Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: Rogue One (2016)

Harvey

Öne çıkan mesajlar

"Don't take risks with SW Franchise" olayına bir daha girmezler gibime geliyor.

Epi7'nin çıkışında Lucas'ın bile yüzü düşüktü, sorduklarında geçiştirmişti olayı. Rogue One'ın çıkışında deli övmüştü, kendi işlerinden iyi falan demişti yanılmıyorsam. İki film arasındaki kalite farkını serinin yaratıcısı bile bu kadar bariz görüyor ve konuşabiliyorsa Disney tekrar böyle "%80'i Çin Malı" film yapmaz, yapmamalı.

%50'ye falan düşürür sdffdsa

Disney sonuçta ekstrem değişiklikte beklemiyorum. Rogue One'a yaptıkları müdahaleden sonra bile bu kadar iyi film çıkması mesela beni bayağı şaşırttı. Kalan SW filmleri hep bu kalitede çıksa zaten franchise seviye atlar.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Bugun gidebildim sonunda ben de. Artık baslıgı okuyabilirim.

Başıma bişey gelmeyecekse, Empire Strikes Back'ten sonra izledigim en iyi SW filmi. 2. yarıyı nefes almadan izledim.

9/10.

Ara film falan ama cok iyi aktı.

her satıra ayrı ayrı katılıyorum :)

daha önceki filmlerden olmayan şeyler olduğu için hoşuma gitti belki de. ara ara baya kahkaha attım. eski filmlere atıflar çok iyiydi.

cgi'de çağ atlamışlar ama baya baya. yani leia'yı bilmem de Tarkin'i ilk gördüğümde baya ayırt edemedim filan.

Tek eleştirim kırıtan Vader. ilk gözüktüğü sahnede baya kıvırtıyor la adam
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımda ilk kez star wars izledim. İmax olmasına rağmen film karanlıktı. Ayrıca şu efektler başka filmde olsa milyonlarca izleyici filmi yerin dibine sokardı. Maket gibi duruyor bütün o gemiler ve maldiv sahilinde yürüyen dev makineler. Hele bir sahne var ki bildiğin sanki legodan yapılmış uzay aracı parçalara ayrılıyor.

Darth Vader'ın kasap gibi biçtiği sahne baya hoşuma gitti bu arada :horace:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...