Jump to content

Cute

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.112
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Cute tarafından gönderilen her şey

 1. Cute

  Thailand (Yardım)

  Biraz uyanık olunmakla beraber Phuket'de çılgın şeyler yaparsın *kıhkıhkıh*
 2. Cute

  Boşananlar kulübü

  Daha boşanmamışın bundan dolayı yorum yapmak istemiyorum.Asıl nokta şu sen bu ilişkiye devam etmek istiyormusun eğer istiyorsan bence bir danışmana gidin hemen.Maksat yan yana oturup onu dinliyor olduğunu göstermen.Konu kimin haklı yada haksız olduğu değil, hızlıca yanlış karar alıp hata yapmamanız.Kadınların kafası çok farklı zaten bazen yanlış düşünüyorlar, üstelersen aniden biter ilişkin.Aranızda saygı ve sevgi bitmemişse bir yolu vardır, uzun ilişkilerde taraflar yorgun düşebiliyor.Çocuk aldırma kadını komple değiştirebiliyor, konuyu hafife alma. Şuna emin ol,eşinin dediğ her konuya bir kart açman ve %100 haklı olman bir işe yaramayacaktır.Konu farklı artık bundan dolayı sen bir konuş kendisiyle.Seninle olmak istiyor mu gerçekten,kafasındakine belki nefes almak istiyordur bilemiyorum ama konuşurken farklı tarzda olmanı tavsiye ederim.Baktın olmuyor ilk postum geçerli.
 3. Cute

  Boşananlar kulübü

  @Aceace Uzunca yazacaktımda, boşanma konusu derin bir konu.Neden sorusunun bir sürü cevabı var.Benim ilişkim genel bir hikaye sonucu bitmedi, olay çok farklıydı artık umrumda da değil.Genel çift konularınada girmek istemiyorum çünkü herkesin kafasındaki şeytan farklı.Sayfalarca yazarız bu konuyla ilgili, ben senin sıkıntın için yazayım. Kimi hiç takmıyor bu boşanma işlerini, kimi çok takıyor.İçindeki eski adamıda boşanman ile birlikte öldürüyorsun, yeni bir sayfa açıyorsun.Yeni hedefler koyuyorsun, önce can sonra canan diyorsun. Olan olmuş artık kendini sakın şöyle olsa böyle olurdu, öyle olsa böyle olurduya takmıyorsun yoksa süreç uzar.Kendini suçlama karşıyıda suçlama, evlenmek kadar boşanmakda normal birşey.Sinir yapmamaya çalış yoksa nefrete çeviriyor.Eski eşi senden daha hızlı yol alacak emin ol ondan hayatında önceliğini kendin yap. Şimdi yapacağın hataları analiz etmek ve diğer ilişkinde bunları yapmamak.Emin ol bir sonraki ilişkin daha güzel olacak.Birşeyide kayıp etmedin, eden seni etti.Farklı bir adam olarak hayatın tadını çıkarmaya bak, yeni bir adam olmak için adım at bundan sonra. Eski eşini stalklama, toplu iğne ucu kadar bir bağın kalmasın eğer çocuk varsa ayrı konu eğer yoksa bağını kopar ve önüne bak.Ben arkadaş kalmadım, seni bilmiyorum.Neyse hayatın cevabı evlilik değil, artık bekarsın rahat ol az 😉
 4. Cute

  Boşandık

  Evet, üzerinden baya zaman geçti.Hanımefendinin erkenden biriyle başlaması bile beni yeni bir ilişkiye itmedi.Uzun bir süredir tek olmanın aslında güzel bir olay olduğuna karar verdim.Uzun bir zaman birini dairemin içinde istemedim, tek iyiydim aslında laga lugayı bırakıp şunu söyleyim.Olaya her ne açıdan bakarsanız bakın acıdan kurtulmak için gömüyorsunuz bir sürü şeyi toprağa ve malesef güzel, tatlı bir yanınızda beraberinde gidiyor.Acı olgunlaştırır derler ya o hesap.Halen Güney Sibiryadayım, bir iş bitti diğeri başladı ve önümüzde 5 ila 7 yıl net iş var.Keyfim yerinde, finansal olarak verdiğim yılları geri topluyorum. Asıl güzel olay, biriyle birşeyler oluyor 🙂 İnatçıda bir kız, sevdim.O kadar söylememe rahmen girdi koluma.Tarzı, kıkırdaması hoşuma gitti.Öyle işte baby-steps 🙂 Beraberiz yani, offical 😛 Akışına bıraktım zaman ne gösterir, göreceğiz.Birinide kesinlikle kırmak istemiyorum ondan ağırdan alıp.Kendimi yokluyorum ama aha bildiğin beton gibiyim.Düzeltmeye çalışıyorum kendimi aslında çok iyimde bir şey oldu işte eskisi gibi bakamıyorum olaylara umarım zamanla düzelirim çünkü bu durumu karşı tarafada yüklemek istemiyorum. Öyle işte 🙂 Umarım sizlerde iyisinizdir, kendinize iyi davranın 🙂
 5. Cute

  Nintendo Switch

  Ni No Kuni'yi aldım, dedikleri gibi güzel.
 6. Cute

  O Hai (Back to the Future)

  Hello there
 7. Cute

  İstanbul vs London

  Kız tarafına gitmeni tavsiye etmem.
 8. Cute

  2005 te üye olmuşum...

  Bencede değil sanki 😛 2000 civarındaki wipe'da unutmayalım
 9. Cute

  kız arkadaşa "sktr git" yerine söylenebilcek ağız dolusu söz

  Sithdir şerefisiz diye bilirsin 😛😛
 10. Cute

  Boşandık

  Ekimin ilk haftası güncelleme yapacağım. 😉😱
 11. Cute

  Boşandık

  Benim kafam çok bozuldu...Bir proje için Amur bölgesi Svobodnyy Rusya'ya gittim.Güney Sibirya diye geçiyor ve hala buradayım.İkinci yıla yuvarlanıyoruz.İçimdeki nefretten dolayı konuşmadık kendisiyle bir ara bir şey olacak gibiydi küfür ettim olmadı.Pezevenkmiyim lan ben !? Başkasıyla zıplıcan benimle arkadaş olacaksın...Kısacası kendisi başkasıyla sanırım hayat devam ediyor dediği bu olsa gerek ama ben olmadım başkasıyla, istemiyorum verecek birşeyim yok bir kadına.Alkolden başıma gelmeyen kalmadı buralarda ama son 8 aydır fit bir yaşam sürüyorum, sigarayı bırakalıda 1 yıl olacak.Acı adamı şekillendiriyor, sürecin ne kadar sancılı geçiceğine senin karar vermen lazım.Kendinle savaşman yoruyor insanı. Bazen diyorum abartıyorsun kendi kendime ama garip bir durum.Kalbinde sevginin bittiği yer cehennemmiş onu doğruladım.One piece başladım, tekrar gülücük ve sevgi tohumları ekmeme yardımcı oldu.Proje ve şartlar zor ama sanki burada olmam gerek diye hissediyorum ondan devam edeceğim.Rus karıları şaşırmışlar, bu konu ayrı bir topic ister. Annem çalışmalarına başlamış seneye başını bağarız diyor, içi boşaltılmış zombie gibiyim.İyi peki dedim, herhalde zamanla düzelir.Benim karının midesi benden sağlam çıktı yada ben çok geri kafalı bir herifim. 🙂 Benim başarısız olduğum yerde umarım hepiniz başarılı olursunuz. Son durum böyle.
 12. Cute

  Game of Thrones (2011) - HBO

  😄
 13. Cute

  Game of Thrones (2011) - HBO

  Sanırım seri yeni bir dizi ile devam edecek.
 14. Cute

  Game of Thrones (2011) - HBO

  Ne öğrendik arkadaşlar, beklentiyi az tutup yüksekten çakacaksın ama malesef 🙂
 15. Cute

  Dark'ın figür, kart, ıvır zıvır dükkanı

  Banpresto'nun Aokiji Kuzan One Piece VS Navy Prize C arıyorum.Admiral 3'lüde eksik kaldı Kuzan :/ aradım ve bulamadım.Başka figürleride millet çok pahalı satmaya başlamış, yurt dışı tavsiye edebileceğin bir yer var mı.
 16. Cute

  Dark'ın figür, kart, ıvır zıvır dükkanı

  Emekli oldun mu Dark, action figureler konusunda yoksa devam ediyormusun.
 17. Cute

  Satilik Hugo Boss Dark Blue

  Ben senin burnuna güveniyorum ondan vazgeçtim.
 18. Cute

  satılık hearthstone hesabı

  Virüsü uygun fiyata bize bulaştıracak :D
 19. Cute

  Sezon 16

  Switch ile beraber ben oynarım bu sezonda zaten kısa sürüyor :)
 20. Cute

  Game Fatigue / Time Management

  Beeep beep ! TAP TAP TAP !
 21. Cute

  Star Wars'un Kabalaistik Korkunç Alt Metni

  My signature likes this >.<
 22. Cute

  Nintendo Switch

  Banner Saga'yı oynayamamıştım vaktinde, iyi oldu şu indirim :)
 23. Cute

  Denize yakın ev

  Yok demiyor, bende idealtepeliyim. Yeni doldurma alanda mangal yasak ama bittiği yerden yani küçükyalı evlendirme dairesine doğru yasağın son bulduğu yerden başlıyorlar mangala, aileler arası 70cm max.
 24. Cute

  Denize yakın ev

  İdealtepe küçükyalı aradığın yer.
 25. Cute

  Boşandık

  İlişki süremiz uzun aynı evde geçti 7 yılımız, evlilik ile resmileştirdik, 2. Yılın bitmesine ramak kalmıştı malum Kasım.3 bull terrier büyüttük,sıra çocuğa gelmişti. Kadınlara genelleme ile sıkıştırmıyorum aman yanlış anlama olmasın.Çevremden ve bana uzun zaman içinde söylenen ve gerçekleşen tavsiyeler verdim.Annem derdi hep kadın unutmaz diye, unutmuyor hocam, diğerleri güzel şeyler zaten ilgilenin, alma pahalı, götürme uzağa vs gibi şeyleri yapın ki hatırlasın. Ben severek geçirdim yıllarımı, bende ilk günkü gibi deli gibi aşık değildim ama farklı bir sevgim vardı.Üzülmedim ama birşeyleri kayıp ettim duygusu kapladı beni.Süreçte uzun bam diye boşluk oluşuyor, şimdi iyim çok şükür. Arkadaş kalalım dedi geçen dedim zor, neden duymak istedi.Bende başkasıyla olursun vs bana ters dedim.Yapamam gerçekten yani, artık önümüze bakmamız lazım. Kızgınımda çünkü istemiyorsun bizi ama ilişkimiz olsun.. Yani bende pet değilim ha gel ha git. Hayat arkadaşım sonuçta ama ben onun gibi pek bel altı vurmam. Hatalarımız illaki vardır ama boşanmaya değmezdi. Son konuşmaları uzatmamakda lazım çünkü çirkinleşiyor.Baktınız kurtarılmayacak gibi uzatıp eski anıları bozmayın. Boşanan çok konusu ile ilgili şunu eklemek isterim.Kalem davayı 15 Mayısa verecekti, inanılmaz dolu.Adamlara 500 500 indirdik,hemen verdiler günü. Malesef boşanan çok.Ben 36 yaşındayım, sülalede boşanma görmedik.Bize denk geldi, first blood =) Umarım herkesin gönlünce olur, aşk sevgi aile işleri.
×
×
 • Yeni Oluştur...