Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #6

Lectre

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Ragnaros-Black Knight-Cairne

hangisini craftlamak daha mantıklı ?

Rag.

Cairne ile aynı özelliklere sahip olmasa da benzer görevi görebilen sunwalker var.
BK. her decke girebilecek fakat etkisinin olması için boardta taunt olması gereken bir kart.
Ragnaros'un eşi benzeri yok, boarda indiği turn doğrudan etki yaratabiliyor ve Cairne'in aksine rakibin acilen çözüm bulması gereken bir kart. Sallıyorum bir druide karşı rag kullanman 1'e 3 trade etmeni sağlayabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

o kart o haliyle tam facia Alarm-o-Bot bile daha efektif olabilir.

Quel-Thul said:

zooya karşı falan iş yapar, ayrıca overloadu cok olan yüksek cost minionlu decklerde iş yapabilir, eleştirmek icin cok erken.

adamın elindeki fazla mana isteyen kartı da çıkarabilir. Battlecry olmadan doomguard cıkarabilir. Handlock (meta da kalırsa tabi) giant filan düşebilir. ha jaraxxus, alex filan battlecry olmadan çıkar gibi de 8/8 minion yani sonuçta çok riskli kart

Bütün kartları görmedik ama o kart epic olacak kadar değerli bi kart değil gibi şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen... İyicene bi öğren. Casual girmene gerek yok. Ranked girsen de çok sorun olmaz. Nası olsa rank 20-17 aralığında takılırsın. Deckleri biraz tanı. zoo nedir miracle nedir biraz gor. Sonra iyicene ogrendiğine inandığında (bunu en iyi stream izleyerek başarırsın) ufaktan arenaya girersin birikir işte.
Sosyal ağlarda paylaş

DeBuffAndHeal said:

o kart o haliyle tam facia Alarm-o-Bot bile daha efektif olabilir.

Quel-Thul said:

zooya karşı falan iş yapar, ayrıca overloadu cok olan yüksek cost minionlu decklerde iş yapabilir, eleştirmek icin cok erken.

adamın elindeki fazla mana isteyen kartı da çıkarabilir. Battlecry olmadan doomguard cıkarabilir. Handlock (meta da kalırsa tabi) giant filan düşebilir. ha jaraxxus, alex filan battlecry olmadan çıkar gibi de 8/8 minion yani sonuçta çok riskli kart

Bütün kartları görmedik ama o kart epic olacak kadar değerli bi kart değil gibi şimdilik.

zaten daha cok 7-8+ mana sonrası oynanacak bi kart gibi duruyor, oynadın doomguard geldi karsıya sallıyorum, öldürebilecek minionun ve manan var ise, ve sana da iyi bir kart geldiyse cok iyi bir avantaj saglar.

ragnaros, ysera gibi hemen oyuna etki eden kartları da kendi turnunde öldürmeni saglayabilir, bana potansiyeli olan bi kart gibi geldi, sabah sabah wot yazdırdın yav neyse hadi
Sosyal ağlarda paylaş

ranked macta shaman geldi rogue oynuyorum. overload kartlari atip duruyor ben 5 mana bekliyorum. 12 hp kaldim bu arada. adam "that was a mistake" "thank you" falan spamleyip durdu. dual deadly poison atip blade flurry bastim. sonraki el auctioneer i koydum 30 hp den -8 e indirdim got oldu cok mutluyum su an sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

abi inanılmaz ya, üsttekinden gelen parayla druid ve warlock arena yaptım,

druid 3 tane huntera yenildi 2 - 3 tamamen face deckler böyle her el hangi kart kurtarabilirse o geldi.

warlockla 0 2 den 2 -2 yaptım, toplam 4 mage e karşı oynarayak. sonuncu mage 3 1. turn millhouse daha sonra onyxa ve ysera attı ve warlocka bütün 2 droplar 2/3 gelmesinin yanında 1 tane bile soul fire gelmedi şaka gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...