Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #6

Lectre

Öne çıkan mesajlar

abi işin ilginçi oynayabildiğim classlarda kart geliyor, oynayamadıklarımda üstüne bir de kart gelmiyor arenada. mage im 5 kere flamestrike çıktı draftta 2 tane alacak kadar da iyiydi draftın geri kalanı.

demin priestin biri elimde blizzard ve flamestrike varken mind vision attı turn 1, daha sonra thoughtstealla bi flamestrike daha çaldı falan. ezdim gerçi flamestrikeına counterspell koyarak
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çok kötü bir kart. copy paste etcem.

"İnanılmaz kötü bir kart. 2 manaya 3 tane 1/1 çıkartsa free justice vermese neyse.
-Şu haliyle paladin curve'ünde çok saçma bir yerde. 4 manada zaten truesilver geldiği için 1/4 weaponun anlamı yok
-Sword of justice ile aynı manada. E zaten saçma sapan 1/4 weapon için sword of justice'ten vazgeçmenin anlamı yok. Sword of justice bir value kartı. Value kartından tam value almadan vazgeçmek çok saçma.
-Knife juggler ile kombo yapılabilir ancak boarda sticky minion koymamış olduğundan board clearlara karşı inanılmaz güçsüz."
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Abi çok kötü bir kart. copy paste etcem.

"İnanılmaz kötü bir kart. 2 manaya 3 tane 1/1 çıkartsa free justice vermese neyse.
-Şu haliyle paladin curve'ünde çok saçma bir yerde. 4 manada zaten truesilver geldiği için 1/4 weaponun anlamı yok
-Sword of justice ile aynı manada. E zaten saçma sapan 1/4 weapon için sword of justice'ten vazgeçmenin anlamı yok. Sword of justice bir value kartı. Value kartından tam value almadan vazgeçmek çok saçma.
-Knife juggler ile kombo yapılabilir ancak boarda sticky minion koymamış olduğundan board clearlara karşı inanılmaz güçsüz."

üşenmiştim yazmaya da.

-aynen ilk maddeyi yazacaktım: 4 manada truesilver glemesi... ha bi de 3-4. turdan sonra 1 ataklık bir weaponın saçmalık ötesi olduğunu da unutmayalım.
-sword of justice zaten kullanılan bi kart değil, o yüzden sıkıntı yok, zaten sword of justice çok yavaş bi kart, bu aggro kartı. o yüzden buna katılmıyorum
- board clear'a karşı aynen meh kalıyor ama yani kim 4. turda buna swipe atacak? veya 6. turda bile olsa kim swipe atacak buna karşı. meh yani. ama wild pyro mesela fena yapar işte :D

aggro deckte knife juggler ile güzel olur. olur dışında son derece meh gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Haunted creeper bu yeni kartı neredeyse tek başına counterlıyor :( Ayrıca Zoo'ya karşı ya tempo oyununu başabaş götürmeniz (Backspace rogue ve şaman bu konuda çok başarılı) ya da mass aoe clear kullanmanız lazım. Bu kart ne tempo sağlıyor ne de aoe clear sağlıyor.

2 manaya 3tane 1/1 verse güzel de... Oyunda arena harici kimsenin kullanmadığı Light's Justice'i bir karta ekleyip neden kartı piç etmek istemişler hiç anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...