Jump to content

Warhero

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.501
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Warhero hakkında

 • Rütbe
  Warhero
 1. Warhero

  Oyun için kulaklık

  Korax'ın da onayı varsa G430 alıyorum o zaman. Tişikkürler.
 2. Warhero

  Oyun için kulaklık

  Aşağıdaki kulaklıklardan birini almak istiyorum ama hangisi daha iyi olur sizce, bir sormak istedim. Yazılan teknik özelliklerinin hiç birinden anlamıyorum. Öncelik oyunlar ve sonra film (7.1) düşünürsek hangisini önerirsiniz? Peki ya Dolby ve Razer Surround ( https://www.youtube.com/watch?v=04yEtZJVpyY ) arasında hangisini tercih etmeli? https://www.sanalmarketim.com/razer-kraken-pro-yesil-oyuncu-kulakligi/p_44407/ https://www.sanalmarketim.com/logitech-g430-surround-gaming-kulaklik-981000537/p_48547/ https://www.sanalmarketim.com/steelseries-siberia-v3-siyah-gaming-kulaklik/p_59539/ https://www.sanalmarketim.com/plantronics-gamecom-788-gaming-usb-mikrofonlu-kulaklik/p_60567/ https://www.sanalmarketim.com/asus-strix-20-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-pcps4/p_61862/ https://www.sanalmarketim.com/creative-sound-blaster-tactic-3d-rage-v2-gaming-mikrofonlu-usb-kulaklik/p_60328/
 3. Warhero

  X-Men: First Class (2011)

  Son çıkan film devamı değil, X-Men 3/Wolverine Origins patlayınca First Class tutunca, First Class ile X-Men 1'i birleştirme çabası. Spinoff gibi devam etçekler bunlar.
 4. Warhero

  çadır lazım

  http://www.uludagsozluk.com/k/kuma%C5%9F-pantolon-giyen-erkeklerin-%C3%A7ad%C4%B1r-problemi/
 5. Warhero

  Legion Ana Konu

  Dungeon kapısında PvP oyunun en saçma yanlarından biriydi. Adam gibi World PvP olmayınca böyle tırıvırı yöntemlere başvuranlar oluyordu.
 6. Warhero

  Legion Ana Konu

  Meh x2 Güçleri anca Horde'a yatıyor herhalde, Thrall, Cairne, Saurfang vs derken hep ezik kaldı Horde tarafı. Madem bu kadar kıl kapıyorlar komple kaldırsınlar Horde'u.
 7. Warhero

  Legion Ana Konu

  Lvl 1-60'ı vanilla WoW süresinde, 60-70'i Burning Crsuade süresinde, 70-80'i Wrath süresinde, 80-85'i Cataclysm süresinde, 85-90'ı Pandaria süresinde, 90-100'ü Warlords süresinde oynamayı beklemiyordun herhalde? 50. kez alt kastığın bir oyunda bir şekilde karakter kasmayı da kolaylaştırmaları gerekiyordu...
 8. Warhero

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Civil War, Iron Man ve Captain America arasındaki fikir ayrılığından dolayı Avengers Dissambled gibi olacak, sonra da ortak düşman için tekrar birleşecekler. Yüzlerce çizgi romandan oluşan serileri 2-3 saatlik filmlerde her detayına kadar içermeleri mümkün değil.
 9. Warhero

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Marvel bu işi çok iyi beceriyor, her şeyi adım adım ilerletiyorlar ve sanki çizgi roman okuyormuş gibi hissediyoruz. Fox da DC de çok aptalca plansız programsız ilerliyor.
 10. Warhero

  Superonline AKK'siz gece

  :)
 11. Warhero

  Minority Report (2015) - Fox

  Senin yüzünden kötü dizilere mecbur kalıyoruz. Potansiyeli olan Constantine'i bir sezonda harcadık.
 12. Warhero

  Rick and Morty

  Beavis & Butt-Head, Daria, Aeon Flux, The Venture Brothers, Archer, Aqua Teen Hunger Force, King Of The Hill, The Simpsons, South Park, Futurama, The Boondocks, Spawn... bunların hepsinden iyi diyorsun yani?
 13. Warhero

  Yeni (!) üçleme: Terminator Resurrection

  Pis korsancılar.
 14. Warhero

  Minority Report (2015) - Fox

  Şahane, her hafta bir olayı çözdükleri ikinci sınıf polisiye dizisi yapmışlar. Lucifer da Minority Report da böyle harcanacak. Constantine'i sevmeyip iptal ettirenler utansın.
 15. Warhero

  Supernatural (2005) - The CW

  Supernatural çekelim derken Küçük Kıyamet gibi bişiler yaparlar. 10 sene önceki Supernatural efektlerini bile yapabilecek ekip yok bizde. http://www.youtube.com/watch?v=1YHl-Zx9Hc4

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...