Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: Rogue One (2016)

Harvey

Öne çıkan mesajlar

film kötü ama vader sahnesi manyah qanqa diyen adamlar, sw fanboyu olarak hayal kırıklığı yaşadım demiyorlar da kalkıp elit film zevklerinden dem vuruyor. :P

yada filme kötü dedik ama sw evrenine, kültürüne, janra çok uzak alakasız adam sanmasınlar diye vader sahnesine parmak basıyorlar yada bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

aksine bütün film o sahneye bağlanmak için yapılıyor. Filmin zaten 4 ile bağlantılı biteceği en başından beri biliniyordu.

Filmin eleştirilecek noktası, o belirli sona bağlanmak için öncelerde yapılan hatalar üzerine olmalı ki bence sıkıntı yok hikaye akışında hızlı işlemesi dışında.

Günümüzün film hastalığı zaten. Çok iyi hikayeler yazılıyor ama hepsini kısa sürede anlatmanı istiyorlar senden. Sen de sıkıştırma adına 2-3 filmlik işleri bok ediyorsun.

Şu Rogue One mesela Netflix ayarında bir dizi olsaydı, geniş geniş süreç anlatılıp aynı şekilde bitseydi tarihin en iyi 5 dizisinden biri falan oha diye dolanırdık burada.

iyi hikayeye özet geçilen filmlerin temel sorunu bu, sinematografik olarak harika işler olsa da hep bir tatminsizlik duygusu yaşattığı için hep eksikler.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Afferim hiçbişeyi beğenmeyin ki sizi bişey sansınlar. Unutmadan teknik direktör(ler) de hemen istifa etmeli. Kadın yıldızlar da leş, dönemde yapılan müzik de berbat.

Olm bu ne şapşal bir post yahu.

Tekrar tekrar okuyorum bi okusanıza baya acayip.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...