Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: Rogue One (2016)

Harvey

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

Gayet iyi film. Rebel vs empire kismi on planda zaten.

Lightsabersiz sw filmi olmasi inanilmaz hosuma gitti mesela

Kadro bence baya iyi oyunculuk derin burun delikli distressed zenciden iyi.

Ben baya memnun ayrildim filmden. Birkac sahne var cok rahatsiz eden jedi bozmasi zatoichi ipman hic hosuma gitmedi mesela

Ama sonu muhtesemdi gercekten. En iyi savas sahnelerine sahip filmdi ayrica

Diger filmlere oranla daha realistik, nasi desem bilemiyorum daha ADULT bi sw olmus.

Epik.

bu.(tu) ipman harici bütün düşüncelerime tercüman olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Filme çıktığı haftasonu gittim de mesaj yazmaya yeni girdim konuya. Tek kötü yanı saçma klişeleriydi. Tamam SW demek klişe demek de standart SW klişelerinin üzerinde 2 noktada senaryo gidişatını %100 etkileyince artık rahatsızlık düzeyine vardı. Bi de başlangıçta "orada o oldu burada bu oldu" kısmını çok kesik kesik anlatmışlar, çok kopuktu, orada bi korktum patlar mı film diye. 5 dk sonra toparladı neyse ki. Onun dışında taş gibi filmdi, her türlü SW'ydi.

Episode 7 gibi arada kalmış c/p senaryo yerine özgün senaryoyla çok güzel iş çıkartabileceğini de göstermiş Disney.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün izledim bayağı güzeldi. Sw'lerdeki en güzel ve en yaratıcı savaş sahneleri burada olabilir. Tapınak guardları gibi filmlerde daha önceden göremediğimiz tarz kişilerin eklenmesi güzeldi.

Bunlar dışında gruptaki ana elemanların hepsine geniş yer verilecek kadar arkaplana sahiplermiş ama filmin süresi yetmemiş sanırım. Bi de kızın kızgın olması gereken mevzu çok ani ve gereksiz sonlandı. Sanki yönetmen bazı şeylere daha çok yer verecekmiş ama sonradan fikir değiştirmişler gibi. Beyazlı villiana da pek açıklamalı sahne vermemişler.

Bunlar dışında bayağı eğlendim.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni izleyebildim filmi, death star'in kendini patlatan egzos deligine kadar baya bir soruya cevap olmus film ama kargo pilotu dahil karakterler cok basit geldi. ipman ve bromance'i baya iyidi. jedha sahneleri ve darth vader'in gezegeni cok iyidi, mustafar oldugunu yazmislar ama emin degilim.

onun disinda droid inanilmaz guldurdu, jar jar ile uzaktan yakindan alakasi yoktu bence. filmdeki tek komik seydi hatta. general tarkin ve leia'i efsane yapmislar, cgi'in boku cikmis.

bir de filmin ismi rogue one yerine suicide squad olabilirmis. izledidigimiz o dandikligi unuttururdu:horace:

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...