Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

1 senedir yüklüydü pcde unutmustum, şimdi geceleri 2şer saat oynuyorum
fallout4 gibi bir enkazdan sonra kafa gitti cidden, görseller şehirler fln co ii mk.
başta quest açılışları cok sıradan sıkıcı gelmişti ama gittikçe güzelleşiyomuş megersem. şu karısını kızını döven barondayım daha oyunun başı : p bitti biticek ama quest.
neyse cok güzel lan ama combat cok cacık. kart oyunlarınada bulasmıyorum hiç
Sosyal ağlarda paylaş

187 icin hero kartsiz (cunku horn'dan etkilenmiyorlar) birbirini agir bufflayan kartlara ihtiyacin var, eger northern realms oynuyorsan 4-5 tane "Blue Stripes Commando", 2 catapult + hornlar falan direkt goturur, spyla cekmeyi bekleyip duracaksin. Scorch atmasin diye dua edeceksin falan

monster/scoiatel deck'de kasabilirsin, normalde cok tirtlar (cunku spy yok) ama "kos lan kos" diye direkt deckten kart oynatan kartlar oldugu icin bir anda melee line'i vampire/crone vs. falan dolduruyorsun, ama onun kartlarini bulmak daha kasinc.

soyle hayvanlik yapmisligim var:

Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

187 icin hero kartsiz (cunku horn'dan etkilenmiyorlar) birbirini agir bufflayan kartlara ihtiyacin var, eger northern realms oynuyorsan 4-5 tane "Blue Stripes Commando", 2 catapult + hornlar falan direkt goturur, spyla cekmeyi bekleyip duracaksin. Scorch atmasin diye dua edeceksin falan

monster/scoiatel deck'de kasabilirsin, normalde cok tirtlar (cunku spy yok) ama "kos lan kos" diye direkt deckten kart oynatan kartlar oldugu icin bir anda melee line'i vampire/crone vs. falan dolduruyorsun, ama onun kartlarini bulmak daha kasinc.

soyle hayvanlik yapmisligim var:

hep northern realms oynuyorum ya. dediğin gibi yapıcam, zaten blue stripes commando, horn, spy, trebuchet'lerde support vs. mevcut. hero power olarak da clear weather alıyorum, hiç weather kartları ile uğraşmıyorum.

bu arada en büyük üzüntüm şu tybalt'a gelememiş olmam novigrad'da. gitti achievement :( ama şöyle oldu, ilk maçta mı ikinci maçta mı ne adam öyle bir kartlar dizdi ki dedim zaten hikaye gereği kaybediyoruz sanırım. baktım sonrasında quest de devam etti farklı bir şekilde (spoiler olmasın diye söylemiyorum, o fix oluyormuş sanırım turnuvayı kazansak da) load da etmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

oyle zaten scorch patlatiyor, scorch baitliyorsun falan normalde AI genelde mal oldugundan, ama bu sadece achievement icin zaten

bir el alman lazim 187 uzerinde sansin tutacak, yada o kadar spy/decoy falan rakipten fazla kartin olacak ki, masayi scorch'un altinda tutup adamin elindekileri bitirip passlatacaksin senin elde daha 4 kartin falan varken, direkt bosaltacaksin sonra
Sosyal ağlarda paylaş

@deno

http://i.imgur.com/aNNo5tG.jpg

bunu yaptığım elde (5 x bluestripescommando) x horn denk geldi. sırf bu 200 ediyor zaten. rangedda da 2 x CR dragon hunter vardı, o da 20 ediyor. 14 de bi yerlerden varmış. ama el çok iyi gelmişti, 2 spy elden geldi, 2 spy da decoy ile kullandım.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu oyunu bir bitirsem de Fallout 4'e geçsem :P

52 saat olmuş, genelde main questline'ı takip ediyorum ve hala main storyline'ın 2/3'üne falan anca geldim. Yalnız eskinin yarı adventure RPG'leri gibi değil oyunlar artık. Combat hariç kafa patlattıracak bir olay yok (gerçi olsa oynamam herhalde artık skşdlf, bünye kaldırmıyor).
Sosyal ağlarda paylaş

ben olsam bölgelere sararım.

expansion'a dün başladım, o da bomba başladı bence.

bu arada velen'de en üst sağ köşedeki köyü ziyaret etmemiştim bir tek, niyeyse gözümden kaçmış. expansion için o tarafa giderken fark ettim. maşallah gene bi 14 - 15 tane point of interest açıldı o bölgede. oyun adeta bitmiyor 140 saat gameplay'e rağmen ahah. bitmesin de zaten.

destan yazmışlar destaaaan. sonsuza dek bu oyunu oynayabilirim sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

ya zamanım yok diye main quest iteliyorum, acaip icimde kaldı birsürü quest fln. boş bi vaktim olunca expleride alıp baştan başıycam kesin

bide bu adamlar cyberpunk yapiyo şimdi of of

ben de bir suru quest birakip main quest bitirdim. digerlerini yapinca main quest dusuk kalacak cok guclencem diye once main quest yaptim leveli geldikce.
sonralarda aklima geldi, zorluk derecesi oyun icinde degistiriliyomus. en zora getirdim oyle oynadim sonlara dogru. ama bazi questler kaldi. hikaye bittikten sonra da onlara gidesim kalmadi.

bence hic main queste abanma, digerlerini yap once.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün Skellige'ye Isle of Mist için gittim. Main questline'ı takip edecektim sadece. Sonra kendimi contract yaparken buldum falan derken, reward'ı toplıyım diye kasabaya gittim vs. hapse düştüm derken 2 saat side quest yaptım lol.

Öyle güzel yedirmişler ki secondary'leri, contractları ve hepsinin sürekliliğini vaktim yok, sıkılırım vs. derken dahi oynatıyor oyun kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...