Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #6

Lectre

Öne çıkan mesajlar

Yazdik ya ona yorum , tek kelime ile satilmis ibne... Reklam kokan hareketler ama sunu soyliyim ki mtg bu fiyat politikasiyla hak etti insallah heartstone daha da ezer oyuncularini calar... Anlarlar digital'de yanlis yaptiklarini.

Ben hearthstone ezilsin mtg ftw fln demiyorum keske daha dogru seyler yapsalardi... Ne guzel oynuycaktik tel'den.Sogutuyorlar insani oyundan...
Sosyal ağlarda paylaş

Yukardaki weapon paladine geldi. Curve olarak yine o abuk 3 manada fakat kullanım alanı çok daha geniş. Hem paladinlerin aggroya karşı savunma yapmasını, hem de late gamede yetileri sunwalker'a çevirmesini sağlayacak.

OP bir kart değil ama güzel düşünülmüş bir kart.

Call Pet ise çok yetersiz. En azından şu anda kadar Paladin kartı ile beraber en yetersiz kartlardan biri gibi görünüyor. 4 mana savannah dream kulağa çok güzel geliyor fakat Call petin güvenilir olarak tempo kazandırması için deckte 5artı manalı beastler olması şart. Highmane ve rhino haricinde işe yarar beast yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

"Butthurt" nedir, ne anlama gelir bilmeden rastgele kullanmayın, kelime kullanıp artistlik yapacam karşı tarafa sert çıkarak kendimi haklı gösterecem derken kendinizi rezil etmeyin.

cok kompleks bir manası yok, gotune soguk su veya buz ile pansuman gereken kişi demek, ayrıca mesajında o midenin alt kısımlarından gelen CEVAP YAZMALIYIM, KENDIMI HAKLI CIKARMALIYIM hissiyatını yakaladım ama keşke az daha kafa yorsaydın
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

Rewendor said:

"Butthurt" nedir, ne anlama gelir bilmeden rastgele kullanmayın, kelime kullanıp artistlik yapacam karşı tarafa sert çıkarak kendimi haklı gösterecem derken kendinizi rezil etmeyin.

cok kompleks bir manası yok, gotune soguk su veya buz ile pansuman gereken kişi demek, ayrıca mesajında o midenin alt kısımlarından gelen CEVAP YAZMALIYIM, KENDIMI HAKLI CIKARMALIYIM hissiyatını yakaladım ama keşke az daha kafa yorsaydın

Kompleks bir manası yok, ama onu bile bilmeden kullanacak haldeymişsin demek ki. Butthurt kuyruk acısı denebilir. Geçmişte konuyla ilgili acı tecrübeyi anımsatacak laftan dolayı aşırı hassas olmak. Eh geçmişte MtG veya HS ile ilgili bir yorumum/tartışma olayım olmadığına göre yanlış kullanım, kafa yorması gereken senmişsin demek ki.

Konuda kişiselleştirme olmadan MtG ve HS tartışılırken (böyle yazmayı da hiç sevmem ama madem çirkin terimlerden devam ediyoruz ona göre yazayım, belki odunluğunun nasıl gözüktüğüne karşı empati yaparsın sana yapılınca) "sana kemik atan yokken" anlamsızca gelip işi kişiselleştirip saldırganlaşırsan ağzının payını alırsın, kimsenin "kendini haklı çıkarıp cevap yazma hissiyatı yaşamasına" gerek yok bunun için. Kendin kaşındın, kendin buldun.

Aptalca saldırganlık etmişsin, düzgün cevap verilmiş hala "götüne pansuman" falan saçma sapan konuşmayı sürdürüyorsun. Yeni yazar olsan ortamı bilmiyor diyecez de bunca senede biraz yontulun artık yahu. Eldeki malzeme bu kadarsa yapacak bir şey yok tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Yukardaki weapon paladine geldi. Curve olarak yine o abuk 3 manada fakat kullanım alanı çok daha geniş. Hem paladinlerin aggroya karşı savunma yapmasını, hem de late gamede yetileri sunwalker'a çevirmesini sağlayacak.

OP bir kart değil ama güzel düşünülmüş bir kart.

Call Pet ise çok yetersiz. En azından şu anda kadar Paladin kartı ile beraber en yetersiz kartlardan biri gibi görünüyor. 4 mana savannah dream kulağa çok güzel geliyor fakat Call petin güvenilir olarak tempo kazandırması için deckte 5artı manalı beastler olması şart. Highmane ve rhino haricinde işe yarar beast yok.

paladine geldiyse eh güzel diyelim ben her ortak kart sandim öyle olsaydı fena olurdu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Yazdik ya ona yorum , tek kelime ile satilmis ibne... Reklam kokan hareketler ama sunu soyliyim ki mtg bu fiyat politikasiyla hak etti insallah heartstone daha da ezer oyuncularini calar... Anlarlar digital'de yanlis yaptiklarini.

Ben hearthstone ezilsin mtg ftw fln demiyorum keske daha dogru seyler yapsalardi... Ne guzel oynuycaktik tel'den.Sogutuyorlar insani oyundan...

Şu çok doğru, hem satılmışlık konusunda hem fiyat konusunda.

MTG master tier,hs çöp diğer, aksini söyleyen noobdur.
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/thumbnails/950/7dc/d87/bd8/9f1/e9d/b28/9f3/f26/4fa/d2_450xNULL.jpg

^bu kart çok gereksiz zaten
shamanda olupta oynanmayanı vardı. 5 mana al'akir 3 mana fire elemental 2 mana doom hammer olabilirdi ama tempoyu bozuyor
http://hydra-media.cursecdn.com/hearthstone.gamepedia.com/3/30/Far_Sight%28107%29.png?version=9502e3de0da76d2c0097ef888c8d120a
Sosyal ağlarda paylaş

eğer hedefiniz legendary açmak ise direk pack satın alın.
edit: satın alın derken goldla alın yani.
oyunda yeniyseniz ve bende olmayan kartlar açılsın diye ilerliyorsanız arena daha iyi.

resmi bir açıklama var mı bilmiyorum; arenayı ne kadar iyi yaparsanız reward olarak gelen packten legendary çıkma şansı daha da artıyor gibime geliyor benim. 3-4 legendary 11-12 winle gelen packlerden çıktı. onun haricindekiler de goldla aldıklarımdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...