Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaben reyize baklava göndermece

barbu

Öne çıkan mesajlar

Baklava gitsin gitsin.

Bu arada Witcher da AAA title ama dağıtıcısı ARAL olmadığı için indiriminde bi kaybolma yok, 2K'den fiyatları steam düzenler minvalindeki aynı mailı ben de aldım ama steam bize kazık sokmak isteseydi diğer oyunları niye arttırmasın. Kesin pek sevgili, haklarında en saf ve temiz duyguları besleyip en güzel dilekleri dilediğimiz ARAL tayfasının işi bu olay. Umarım çok uzun yaşarlar, hayatlarının sonuna kadar bütün güzellikler onların olur.

O yüzden baklava devam etmeli diyorum. SHOW MUST GO ON. BAKLAVA ISN'T A LIE! Biraz daha bekleyelim, ben özellikle marketingden bi iki elemana mail attım genel hatlarıyla konuyu anlatan, cevap geldiğinde baklava işini ordan yürütebiliriz. Gelirse tabi (:P)

Tabi çoğunluğa erişemezsek baklava hariç organizasyonlarda yoğum =/
Sosyal ağlarda paylaş

Baklavayı buradan yollamayacakları anlaşıldı , oradan bulmaya kalktılar , oradan buldular , orada valveyle iletişime geçmeye çalıştılar , iletişim çok yavaş ilerlerdi , birileri bişiler söylemeyi becerdi , sonra hemen yanda microsoftta çalışan arkadaş bulundu , o gidip versin dendi , yemekler alınmıyor zehirlenme tehlikesiyleye vardı , o arada imam paraları iç etti falan kaynadı gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...