Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cities: Skylines

Norak

Öne çıkan mesajlar

Benim şehrimde RCI isteksizliği şöyle oldu. Sanayide adam ihtiyacı vardı. Fakat şehir yüksek eğitimli olduğu için evdekiler işsiz kaldı. Resident ihtiyacı o yüzden artmadı. Sanayi ihtiyacı artmadı çünkü çalışacak adam bulamadılar.

Bunu çözmek için eğitimsiz bir yerleşim bölgesi yapmam gerekti.
Sosyal ağlarda paylaş

https://open.spotify.com/album/6rP5vrLZjW3RpS9oVVzJA9

http://www.youtube.com/watch?v=qkXOxLpdMds

İhaleyi büyütüyorum ve SALEP diyorum.

Salep, SimCity 3000 şarkıları ve Cities: Skylines. Vaşşş :)

Bu arada oyunu kurma ekranında 3 GB olarak görmüştüm ama şu an 1.5 GB indiriyor bende?

Sosyal ağlarda paylaş

12k lik bi sehir yaptım degisik degisik seyler denedim. sehri saveleyip suya batırıp kapattım. bi sonraki oyunumda hedef 1milyon! asdf.

Courthouse u acıyım diye hic polis yapmadım. 0 polisle bile %34 un ustune cıkaramadım hırsızlıgı (%50 istiyo). acaba yeterli iş var diye mi cıkmıyo belli bi seviyenin ustune
Sosyal ağlarda paylaş

Tek yönlü yollar ve döner kavşaklar trafiği bayağı çözüyor. Fakat tek yönlü yollar servis araçlarının ulaşım gücünü bayağı kesiyor da. Toplu taşımayla yoldan bayağı aracı kesmek de mümkün.

madcow said:

12k lik bi sehir yaptım degisik degisik seyler denedim. sehri saveleyip suya batırıp kapattım. bi sonraki oyunumda hedef 1milyon! asdf.

Courthouse u acıyım diye hic polis yapmadım. 0 polisle bile %34 un ustune cıkaramadım hırsızlıgı (%50 istiyo). acaba yeterli iş var diye mi cıkmıyo belli bi seviyenin ustune

Eğitim seviyesi artınca suç çok düşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tren trafiği oldu ya...

direk her istasyona 2-3 train generate ediyo bütün raylar doluyo kıpırdıyamıyo trenler. geneldede %20-40 arası dolulukla geziyolar.

bu arada sırf cargo train. insanlardan cok yük taşımak daha önemli gördüğüm kadarıyla benim asıl ordan duraklıyo sehrin büyümesi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...