Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #6

Lectre

Öne çıkan mesajlar

k1nJo said:

resmi bir açıklama var mı bilmiyorum; arenayı ne kadar iyi yaparsanız reward olarak gelen packten legendary çıkma şansı daha da artıyor gibime geliyor benim. 3-4 legendary 11-12 winle gelen packlerden çıktı. onun haricindekiler de goldla aldıklarımdan.

bu dediğin doğru. arena loading ekranında yazıyor bazen, ne kadar üst üste kazanırsan gelecek kartın değerinin şans oranı o derece artıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

priestlerı küçümsememek lazım ya. şampiyonun 1 canı 2 kartı kaldı ve artistik olsun diye tek canı kalmış haunted creeper a hex attım. adam alexstrasza çıkardı, utanmadı bir de benim loathebi indirdi. sonraki el lightspawn+inner fire+divine spirit atıp oyunu aldı. millete ne kartlar geliyor ben oyun başında 2 kristallik gelse seviniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Certhas said:

k1nJo said:

resmi bir açıklama var mı bilmiyorum; arenayı ne kadar iyi yaparsanız reward olarak gelen packten legendary çıkma şansı daha da artıyor gibime geliyor benim. 3-4 legendary 11-12 winle gelen packlerden çıktı. onun haricindekiler de goldla aldıklarımdan.

bu dediğin doğru. arena loading ekranında yazıyor bazen, ne kadar üst üste kazanırsan gelecek kartın değerinin şans oranı o derece artıyor.

Diyelim 12 win yaptin ödüller içinde kart çıkarsa evet onun leg. olma şansını arttırıyorsun ama pack-pack'tir. Pack'den ne cıkarşa sansına... Pack'ler için sıralama diye birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir soru. Basic questleri falan bitirdim, sadece ranked hunter oynuyorum şuan. 2 tane pack açtım sadece o da başta, 1000 goldum falan var. Rank 17-18 takılıyorum ve dediğim gibi sadece hunter oynuyorum diğerleri lvl 10 falan. (Hunter lvl 21)

Yukarıda da sormuştum da, goldları harcamadan yeni exp mi beklemeliyim yoksa nax girmeli miyim?

Arena ya hiç girmedim, basic card lar ile arena yapmalı mıyım yoksa ranked mi devam etmeliyim?

edit: sormamın sebebi manyak manyak deckli adamlar geliyor karşıma eziliyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Bir soru. Basic questleri falan bitirdim, sadece ranked hunter oynuyorum şuan. 2 tane pack açtım sadece o da başta, 1000 goldum falan var. Rank 17-18 takılıyorum ve dediğim gibi sadece hunter oynuyorum diğerleri lvl 10 falan. (Hunter lvl 21)

Yukarıda da sormuştum da, goldları harcamadan yeni exp mi beklemeliyim yoksa nax girmeli miyim?

Arena ya hiç girmedim, basic card lar ile arena yapmalı mıyım yoksa ranked mi devam etmeliyim?

edit: sormamın sebebi manyak manyak deckli adamlar geliyor karşıma eziliyorum :)

arenada sahip olduğun kartların hiç bi önemi yok.

30 defa random kart getiriyor sana üçer tane, birini seçip decki öyle kuruyorsun. daha önce açtığın basic kartlardan ya da packlerden çıkanlardan gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

dreagloth said:

gerçekten hurafe baya, ben 1 win le golden deathwing açtım

ne alaka yahu, ben win ile doğru orantılı olarak şansı artıyor diyorum; sen gelmişsin 1 winlik packten leg açtım diyorsun sanki ben mümkün değil demişim gibi.
sen bari verme şöyle cevaplar.

düşününce saçma olmuş gerçekten :)

ama yinede hurafe, 12 win aldığında 5 reward geldiği için, onlardan biri belki leg falan olabilir ama pack ten leg çıkma şansıyla alakası yok, apck açma olayı kendi için rng
Sosyal ağlarda paylaş

tamam kendi içinde rng, her win sayısı için farklı yüzdelerle yazılımı yapılmıştır içereceği kartların ne var ki.

@JrStorMesT var evet 8 win ve yukarısında var hatta
listenin sağ tarafındakilerden bi tane geliyor işte random reward olarak.
6 win ve sonrasında da 2. bir random reward şansın var.
ballının önde gideniysen 8 win ve sonrasında 2 tane leg çıkması bile mümkün yani.
http://hearthstone.gamepedia.com/Arena#Table
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...