Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

cevap

geralt son cadıyı öldürünce evi sarmaya başlıyor yaratıklar. orda sanki sonunu bulacakmış gibi duruyor.

kar topu oynadım, mezara gitmedim, cadılarla yalnız konseye yollamadım.
zaten ciri gate ten geçince arkada o sahneleri gösteriyor.

oyunun en eğlenceli yeri 3 witcher içip dağıtınca idi. lets summon the bitches. baya sesli güldüm orada.

roach ve djikstra ile son assassion görevine gitmedim main den devam ettim ondan sonra artık çok geç kalınmıştı.

7 cücelerden itibaren tekrar açacağım bakalım.

Sosyal ağlarda paylaş

ben de Heart of Stone u bitirdim gece. ana oyuna kafa tutar hatta geçer bence. konu baya ilgi çekiciydi.

ek paketi bitirmeyen açmasın

O'Dimm i öldürdüm. Bir sonraki ek pakette bakalım bi etkisi olacak mı. Tam ibneydi yapacak bir şey yok =)

ölümsüzlük, olgierd'in kardeşi, zaman durdurma, heist, iris'in portre, final game vs her bölümde bi wtf durumu vardı. shani vs de iyiydi.

adamların ek paketinin ilk kısa parçası bile çoğu oyundan güzel =) ikince paket geralt'ın son macerası olacağı için en iyisi olacakmış. heyecanla bekliyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

sonda söylediği elder speech şuymuş ya o yüzden düşündüm.

"You are primitive. You think you've defeated me but you are wrong. I can't be killed, I will be back."

prof ta her zaman farklı bir formda geri dönüyor fln demişti. neyse sağlık olsun =)

Sosyal ağlarda paylaş

df said:

ben de Heart of Stone u bitirdim gece. ana oyuna kafa tutar hatta geçer bence. konu baya ilgi çekiciydi.

Negzel ya. Diğer expansion, Blood and Wine için de main game'den daha heyecanlı bir olucak demiş story writer'lardan biri.

http://wccftech.com/witcher-3-blood-wine-feature-complex-story-memorable-antagonist/

HoS'un da öyle olmasına sevindim, daha bekletiyorum. Diğeri de çıksın, 2. run+2 Expansion yapıcam :)

Tabi new game+ la beraber
Sosyal ağlarda paylaş

noddle said:

ben wild hunt dayım hala, çok heyecanlı oyun ya, haftasonları 1-2 saat oynuyorum hiç sıkılmadan. 19 saat oynadım, Henüz level 7'yim :)
Gwent oyununu da beğendim.

abi en kısa sürede bitirenlerden biriyim tam 75 saat sürdü. bu mantıkla 50 haftada falan bitiyor seninki kolay gelsin :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...