Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cities: Skylines

Norak

Öne çıkan mesajlar

oyun bariz iyi, yalnız RCI demandda hata mı var çözemedim.

bir ara taxleri uçurdum hem gelir olsun, hem de insan yığılmasın diye... R demand hala çok yüksekti en son -'ye düştüğümde Growth ratede. çoook sonra 0'ladı. Orada bir ayarlama gerekebilir.

şu anda baya ufak ufak ilerliyorum +3k/w'e geldim parada. insan sayısı da 4200 falan. şu high density bir açılsa iyi olacak^^
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun güzel beğendim şimdilik sardı. 5500 luk şehir yaptım ara verdim. Başta trafik sorun oldu ama esas dışarda akan yola şehirden 2 tane bağlantı verdim şehir içi gayet güzel oldu. Birde otobüs hattı yaptım 500t gibi oldu güzergah hah, yolcular aynen metrobüsde sıra bekleyen açlar gibi saldırıyor otobüse buda güzeldi.

Preformans gayet güzel amd 7850 (2gb) ile min 70 fps veriyor herşey maks ayarlarda (hani merak edenler için söylüyorum).

Tarım bölgesi çıktı haritada orayı tarım alanı yaptım çiftlik vs kuruldu ekstra vergi geliyor, bir tabe normal endüstri zone yaptım oda ana şehirden uzakda vs.

Başarımın sırrı eğitim eğitim ve eğitim. Elemantary schooları ve üniversiteyi eksik etmedim.

En son 65k verdim hastane diktim kopeği olsun vatandaşlarımın nedir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun mekankler olarak güzel.

trenle falan freight tasımak hos, gerkeli falan güzel yapmıslar. obür yandan simcity 5 kadar iyi infomap yok daha. ama gelir genel paradox tutumunu dusunursek.

asıl sorun muzik ve ses gercekten.
o elektiriğin catank catank diye yayıldığını, lağımın füühsp süüpsh diye cekildiğini görmek tat katıyomus baya oyuna.

bide binalarda cesit eksikliği var gibi. lvlların ne olduğunu anlamıyosun tıklatmadan etmeden, pek bi değişim olmuyo
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke said:

Demin başladım oynamaya da ... Abi bir tek ben mi hafif kasa kasa oynuyorum. Akıcı değil oyun kare kare de değil ama her turlu işlemde zorluyor alet.
Gtx 765m drıverları da güncelledım. Var mı başka performanstan sıkıntılı.
bende 7970 var takır takır calısıyo. driver problemi olabilir, bide mod problemi olabilir tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

yok sanırım ole bi mevzu.

exportların sana bı haydası yokki satın bşi alıp yapasın.
yanı endüstirileri mutlu ediyo lvl atlatıyo onun dısında bi faydası yok freightin.

e iyide bu elemanlar nası freight alıcak peki? kapanıyolar teker teker?

+ kömürle çalışan energy zımbırtıları bile enerji üretmiyor şu anda
Sosyal ağlarda paylaş

daha nonsustainaable resourceları kurmadım ben, normal industrye ceviricen herhalde ne bileyim.

foresty ve agriculture yaptım mesela. ordan gelen resoueceları ya seir dısına yada normal industrye gönderiyo, özellikle forestyden baya bi kamyon cıkıyo. direk commercial göndermiyolar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...