Jump to content

Konn

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.764
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Konn hakkında

 • Rütbe
  Konn

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Konn

  LEGO 10243 Parisienne Restaurant + 10218 Pet shop

  öm plx
 2. Konn

  Battle Brothers

  Taksitlerim seni.
 3. Konn

  Shadowlands için guild

  Biz Parabola olarak Twisting Nether'da devam ediyoruz. Düzenli olarak 3 gün raid yapan bir guildiz. Wowprogressten falan genel olarak inceleyebilirsin. BFA süresince aktifti guild, hiç durdurmadık raidingi vs. Beklentilerin kapsamında görüşebiliriz. Eğer uyuyorsak birbirimize, gelip bizimle oynayabilirsin belki de.
 4. Konn

  Battle Brothers

  Bu çok ciddiye alındı zamanında. Oyun yaptığımızı konusunda iftiraya uğradık. Oyun yapıyorsunuz diye iftira nasıl ediliyorsa artık sen düşün. Biz arkadaşlar arasında geyik yapıyorduk, kamuoyu bizim geyiğimize ne gözle bakar diye düşünmüştük. Eğlenceli cevaplar da vardı yani. Hatırlanması da sevindirdi.
 5. Konn

  Parabola - Twisting Nether - Horde

  Devam ediyoruz halen. RoA'da yine HC ve Mythic raid yapacak bir kadro için recruit yapıyoruz. 3 gün 20.30-00.00 arası raid için bekleriz. BoD 5/9m bitirebildik fyi.
 6. Konn

  Hakiki Deriden Kendi Üretimim Ürünler

  Deri işlentisinde ana tabaklama ve retenaj yani ikincil tabaklama mevcut. Dünya genelinde maliyetinin düşük olması sebebiyle bazik krom sülfat ile tabaklama yapılmakta. Burada kullanılan bitmiş deriler kromla mı tabaklanmış yoksa bitkisel (örn. mimoza özü) tabaklama ile mi yapılmış? Kromlu deri daha uzun süre dayanır. Boya daha eşit ve dengeli dağılır. İyi bir bazik krom sülfat kullanılmadığı takdirde ısı vb. çevre şartlarına göre tehlikeli olabilmektedir. Bitkisel özlü deri ise yaşlanmaya müsaittir (90'larda daha yaygındı hatırlarsanız eskiyen deri montlar çok modaydı.). Daha pahalıdır ancak daha sağlıklıdır. Falan filan işte.
 7. Konn

  Hakiki Deriden Kendi Üretimim Ürünler

  Deriler kromlu mu yoksa bitkisel mi?
 8. Konn

  110-120 Boost

  Pati tarifesinden boost yapabiliirim. 110-120 arasını Freehold'da boostlayabiliyorum. Dileyen varsa rahat rahat boosterinho. Nam nam nam
 9. Konn

  Parabola - Twisting Nether - Horde

  4/8
 10. Konn

  Satılık Magic Kartları - 500 Adet

  15 pixel gibi. Her karta bir pixel düşmüş.
 11. Konn

  Battle for Azeroth Ana Konu

  rogue konusunu invis potla çözemez misin? bence utility wise çok ağır bir tercih gibi. bu kadar kati olduğunu sanmıyorum rogue konusunu
 12. Konn

  Paticik Horde Community

  Pazar günleri Tunch biliyor guildimizde alt run oluyor. AŞırı verimli olmayabiliyor ancak sizlerin mainleriniz gearlıdır. O günler bizimle iletişime geçerseniz Curve olmasada ilerleyecek bir grup olur.
 13. Konn

  Parabola - Twisting Nether - Horde

  Dün itibariyle 2/8 olduk. Guilde WW monk bakıyoruz iyisinden.
 14. Konn

  Witch Hunter tadı karakter yapmak

  aaaaaaaaaaabiiiiiiiii tam bi wiçdaktor
 15. Konn

  Parabola - Twisting Nether - Horde

  Oyuncuların tamamını homojen bir şekilde 2 gün oyuna girecek insanlardan seçmek mümkün olmuyor. Haliyle, kadroyu geniş tutabilmek ve rotasyonu sağlayabilmek adına oyuncularımıza olabilidiğince erken Curve aldırmak istedik. Pushladık doğrudur. Bu noktadan itibaren 2 gün Mythic + 1 gün HC raid yapacağız dileyenlerle. Online zamanı raidlerle denk gelmeyen oyuncular için curve ile pug yapmak ve gear toplamak böylelikle daha kolay oluyor. Curve m+ için bile şu aşamada gayet yararlı bir Achi. Eğer hardcore olsaydık fırsat değerlendirip HC pushlamak yerine her gün raid yapar HC'yi bir defa daha temizleyerek Ghuun denerdik. Guildin "düzenli" takvim düzeyi göz önünde bulundurulduğunda, bizim için çok önemli bir virajdı ve erken döndük. Loglara bakarken denemelere katılan oyuncular, healer kadrosu ve tank durumuna bakarsanız çeşitlilik olduğunu ve yaklaşık 30 farklı oyuncunun bu sürece iştirak ettiğini de görebilirsin. 20 tane adamı 4 gün raide kitlemiyoruz yani =) Bu vesileyle de 8/8 HC 1/8 M olduğumuzu da belirtmiş olayım.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...