklar var yine halyile.
Sosyal ağlarda paylaş

yen'li cinli

aklımda büyüyü yaptıran yen diye kalmış. "bozalım hacı olmuyor anlasana :((((" diye quest'i başlatan da yen'di çünkü. şurda da onu anlatıyor zaten. hatta kitaplardan birinin ismi olan last wish o olay sanırım.

https://www.youtube.com/watch?v=gcFYm0S-zo0

ulan ne iyiydi be!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...