Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus

Öne çıkan mesajlar

ha yani tum olay gecen sezon seni gebertmeye calisan adamin BIRAZ DAHA IKIN KORRA SICABILIRSIN HADI BEN KACTIM BYE demesiydi

ptsdnin bokunu cikardik, kesmemiz lazim dediginizde bir insan evladi da cikip haci otuz saniyede koca subplotu kesip atmasak he demedi ?

yazacaginiz senaryoya tukureyim
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

şu yalnız en mantıklı karar ?

Nesi mantıklı karar yahu? Böylesi güce sahip bir grubun süper silah üretmesi demek, bunu diğer ülkelere kullanacak anlamına gelir. İş işten geçtikten sonra müdahele etmektense bu duruma önceden karışmaları lazım. Ayrıca Republic City'e zarar veren davranışları bulunuyor, bu onun çoktan düşmanca tavırlar içine girdiğini gösteriyor. "Vay efendim biz Fire Nation olarak saçma sapan savaşlar yapmışız, bunu devam ettirmek istemiyoruz, o yüzden bırakıyorum naparlarsa yapsınlar" denmesi cidden mantıksız. Çünkü zamanında Fire Nation'ın yaptığı işi şimdi Kuvira gerçekleştirecek, özellikle Fire Nation'ın bunun karşısında yer alması gerekiyordu.

Sosyal ağlarda paylaş

avatarlık duruşu bütün barış yollarını tüketmeyi gerektirir. atarlı giderli kyoshi bile önce ihtar çekiyor sonra bilet kesiyor. aang bundan da beterdi üzerine bir de air monktu.

bu arada earth kingdom avatar dünyasının 80%'i. karadan ele geçirebileceğin her yer earth kingdom. raylı sistem kuriva lojistiğinin kilit parçası. eski seriden hatırlarsanız fire nation donanma şovu yapardı.

http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2012/120/4/d/avatar_map_by_cobi4-d4y49oh.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...