Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Frostbite said:

abiler oyunda bir yerde takıldım.takıldım demiyimde taraf seçecem daha çok

şimdi bu bataklık cadıları hapsolmuş druidin ruhunu kesmemi istedi.lanet falan diyerek aynı şeyi druid de istedi cadılar güvenilmez çoçukları yiyor falan bırak yardım ediyim diyor? kime inanacam lan ben? hangisi doğru yol? gerçi cadılarla irtibata geçtiğimiz köyde çoçukların olması kıllandırmadı değil cadılar hakkında ama doğru taraf neidr abi?
birde bu kanlı baron görevi veleni araştırla kaldı ne yapmam lazım?? galiba bu görevle(cadılı görev) alakalı bişeyler olacak ama??

şimdi baron olayında nerdesin önce. baron la ilgili 2 seçenek oluyor. cadılarla ilgilide ya ruhu yok ediyorsun yada salıyorsun gidiyor ama ben o bölümü yaparken biraz araştırdım ruhu öldürün mutlaka diyordu. ben öldürmedim anlaşmayı bozdum sonu baronu etkiledi. pişmanım.

Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

şimdi bu bataklık cadıları hapsolmuş druidin ruhunu kesmemi istedi.lanet falan diyerek aynı şeyi druid de istedi cadılar güvenilmez çoçukları yiyor falan bırak yardım ediyim diyor? kime inanacam lan ben? hangisi doğru yol? gerçi cadılarla irtibata geçtiğimiz köyde çoçukların olması kıllandırmadı değil cadılar hakkında ama doğru taraf neidr abi?
birde bu kanlı baron görevi veleni araştırla kaldı ne yapmam lazım?? galiba bu görevle(cadılı görev) alakalı bişeyler olacak ama??

birinde çocuklar ölüyor birinde baron ve karısı. ikisini de kurtarmak için cadılarla karşılaşmadan önce gidip o ağaçtan ruhu kurtarman gerekiyor. o çocukları kurtarıyo sen de baronla karısını.

Sosyal ağlarda paylaş

baron olayında;

kızını buldum gelmek istemedi cadı avcılarına katılacakmış.karısı bilinmeyen bi güç tarafından kaçırıldı büyük korkunç bi yaratık tarafından bilinen bu sadece.veleni araştır diyor sadece bu görevle bağlantılı demiştim haklıymışım druidi kesecem şimdi cadılar haklıymış yani değilmi?? thnx paticik.

Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

baron olayında;

kızını buldum gelmek istemedi cadı avcılarına katılacakmış.karısı bilinmeyen bi güç tarafından kaçırıldı büyük korkunç bi yaratık tarafından bilinen bu sadece.veleni araştır diyor sadece bu görevle bağlantılı demiştim haklıymışım druidi kesecem şimdi cadılar haklıymış yani değilmi?? thnx paticik.

Druidi kesersen çocukları yiyordu cadılar sdf bu quest lineda sopanın her ucu ishalli bok.

Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

oyundaki en erken ama en önemli kararlardan bence o. üzerine iyi düşün. ne söylense spoiler olur, kritik bir soru soruyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

bende çok az kişide görüldüğünü tahmin ettiğim (hatta birkaç yerde okuduğum) bir şey oldu baron questline'ında,

crookback bog'a geldiğim sıralarda ana görevleri hemen yapmadım. biraz bilgi toplamak için etrafta dolaşıp, çevredeki questleri yaptım. godling quest'i vs.

bu sırada "ghost in the tree" quest'ine denk geldim. ghenüz dawnwarren'a da gitmemiştim.

quest'i yaptım, ama tabi olacaklardan ve ana quest ile baya related olduğundan haberdar değilim.

neyse, ne karar versem emin olamadım. ağaç baya evil bir tipe benziyordu. sonra bestiary'den okudum hikayesini. diğer quest ile alakalı olabileceğini çakızladım. bunun üzerine ağacı serbest bırakmaya karar verdim. bunun sonucunda downwarren köyü gg oldu tabi, ama orphan'lar kurtuldu.

bunun sonucunda normalde gran'in (yani Baron'un karısı anna'nın) intihar etmesi gerekiyor. fakat ben quest'e önceden denk gelip yaptığım için, anna intihar etmedi. çocuklar da kurtulmuş oldu. baron da karısını alıp, iyileştirmek için dağlara doğru yola koyuldu.

buna benzer şeyler olabiliyor questlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

işte henüz grand finale'ı yapmadım, bugün bitiriyorum oyunu. görücez neler olacak.

ally'lardan da bir tek djkstra gelmem çekti, onunla da aramız iyiydi halbuki. oyundaki expansion ve birkaç 34+ contract dışında her quest'i ve map'ler üzerindeki points of interest'leri yaptım. hatta şu smuggler cache'leri bile işime yaracak bir şey olmamasına rağmen tek tek topladım. bir tek djkstra'yı da ilgilendiren bi quest'te biriyle konuşmayı unutmuşum diye (cleaver, dwarf) failed bir quest'im var. allah bilir ona takıldı herif, ondan gelmedi.

neyse, gene de achievement'ı geldi.

akşam çekicem eredin'in kulaklarını.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Dijkstranın questline ı için politik takılman ve bunların Radovid komplolarına bulaşman lazım, cleaverın failed olan questi gang quest serisinde sana fazladan muscle sağlıyor sadece.

bulaştım zaten.

muhtemelen o gangs of novigrad'dan değil de seçimlerimden oldu
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

işte henüz grand finale'ı yapmadım, bugün bitiriyorum oyunu. görücez neler olacak.

ally'lardan da bir tek djkstra gelmem çekti, onunla da aramız iyiydi halbuki. oyundaki expansion ve birkaç 34+ contract dışında her quest'i ve map'ler üzerindeki points of interest'leri yaptım. hatta şu smuggler cache'leri bile işime yaracak bir şey olmamasına rağmen tek tek topladım. bir tek djkstra'yı da ilgilendiren bi quest'te biriyle konuşmayı unutmuşum diye (cleaver, dwarf) failed bir quest'im var. allah bilir ona takıldı herif, ondan gelmedi.

neyse, gene de achievement'ı geldi.

akşam çekicem eredin'in kulaklarını.

dijkstra gelmiyor zaten, en iyi ihtimal "al x gayme" diye para katkisi yapiyor, bahsettigin failed questle alakasi yok rahat ol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...