Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Milli Takım

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

Şöhretin bu kadar yakışmadığı başka bir adam hatırlamıyorum.

Kendinden birinci çoğul şahıs ve üçüncü tekil şahıs olarak bahsetmek.
Küçük dağları ben yarattım havaları
Arda 100 yılda bir gelir demeler.

Barcelona dehleyecek bu yaz kesin. Kalması imkansız.
Sosyal ağlarda paylaş

Arda yı sevmem karakter olarak da düzgün topçu değil ama bu konuda haksız olduğunu düşünmüyorum. Soner Yalçın yazmış bugün okuyun bi.
Bu kadar para kazanan adamın milli takımda prim kavgası yapacağına inanmak komik bence.
Yıldırım Demirören in sahibi olduğu gazetenin tiraj için yapmayacağı şey yoktur.
Sosyal ağlarda paylaş

soner yalçın yazısına ithafen ekşiden alıntı,

said:
"arda turan biat etmedi, sürüye katılmadı, düzene çomak soktu" kısımlarıyla güldüren bir yazıdır. bahsettiği kişi yalakalık olsun diye evet videosu çeken bir şahıstır.

soner yalçınlar, nihat gençler vb falan iyi güzel gidiyorlarda, her şeyi böyle şablon olarak yorumluyorlarsa ohoooooo
Sosyal ağlarda paylaş

soner yalcin hit or miss in turkiye subesi abi.

o kadar salak bi yazi ki yani neresinden tutsan elinde kaliyo.

zidane la kiyasliyo olan durumu.

1) ulan zidan at gibi oynadi finale kadar AT AT. arda son 2 senedir koltuktan pes oynarken pauselayip su almaya giden herif gibi sahada. var mi yok mu ne bok yiyo belli degil.

2) ardanin anasina bacisina mi laf etmis bilal mese? etse bile gidip kafa mi atarsin yoksa hakkini kanitlari one surup mahkemede mi ararsin? zidane in attigi kafa neden hakli bi ona bakalim, etrafinda sucu kanitlayabilecek kimse yok. adaleti saglayabilecek bir mekanizma olsa bile sucu kanitlamana imkan olmayinca son care olarak kendi hakkini kendin ariyosun. dogrudur yanlistir tartisilir (bence yine de yanlis ama macin stres seviyesi avrupa finali dakika 68, sikik moldova hazirlik maci oncesi degil.)

3) arda denen adam, egosu kendinden 100metre otede yuruyen , tayyipten once hali gibi onune serilen evetcilerin basinda propoganda araci olarak biatin kitabini yazan bir dallama. bu adam nasil neye biat etmemis simdiye kadar? Ataturkle mi kiyasliyosun ardayi mal?
Sosyal ağlarda paylaş

biz medya tamamen leş ve suçlu, adamın kız arkadaşıondan girip parasından çıkıyorlar iğrenç bir şekilde.

arda tamamen leş ve suçlu, yaptıkları lafları vs. her şey yanlış. prim konusunda haksızlık edildiyse bunu çıkıp adam gibi açıklarsın gazetecinin anasına sövüp boynuna yapışmazsın, tüm medyaya tavır alırsın.

soner yalçın da fena kolpalamış yazıda. bütün düzenin ortakları kendi aralarında tartışma çıkınca baş kaldırmış mı oluyorlar lel

memlekette hiç doğru bir şey yok abi ya çok iyi ajskşdşlksjdflkşdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Hah tam diyordum bu hareketi zidane ile kıyaslayan bir ileri zeka çıkacak mı diye, soner yalçın yapmış.

Arda tepkisinde haklı olabilir, evet gazeteciler takımla aynı uçağa binmemeli, evet bilal meşe demirörenin maşası olabilir ve abuk subuk yazmış olabilir AMA

Sen bu milli takımın kaptanıyım diyorsan kendine, tüm takımın önünde aynı uçakta olduğun gazetecinin üstüne saldıramazsın. Sen bunu yaparsan, takımdaki adamlar "ulan kaptan bile neler yapıyor" diyerek yarın Fatih Terim'i dövmeye kalkar.

Yaptığı hareketin hiç bir savunulacak tarafı yok, savunan da zerre sevmiyordur kendi milli takımını. (bknz. rıdvan, burak vb.)
Sosyal ağlarda paylaş

Vay arkadaş ben okumamıştım Bilal Meşe'yi dövdükten sonra olanları. Sipsi "adamlık" dersi veriyor, semt edebiyatçısı, Tayyip yalakası; bir de GS forması ile bizim camiayı arkasına almayı planlamış Instagram açıklamasında.

Tayyip çıkıp da Arda'yı ben de tasvip etmiyorum, böyle şey olmaz dese keşke de şu menfaatleri adına Arda'nın arkasında duran Rıdvan'lar falan bir R yapsa.
Sosyal ağlarda paylaş

kendisi hakkında 3. şahıs ifadesi kullanan bir insan zaten normal değildir. kaldı ki arda dan bahsediyoruz, artık futbolculuk dışında her bir işi yapıyor. hayır rıdvana ne oluyor anlamadım tamam anladık tff ye adaylığını koyacaksın. Tüm Türkiye biliyor prim fiyaskosunu yok iftira atılmış da yok Bilal Meşe yanlış yapmışta. sırf demirörenin adamı diye adamı ezmeye yoklamaya çalışıp ardayı da aklamaya çalıştı. gerçi ben rteninde farklı fikirde olduğunu sanmıyorum, yarın bi gün çıkar ben arda ile konuşacam tekrar dönecek derse şaşırmam.
Sosyal ağlarda paylaş

soner yalçın yazına pek katılmasam da arda'nın atarının yalnızca prim mevzusu olduğuna ben de inanmıyorum. ayrıca barçadayken bu atarı yaptığına göre kesin milli takıma dönüş garantisi ve başka vaadler vardır sdg

akpli kadroların federasyona da tam çökmek istediği anlaşılıyor bence. zira arda'nın adam döverek hem fatoşa hem demirören' sallaması daha çok güç gösterisi. iksini de bu skandala dayandırıp harcarlar büyük ihtimal. keza demirörenle gelen 2 bjk şampiyonuğu hem yayıncı kuruluşu hem hükümet çevresini rahatsız ediyordur. bjk şampiyonlukları çok karlı olmuyor fb ve gs abondone olunca. keza taraftarının muhalif söylemlerden dolayı bjknın önde olması negatif bir durum.

akpli bir başkan, rıdvan direktör ve emre belözoğlu, burak, arda vs gibi adamlarda gelecek yıllarda çeşitli kadroları doldurup hükümet propagandasına güçlenerek devam gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dilmen: 'Evet' dediğimiz için Arda ve beni bitirdiler

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen; Arda Turan'ın referandumda 'evet' kampanyasına destek olduğu için bunları yaşadığını savundu.

https://www.youtube.com/watch?v=uVyiaTYVMvg

http://m.ensonhaber.com/dilmen-evet-dedigimiz-icin-arda-ve-beni-bitirdiler.html
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...