Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

On 17.11.2020 at 15:39, applev0dka dedi ki:

xdrive bakabilirsin @Darksun

Bende 1 yıldır xdrive ın göktürk modeli var. Şu full siyah deri olandan .

Mekanizma tırt oldu taktuk sesler geliyor. Kolun bir tanesi param parça oldu falan . yani çalışan adamım günün 9-10 saati evde yokum. öyle hor kullanma imkanım da olmadı. Hani üşenmesem koltuğu arabaya atıp izmir mağazasına götürücem ama acaip zor geliyor.  İş yerinden bir arkadaşa da fırtına modelini aldık . ben dedim gene iyi dayanmış bendeki . adam da aynı sorunlar 4-5 ayda görülmeye başladı.

Xdrive kullanıcısı olarak tavsiye etmiyorum.  

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Goering dedi ki:

bence smyrna +110,

60-70 kiloysanız ignore edin.

Yok bir ara baya kilo aldım ama  şu an 1.86 boya 95 kiloyum. Foto atayım mı ? ? Gerçi ne atıcam foto gelin ticaret odasına Güvenlik Kıvanç deyin gösterirler ? 

@applev0dka ya belki bana öylesi denk gelmiştir ama cidden  xdrive ile ilgili Benim sıkıntılarım var . memnun kalmadım yani öyle çokta ağır bir insan da değilim. Mesela ilk bu sancak modelini aldım ben. sonra götüm sığmadı daha doğrusu bacaklarım bu yandaki çıkıntıya değiyordu rahatsız oluyordum.  sonra gittim 2 gün sonra değiştirdim bu göktürk modelini aldım almaz olaydım . daha bir yıl oldu sağ kol paramparça . mekanizmadan da oturuş kalkışlarda tak tuk ses geliyor. Gıcırtıda vardı onu wd40 ile çözdüm . 

smyrnas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ya işte xdrive alacaktım ben. Elma beğendiğini yazmıştı. E dxracerlardan ucuz diye de aklıma yatıyordu ama o kadar çok kötü yorum okudum ki tırstım resmen.

On 17.11.2020 at 18:56, Darksun dedi ki:

Geçen hafta manyak gibi kampanyalar vardı deli satış olmuştur ondandır ?

Bugün firmayı aradım. Telefondaki adam kasım indirimleri nedeniyle üretim kapasitemizin üstünde sipariş aldık. Yetiştiriyoruz çok özür dileriz bilmem ne acayip kibar konuştu. Sinirliydim ama sakinleştim.

Deri olmasın kumaş olsun diye sipariş verdik ama bakalım kısmet.

Sosyal ağlarda paylaş

Koltuk geldi. Direk cons pros olarak yazcam. Gaming koltuğu olarak sadece dxracer, Racinge oturdum. Onun haricinde Adore'nin dandik filelisi ve Markus işte. Onlarla karşılaştırıyorum.

+ Kumaş... Kumaş ama dandik 5 dakkada yırtılacak şekilde değil. Kalıncana yapmışlar. Takdir ettim.

+ Geniş. Harbi geniş. Oturma kısmının yanları çok yüksek değil. Koltukta bağdaş kurmayı sevenler için güzel.

+ Oturma süngerinin sertliği çok ideal. Ne dandik sarı süngere oturuyormuşsunuz gibi ne de tahta gibi sert.

+ Kolçak ayarları çok güzel. Oldukça da pratik. Ayakları masaya uzattığınızda da çalışırkende uygun açıya getirilebiliyor. Yükseklik, ileri-geri, sağ solu var. Koltukta farklı pozisyonlarda otururken (Bağdaş kurma-çalışma-bacakları masaya uzatma gibi) hemencecik uygun kolçağa geçebiliyorsunuz. Markus'taki en büyük eksikliklerden biri.

+ Koltuğun sadece arkası değil, kendisi de arkaya yatırılabiliyor. Tam ayak uzatmalık.

+ Yastığa Ace yazdılar sdfsdf Yazdırtmazsan Hawk yazılı geliyormuş.

+ Ucuz. Yani 1350'ye aldım sonuçta. Diğer "Gaming" koltuk şeysileri 2.5'tan başlıyor. Memnun kalmazsam satabilirim. 2.5-3k verdiğim şeyi satasım gelmeyebilir ?

- Eşşek herifler 9 günde anca getirebildiler. Ama anlayabiliyorum. Çok yoğun zamanda sipariş verdim.

- Yaslanma kısmı biraz sert gibi. Eğer bel ve boyun desteğini kullanmayan biriyseniz biraz sert kalabilir.

- Tekerler halısız zeminde fazla kayıyor. Ya da ben insan gibi oturmayı bilmediğim için öyle gibi geliyor. Evdeki ince yolluğu altına çekince düzgün çalışmaya başladı.

- Boyun yastığı küçük. Rahat ama küçük.

Doğal olarak henüz durability testine giremedi. Eğer çatlayan patlayan bir yerleri olursa yazarım. 

@Aiko

Aceace tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Seduna Thunder Pro mu alıp geçmek lazım diyorsunuz son durumda? Hepsiburada'da şuan 760 TL'ye düşmüş. Ofis koltukları içinde cidden en mantıklı seçim bu gibi duruyor. Oyuncu koltukları niyeyse bunlar kadar ergonomik gelmiyor. Deri olmayan alternatifler arasında sanırım sadece Aceace'nin Hawk'dan aldığı koltuk var.

Sosyal ağlarda paylaş

doğru dürüst koltuk bulamamızın sebebi kur. böyle fiyatı düşük ama görüntü olarak iyi duran şeylere kanıyoruz halbuki alım gücü olsa basarsın parayı en iyisi olmasa da ona yakın bir şey alır geçersin. çin dünyanın en büyük scammerı resmen. serbest piyasada her ürünün alıcısı olur diye dünyayı dolandırdılar adamlar.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, deadwoll dedi ki:

5 6 sene once fiyatlari uygunken dxracer alacaktiniz birer tane. Ubermegarahat editionini 900 liraya almistim. Hala aldigim kondisyonda.

ben de 715 tl'e almıştım. koltuk sağlam hiç bi sıkıntı yok ama suni derisi pul pul dökülüyor. hem kötü gözükmesi hem de biraz alçak kalması sebebiyle bakınıyorum ama yıllardır bakınıyorum işte ?

@Aceacehayırlı olsun.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Bone dedi ki:

ikea millberget dedim ya geçen sayfada. doğru düzgün koltuk, fiyatı da ülke şartlarına göre makul.

yok yahu ben gamer koltuğu bakıyorum arsızım ? 

Bende de hala adorenin max racing i var ,dayanıyor ama döküldü bayağı, sol kolçak sünger dümdüz oldu vs. Yine iyi dayandı bence. Almışken bel, boyun vs destekli güzel bir şey bakıyorum. Paraya gömüp dxracer alacaktım ama evde duramadığımdan sipariş veremedim adore de sağolsun kazıkladı şimdi dolar inince fiyat hala orada duruyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...