Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: Rogue One (2016)

Harvey

Öne çıkan mesajlar

SW fan'ı değilim abi ben, ve saygı duydugum ne kadar kritik varsa bi filmde aradıgım ne varsa bunda eksik oldugunu söylüyor, gidip IMAX'e vereceğim parayla kopege oyuncak alırım.

SONUNDA ÇOK ÇILGIN COMBAT VAR yeterli bir teşvik değil yani. Hepimiz seviyoruz fan service ama fan olmayınca AT AT falan görünce "Ve?" oluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya saygı duyduğun kritikleri bilmiyorum da misal ben Red Letter Media (Half in the Bag) ve Chris Stuckmann ı beğeniyorum, bunlardan gördüğüm insanların bir meseleyi inanılmaz büyütüp filmden alacakları genel keyfe tamamen engel hale getirmişler. İlki karakterler çok zayıf dedi durdu ama bu karakterler ve bu konsept için bilinçli bir tercih bence, ikincisinin ise ağzına vuracaktım adamın eleştirisi legit Darth Vader gösterebileceğimiz filmde niye bu kadar az DV var falan. Diyeceğim, film overall yürüyor bence ufak detaylara saplanıp kalmazsan. Evet bazı aksiyon sahneleri seveni için bazı kusurlari örtüyor ama şimdi izlemen lazım ki tadı çıksın. (Ve bunlar sende de benzer etki yaratsın dengeleme anlamında sonra snopy hoparlörle izleyip gelip burada star wars şöyle böyle deyip can sıkma sdfd)
Sosyal ağlarda paylaş

Baba yok ben begenmezsem boku yediniz o konuda şimdiden anlasalım.

Ben genelde trailer'ı izliyorum ve eski filmler hariç %100 biliyorum bu film bence iyi mi değil mi.

Trailer'ı izledim ve ilk düşündügüm şey SW tagı olmasa kimsenin yüzüne bakmayacagı klişe aksiyon filmi. Kritikler de karakter ve plot olarak zayıf diyorlar ki bana para verdirebilecek tek şey bu zaten. İnsan olmanın deneyimiyle ilgili söyleyecek birşeyi yoksa, kurgu iyi değilse ben para vermem filme. Ha boş vaktim olur yemek sepetinden yemek gelmiştir şaane gider izlerim sonra burada "OF BOK GİBİYDİ, BEGENENLER PLEB" derim egleniriz ama o kadar yani.

bir ara çok sevdiginiz eski filmlerin trailerlarına bakın o kadar kötüler ki şimdi asla dönüp izlemezsiniz, çok acayip bir fenomen. Baya ilerleme var trailer konusunda. Hatta o kadar ilerleme olmuş ki artık trailerlar carbon copy meta birşeye dönüştü. Ritmik sakin müzik arkada kadın vokal sonra hafiften tempo yükseliyor, one-liner repartee ve final olarak amerikan segircisi asla beynini kullanmasın diye milyonlarca agır editlenmiş patlama sahnesi. Müzik durur ve pseudo-profound bir laf edilir sonra cut to black.
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet iyi film. Rebel vs empire kismi on planda zaten.

Lightsabersiz sw filmi olmasi inanilmaz hosuma gitti mesela

Kadro bence baya iyi oyunculuk derin burun delikli distressed zenciden iyi.

Ben baya memnun ayrildim filmden. Birkac sahne var cok rahatsiz eden jedi bozmasi zatoichi ipman hic hosuma gitmedi mesela

Ama sonu muhtesemdi gercekten. En iyi savas sahnelerine sahip filmdi ayrica

Diger filmlere oranla daha realistik, nasi desem bilemiyorum daha ADULT bi sw olmus.

Epik.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Force Awakens'a kılım mesela ezelden, ama o ilk 15-20 dakka aşırı iyi. Mary sue oldugu için karakter benim için berbat edilmiş olsa da, oynayan hatun aşırı karizmatik ve gerçekten çok iyi rol yapıyor.

Bu hatundan öyle bir enerji almanın imkanı yok, badass chick yapalım derken walking cringe yapmışlar. Böyle sanki trailerda bile kendi söyledigi hiçbirşeye inanmıyor ve kitaptaki bütün klişe inspirational one-liner varsa yıgmıslar trailerda, filmde hayal bile edemiyorum. Bazen çok vague şeyleri mi eleştiriyorum diyorum da diyalog ve plot belki edebiyat çıkıslı oldugum için aşırı triggerlıyor beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

xunn kaburga kemiğini aldıran şarkıcı değil miydi

asdfs salak

dün izledim. sıfır beklentiyle ve hatta vasat bir aksiyon filmi izlemeye hazır olarak. film baya baya güzel abi. kesinlikle serinin en iyi filmidir benim için. o kadar da iddialıyım. gidin izleyin mutlaka.

holywood klişelerinden, twistlerinden zerre yok filmde. o yönden baya şaşırtıcı ve gerçekçi bir film. çok daha olgun ve ciddi bir film. çocuklar üzülmesin, izleyici üzülmesin gram sikinde değil film, bam bam girişiyor resmen.

hele new hope'a bağlantıyı, geçişi o kadar güzel yapıyor ki hayran kalıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...