Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #6

Lectre

Öne çıkan mesajlar

totemic said:

cons. icin kullandığınız deck listleri paylaşırsanız sevinirim. bir turlu istedıgım gıbı deck olusturamadım.

her class olabilir.

cenariussuz nourishsiz hedesiz bir mech druid varmış, streamerlar hep onla legendary olmuş falan, bir bulamadım

bana da bir onu bulun lan
Sosyal ağlarda paylaş

Avantajlı malesef pek yok. Her yerin Handlock olmasının nedeni de bu zaten.

Şöyle ki

-Eskiden face hunterlar ve backspace rogue warlockun heal kapasitesinin azlığını kullanıyorlardı. Ezip geçiyorlardı. Fakat handlock artık otomatik healbot ve jaraxxus sayesinde ziyadesiyle heal sağlıyor.
-Eskiden kontrol palalar diğer matchuplarda başarısızken handlocklara karşı board clearlarının çok güçlü olması ve late gamede domine edebilmeleri sebebiyle kapışabiliyorlardı. Artık kontrol palalar diğer matchuplarda başarı sağlayabilmek adına daha bir midgame kıvamına geldi.
-Warriorlar handlocklara karşı hala çok başarılı. Tavsiye ederim.
-Çift bgh kullanan druidler de handlocklara karşı hala başarılı. Sorun şu ki druid olarak warlocka karşı mulligan yapmak çok zor. Bgh tutsan zooya kaybediyosun(innervate-keeper gelmezse zaten zooya çözüm yok) BGH tutmazsan turn4 giant gg...
-Priest ve miracle handlocka karşı kötü bir matchup. Direk ignore
-Mechmage ise tamaaaaamen drawa bakıyor. Hellfire mech decklerine karşı inanılmaz güçlü. Ama mechmage'in de fena olmayan bi şekilde açılması şart. Fifti fifti.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu başlığın 87. sayfasından başlayarak 5 sayfa boyunca bu konu tartışıldı. Orda söyediğimi gene söylim, kontrol paladin deck ile elimdeki healları warlocka atarak sürekli 25hp üstünde kalmasını sağıyorum. Board hakimiyeti sürekli bende oluyor, 25. karttan sonra öyle bir an geliyorki tek turda 25+ vurabilir oluyorum ve combat bitiyor.

Son oynadığım 30-35 tane handlocka karşı %90+ başarı ile gidiyorum. 87-91 arasında yazdıklarımı tekrar yazmak anlamsız, zaten şurda 10 sayfa anca geçmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...