Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cities: Skylines

Norak

Öne çıkan mesajlar

Fransuxa said:

1m olduktan sonra game over mı diyor yoksa başka bi ayarımı var?

abi satın alacam oyunu da eğer ki war-ez hali ile gerçek olanı aynı ise sıçanzi yani. 65kda metropolisi açtım bitti başka bi upgrade de kalmadı. 65kda metropolis mi olur lan istanbul dediğin yer bile 20 milyon.

Game over demiyor, 1m maksimum agent sayısıymış. Üstünü işlemci vs. çok yük binmesin diye engellemişler.

Ama 1m zaten çok yüksek bir sayı. Kolay değil erişmek.
Sosyal ağlarda paylaş

sınav calısmak yerine sehrin RCIna bakıp duruyorum asdf.

istanbul haritasında basladım 27k dayım para biriktirme moduna gectim sonra massive sehir kuurucam

abandon binaları oto yıkan bi mod cıkmıs en iyi mod tavsiye ederim. bazen hataları kacırmanıza sebep oluyo ama surekli demo moda gir cık gir cıktan kurtarıyo sadf.

Sosyal ağlarda paylaş

RCI olayını çözer gibi oldum sonunda. hiç demand yokken kanırta kanırta industrial kurdum, bazıları kapandı bazıları işçi yok diye ağladı ama sonuçta residental için az da olsa demand oluşturuyor. aralarına da commercial koyuyorsun böle böle birbirlerini iteleyerek arttırıyorsun nüfusu.
Sosyal ağlarda paylaş

bu servis binalarinin olayini tam cozemedim misal polis koyuyorsun ondeki yandaki 4-5 sokagi birden kapsiyor yesil yesil ama 1 arka sokagı kapsamiyor nedense,

bide negatif durum olunca insanlar gayet gidiyor sehirden o cok iyi, son simcityde tum sehri yiksan bile gene akin akin adam geliyordu asd
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

knox said:

ilk 24 saatte 250k satmis oyunB)-

kaynak?

Steamde haberler kısmına bakarken gördüm http://www.pcgamer.com/cities-skylines-breaks-paradox-day-one-sales-records/?ns_campaign=article-feed&ns_mchannel=ref&ns_source=steam&ns_linkname=0&ns_fee=0
Sosyal ağlarda paylaş

İkinci bir bölge yaptım petrol çıkarmak için, ana şehirden uzak ve bağlantı yolu yok ana şehire. Ve ikinci bölgede eğitim binaları yok işçi sınıfı artsın da endüstride çalışsın diye ama yinede evler eğitimli insan dolu ? Hatta well educated insanlarda var.

Gerçi endüstri bölgesi işçi sıkıntısı çekmiyor.

Rush hour olayı oyuna eklenmeli, böylece ulaşım sisteminin tam anlamıyla bir işlevi olur, yollar ve trafik daha problemli hale gelir yani daha iyi uğraşılması gerekir.

otobüs, metro dikiyoruz ama gerçekden bir işe yarıyor mu (mutluluk veriyor tamam) yani çalışan kesimin işe varmasında bir etkisi var mı ? Belli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...