Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus

Öne çıkan mesajlar

Darklight1903 said:

meh diyenler drop'lasin gogo.
gayet iyiydi bolum.

Her sezon (3. sezon hariç, o iyiydi) düşmanların kafasına göre takılması, Korra'nın hiçbir halt yiyememesi çıldırtıyor beni. 4 element bükebilen normal birisinden bir farkı yok. Savaşlar sırasında Korra'nın her defasında yenileceğini bilmek ise, bölümlerdeki tension'ı ortadan kaldırıyor. Orjinal serideki tadı bir tek Wan ve Zaheer bölümlerinde alabildim. Aang, süper güç olduğunu hissettiriyordu, ama bu gücünden korkup sürekli kendini kontrol altına almaya çalıştığını görüyorduk. Korra ise, sürekli büyük laflar eden, ama bunları deliver etmekte aciz kalan birisi. Aang vs Ozai olayını bir tek Korra vs Zaheer'de görebildim.

Warhero said:

>Kuvira süpersilah üretme peşinde, ayrıca bu Republic City'nin dengesini de bozuyor.
>Hayır ben savaşa karşıyım saldırmayacağım.

Eeh.

Önlemini önceden almazsan, böyle patlarsın. Güzel oldu sevindim.
Sosyal ağlarda paylaş

12 En iyiydi, 13 tirtti,

Milo'nun cama yapismis suratini gorunce kahkaha attim, anira anira guldum, Mako'nun lightning bending'inde gozlerim doldu, eski Avatar serisinden bi suru sahne geldi aklima.

12 sayesinde cok bik bik etmicem ama daha cok Avatar state gormeyi umardim. Bir de "tamam yeter yenildin dur artik" sahnesinde senaristi dovesim geldi. Eyyorlamam bu kadar.

Sosyal ağlarda paylaş

Hayal kırıklığı başka bişey değil. Colosusu ayrı ayrı 10 defa yok edebilirlerdi ama illa birini harcayacaklar.
Kuvira tırt zaten. Korra ondan tırt. Sadece Milo güldürdü gerisi hikaye. Efsane Korra orada ölse yeni avatarın yolu açılmış olsa olurdu asıl Fire nation'un avatarı gibi self sacrifice mesela.
Tek süpriz lezbiyen aşk oldu bana.

Sosyal ağlarda paylaş

şok oldum lan sonunda, zaten laf olsun diye izliyordum korra'yı ama böyle bir şeyi hiç beklemiyordum.
Son 4 bölüm yine fena değildi, işte ama bütçe kısıtlı olunca yan karakterlerin gelişimi eksik kaldı hep. Bir sebep de sürekli yeni düşman türetilmesi, ona zaman harcanmasıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

ya 4 sezon geçti ama bana hala tla'dan sonraki bu teknolojik değişim fazla geliyor. hadi ilk sezon arabalardı varrickle asami nin üç beş oyuncağıydı idare ettik de git gide arttı finalde bokunu çıkarttılar. tamam 4 sezonun her villain ın bi özelliği vardı falan da bu teknoloji hedesi beni çok soğuttu seriden. bi de tabii korra nın ezikliği, sürekli dayak yemesi vs vs. sonuç olarak korra 4/10
Sosyal ağlarda paylaş

doksana bölüp izlediğim için mi bilmiyorum ama pek keyif alamadım
gerçi ilk yarısı iyiydi de ikinci yarı çok bi "lan bitmiyo bu" demişler özet geçmişler sanki

özellikle kuvira'nın abilerim ablalarım beni affedebilecek misiniz modu çok kötüydü siktir git böyle villian mı olur

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...