Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

oyun net en iyi ya, main quest akıyor, season pass da aldırttı hazır indirim varken ama bir sorunum var. Ne yaptıysam steam görmüyor oyunu sürekli baştan indiriyor. Şirkette indirmiştim, taşıdım desktop a ama, bin farklı yol denedim. nırç. Var mı bir çözüm bilen; diğer oyunlarda hiç sorun yaşamamıştım, oyunu steam den aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

ağaçtaki spirit (ağır spo)

2 saattir questline'ın şu aşamasıyla uğraşıyorum. önce spiriti öldürdüm, yalan konuştuğu çok bariz. ki zaten kendisi de meğersem cadaloz crone bacıların anasıymış (direk açıklamıyor sanırım ama lady of wood'un 3 kızı bariz bunları işaret ediyor). spiriti öldürüp cadalozlarla konuşunca sonuçtan memnun olmadım. bol spoiler yiye yiye spiriti serbest bırakmanın sonuçlarına baktım forumlardan falan. hala karar veremedim. spiriti öldürsek cadalozlar çocukları yiyor. serbest bıraksak bu sefer spirit sözünü tutmayıp çocukları yiyor(muş). baron pek umurumda değil de anna çocuklara sahip çıkamadı diye cadalozlar tarafından cezalandırılıp öldürülüyor. baya boktan bi durum.

bugünlük bu halde bırakıp yatarım artık. spiriti öldürüp crones tarafında kalmak daha mantıklı gibi şimdilik.

aslında iyi seçeneğin olmaması oyunu güzelleştiriyor ama yine de kilitlendim kaldım. var mı tavsiye? veya atladığım bişey?

Sosyal ağlarda paylaş

Sufi said:

ağaçtaki spirit (ağır spo)

serbest bıraksak bu sefer spirit sözünü tutmayıp çocukları yiyor(muş).

El Cevab

Böyle olmuyor, çocukları kurtarıyor. Spirit kitaplarda Velenin eski koruyucu druidi ve cadıların annesi diye geçiyor ama ne kadar literal bi ifade bilmiyoruz. Yine de aralarında bi ödipus bağı var, cadılar bunu öldürüp yerine geçiyorlar işte. Cadıların çocukları şekerle kandırıp yediği kesin, köylüler de ekstra bi boğazla uğraşmaktansa öksüz savaş çocuklarının ortadan kaybolmasına kayıtsız kalıyorlar, mutlu diyarlara gittiler yalanına inanıyor değiller yani.

Eğer spiriti serbest bırakırsan Baron questlineının en sonunda

Baronun karısı curse yiyor yaratığa dönüşüyor, baron da karısını kurtaramadığı için depresyona girip intihar ediyor. Baron ailesine karşı ne kadar pislik bi insan olsa da yönetici olarak daha adil, adamlarının önünde artık istedikleri köye kasabaya gidip tecavüz ve yağma için bi engel kalmıyor. Zaten bahsediyorlar şuna kaydım bunu arkadan becerdim, ben kadın değilim erkeğim diye ağladı ama umrumda olmadı hahaha hohoho falan banterları buna dönüşüyor.

Eğer çok metagaming yapmak istersen şöyle bi semi-abuse çözüm de var

Bu questline a hiç başlamadan gidip spiriti kurtarabilirsin, bunun karşılığında sen ne çocukları olduğunu bilmeden çocukları kurtarmasını istiyorsun kabul ediyor. (abuse kısmı burda).

Sonra crone questinde direk cleanse seçeneğini seçiyorsun, hem çocuklar kurtulmuş hem de spirit temizlenmiş (ama öldürülmemiş) oluyor. Intended değil sanırım, belki de fixlemişlerdir.

Son olarak cadılara yardım edersen çocukları yahni yapıyorlar. Sen de witcher olarak bi grup öksüz çocuğu canavarların yemesine izin vermenle kalıyorsun.

Sosyal ağlarda paylaş

şu semi abuse çözümü için çok geriye gitmem lazım. questline'da ara vere vere ilerledim. legal opsiyonlarla devam edicem de hala iki ucu boklu quarterstaff.

en iyisi hiçbir sonucu okuyup spoil etmeyip sonuçları bilmeden verdiğim ilk karara göre devam etmek galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Oyunun beğenmediğim yanlarından biriydi bu arada, ilk seferde "iyi" sonu yakaladım ama seçimler statik ve biowareian olmuş biraz. Daha performans bazlı yapabilirlermiş en azından

Ne performansı qnq 50 ghoul kestiysen ölür de 51 kestiysen ölmez gibi mi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...