Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cities: Skylines

Norak

Öne çıkan mesajlar

Smoke said:

Demin başladım oynamaya da ... Abi bir tek ben mi hafif kasa kasa oynuyorum. Akıcı değil oyun kare kare de değil ama her turlu işlemde zorluyor alet.
Gtx 765m drıverları da güncelledım. Var mı başka performanstan sıkıntılı.

nvidia settings'ten cities'i seçip high performance profile yap, canavar olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Oh oh workshop uçmuş. İstanbul haritasını indirdim. Yeni okul, hastane, park indirdim. Yeni binalardan beğendiklerimi aldım. Bütün haritayı satın alabilmeyi sağlayan modu indirdim. Süper lan.

Bir de işin güzel tarafı millet grafik modelleme programlarıyla servis binaları falan koymaya başladı. Adamlar dlc olarak YENİ OKUL falan çıkaramaz bu şekilde. Workshop onu yapıyor zaten. Adamlar oyunda olmayan yeni şeyler ekleyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

evet 15 gun gunduz 15 gun gece olabilir en azindan mantigindan cok gorselligi kurtarirlar kimsede umursamaz herhalde. hep gunduzden daha mantikli :)

mantığında olması lazım. acıkcası simcity kötüydü kötüydü ama şımartıda bizi. rushhoursız olmaz bu işler.

bende sanırım papagan gibi 10. kere söledim ama önmli.
Sosyal ağlarda paylaş

Workshop ciddi anlamda umut vaad ediyor. Boyle oyunlarin aktiflik suresi uzun oluyor ben cok gece gunduzu aramadim sahsen infolar daha ozenli olsa hos olur bazi seyler kisirmis gibi hissettiriyor.

Bayadir bu kadar keyif almamistim content eksikligi workshop ile bir sekilde kurtaracak kendisini orasi belli oldu. Mekanik ve gorsel anlamda ufak degisiklikler sayesinde sukela olacaktir.

Edit: Bir de yola tiklayip upgrade edebilsek en cok onu ariyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

bu binaları ekleyınce eskısının yerıne mı gelıyor yoksa atıyorum üniversiteyi koyarken 2 tane mi seçenek çıkıyor?

Yeni geliyor. Normal evler için falan da büyük ihtimalle bina havuzuna ekliyordur. Tek dikkat etmen gereken şey hile binalarını almamak. Etrafta 1x1 boyutunda max bonus veren parklar da var.

DareJedi said:

Edit: Bir de yola tiklayip upgrade edebilsek en cok onu ariyorum ben.

Yol menüsündeyken yanda yolu eğip bükme seçenekleri var. Oradaki ünlem tuşu upgrade demek. Onu seç. Hangi yola upgrade etmeye çalışıyorsan o yolu da menüden seç. Ünlem seçili haldeyken upgrade etmek istediğin yola tıkla.

Bu haldeyken çift yönlü yolu tek yönlü yola upgrade edemiyorsun. Çünkü yönünü belirlemen gerekiyor. Onun dışında upgrade edilebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

mzuikleri arkadan calıyosunda, ses efektleri falan tatsız baya.

o para sesi yol yaparken falan cıkan baya raatsız edici bir kısalığı ve tekrarı var.

4 metre karelik simcity sehrinde catanok füşürüp uaaaaah falan diye foley studio gibi oynuyomusuz harbiden.

twitter fen aolmamsı mesela. hem text bazlı onu ceistlendirmekde kolay olur. muzikde yaparlar belki ama ses efektleri falan nasıl toparlanır bilmiyom.

oda artık AAA studyoyla, yarı bağımszı takılan ufak studyonun farkı olsun napalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...