Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaben reyize baklava göndermece

barbu

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

Theridone said:

helali hoş olsun imama

calvaria said:

şişmanın nankörlüğü çok fena canımı sıktı, toplanan parayla imam pavyona gidip fotoları burada paylaşsa o kadar koymazdı.

Masticore said:

Öyle saçma şeymi olur verilen para geri alınmaz. Sadece başlık değişsin
İmam reyizi tatile göndermece

http://www.reactiongifs.com/r/frdsml.gif

Direk haram ederim arkadaş, üstüne de bulurum seni tahsil ederim!!12
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle;

http://i.imgur.com/EZLAX.jpg

yollanan paraların baklava harici bir hediye, gıda vesaire gibi bir koşulla kullanılmasına karar verilmesi durumunda para gönderenlerin hepsinin rızası olmadan para vermem.

yollanan paralarla baklava gönderilmesi yerine hayır kurumuna verilmesi, ağaç dikilmesi, bağış yapılması vesaire için yine para gönderen herkesin tek tek rızası olmadan yine para vermem.

kısacası bu insanlar steam'e baklava gönderilmesi için paralarını bana emanet etti ve farklı kullanımına izinlerini almadan müsade etmem.

bunu söylememdeki amaç para yollayan bi kaç arkadaştan bu yönde öm almamdır. bazı para veren arkadaşlar tartışmalardan kaygılanmaktadır, halbuki gerek yoktur. imam sizin dostunuzdur. imam güvenin ismidir. imam kardeşlik, imam dostluktur.

baklava işi tamamen iptal olması durumunda zaten öm ile hepinize dönüş yapıp isim ve hesap bilgilerinizi isteyeceğim. çoğunluğun paranın alternatif kullanımına yönelik karar alması durumunda da yine hepinize dönüp onayını isteyeceğim, isteyenlere parasını iade edeceğim.

ayrıca istediğiniz vakit isim soyisim iban numarası ile bana müracat ederek paranızı geri alabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

insanların baklava gönderme hevesi büyük oranda kırılmışken ve baklava göndermeye devam etsek bile firmalardan maillere cevap alamadığımızdan zaten projenin iptali taraftarıyım. kimsenin bizi düşündüğü yok gabe dahil, millet cebinin derdinde. biz de cebimizin derdinde olmasaydık bu kadar sevinip baklava göndermeye de kalkmazdık zaten.

bu kadar organize olmuşken, zahmete girip havale,eft,atm banka vs. uğraşmışken ben derimki parayı güzel bir şekilde kullanalım. kararımızı verince kafasına yatmayanlara paralarını verip devam edelim.

ben herhangi bir vakfa bağış yerine paranın bizim elimizle yardım olarak kullanılması taraftarıyım. bir pazar günü bi kaç kişi toplanın oyuncaklar alın çocuk esirgeme kurumunu ziyaret edin. abilik yapın. oyun oynayın. hediyeler dağıtın. hikayeler anlatın, çocuklarla koşturun. gidebilecek herkes gitsin hatta. bol bol foto çekin video çekin biz de burada izleyip sevinelim, yaptığımızla gurur duyalım.

ben önerim bu.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

insanların baklava gönderme hevesi büyük oranda kırılmışken ve baklava göndermeye devam etsek bile firmalardan maillere cevap alamadığımızdan zaten projenin iptali taraftarıyım. kimsenin bizi düşündüğü yok gabe dahil, millet cebinin derdinde. biz de cebimizin derdinde olmasaydık bu kadar sevinip baklava göndermeye de kalkmazdık zaten.

bu kadar organize olmuşken, zahmete girip havale,eft,atm banka vs. uğraşmışken ben derimki parayı güzel bir şekilde kullanalım. kararımızı verince kafasına yatmayanlara paralarını verip devam edelim.

ben herhangi bir vakfa bağış yerine paranın bizim elimizle yardım olarak kullanılması taraftarıyım. bir pazar günü bi kaç kişi toplanın oyuncaklar alın çocuk esirgeme kurumunu ziyaret edin. abilik yapın. oyun oynayın. hediyeler dağıtın. hikayeler anlatın, çocuklarla koşturun. gidebilecek herkes gitsin hatta. bol bol foto çekin video çekin biz de burada izleyip sevinelim, yaptığımızla gurur duyalım.

ben önerim bu.

(tu)

gabe siskosu baklava yesin diye para vermedim ama su cocuk sevindirme isi icin para yollarim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

izniniz olursa bulk cd key almak isterim. (civ beyond the earth) mail attım bekliyorum. bakalım 500 key için ne fiyat gerçekleşecek. işi haledebilecek varsa toptan key alalım (gerisini gitti gidiyordan satacağım 70 tl den, zaten discount yapsada steam bu rakamın altına inmez bu sene) 1 senede eritirim gibi geliyor bana. tabi aç tavuk hesabıda olabilir. adamlar bana 35-40 aralığındada fiyat erebilir bilemiyorum şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

hepsinin rızası olmadan para vermem.
herkesin tek tek rızası olmadan yine para vermem.
izinlerini almadan müsade etmem.

çoğunluğun paranın alternatif kullanımına yönelik karar alması durumunda?

Bakkk bak herkes diyordu birden çoğunluğa döndüü, bak vatandaş kelime oyununa düşme vatandaşşşş!!1
Sosyal ağlarda paylaş

Çocuk Esirgeme Kurumu yani Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü sitesi http://www.cocukhizmetleri.gov.tr/tr

Ben bu kuruma yardıma razıyım.
Şehit ve gazi yakınlarına da yardım edilebilir.

Bu arada Steam'de oyunuları satılan yabancı bir ekipte bulunan Türk arkadaş ile görüştüm.

Fiyatlandırma dev'in elinde diyor. Steam her ülkeye göre fiyat önerisi yapıyormuş. Tamam denirse satışa konuyor. Ama sonra beğenilmez ise o fiyatı yine dev istediği gibi değiştiriyormuş.

Biri başka yerde 2K support'tan gelen cevabı yazmış "suç steamde yanlış geçmişler fiyatı" ama aslında mevzu yukarıdaki gibi 2K bence sonradan kalleşlik yaptı.

2K ve Ubisoft'taki bu sıkıntılı fiyatların Steam'le alakası yok. Gabe TL ekleterek güzellik yaptı ama demek ki hayrımıza değilmiş. Gerçi birçok oyun baya ucuzladı fakat bu fiyat artışları bence devam edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Tam bir Türk işi oldu.

Başta niye göndermek istiyordunuz da şimdi neden vaz geçtiniz?

Hâlâ pek çok oyunu daha ucuza alıyoruz, ek olarak kendi paramızla alabiliyoruz ki cCc kafasında değilim ama bu bile güzel bir şey.

Oyun fiyatları konusunda e-mail atmaya veya steam'e yazmaya dvam ederiz, sonuç ne olur bilmiyorum ama fiyatı artan oyunlar için ben steam'i suçlamıyorum.

Ben hâlâ gönderilmesinden yanayım ama e-maile cevap gelmedi nasıl yapıcaz vs. derseniz bilmiyorum tabi sonuçta sadece para yolladım ben bu iş için uğraşmadım o yüzden bir şey söylemek de istemiyorum pek.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

ben önerim bu.

sonuna kadar katılıyorum. bu şekilde bir şey yapacaksak ben elimden gelen her türlü destek ile izmirden hazırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi direk turkish arabesk moduna giriyorsunuz,kizip sinirleneceginiz kisi gabe degil fahis fiyat uygulayan publisherlar,almayin oyunlarini eger birseyi protesto etmek istiyorsaniz.

Ilk gun gordugunuz 70,80 tl fiyat valve in tavsiye ettigi fiyatti buyuk ihtimal,sonra mal durumuna dusen aral publisherlara yeni fiyati ayarlatti.

Ben halen baklava gonderilmesi taraftariyim.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

bir pazar günü bi kaç kişi toplanın oyuncaklar alın çocuk esirgeme kurumunu ziyaret edin. abilik yapın. oyun oynayın. hediyeler dağıtın. hikayeler anlatın, çocuklarla koşturun. gidebilecek herkes gitsin hatta. bol bol foto çekin video çekin biz de burada izleyip sevinelim, yaptığımızla gurur duyalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...