Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

progamer

Öne çıkan mesajlar

sonunda istinye imax'de tam ortadan izledim yayıla yayıla.

başından sonuna eğlendim, hiç bitmesin istedim, millet bide tatava yapmış yok şöyle uzatmışlar, yok böyle şey etmişler. tamam belki ilk 2 film için öyle de şu filmde başından sonuna sürükleyiciydi. bağladıkları yer battı herhalde insanlara. mutsuzluk elementlerine insan dememek gerek aslında asdad, bazıları cidden mutsuz olmayı hedef gütmüş hayatta.

5 saat olsa 5 saat izlerdim valla. 1 dakika sıkılmadım. 1 dakika artık bitsin demedim.

yok zaten başka böyle fantasy settingli gelen kaliteli film, olanı öpüp başa koymak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

pazar satışa açılır açılmaz girdim, baya bilet satılmıştı. üniversiteli işsiz gençlerimiz siteyi kamplıyor asdasd. zaten salondaki saç uzunluğunun ortalaması 35 cm'di erkeklerde. metal ruhunu hissettim salonda böyle bir göğsümü kabardı. yeni jenerasyonu tebrik ediyorum, hepsinin yanında bıcır kızlar vardı.

yüzüklerin efendisi antalya'da ilk defa vizyona girdiğini hatırlıyorum da, salonda 200 varsa 200 tanesi erkekti. raid var invite at desen en az 3 tane MC raidi çıkardı salondan.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Silmarillion falan çekilmeyecek. Tolkiengiller katiyen vermiyorlar haklarını. Bu film ile LotR evreninin beyazperdede sonuna geldik.

Ancak 2073 yılında lisans hakkı kalkınca çekerler artık. Yaşarsak görürüz sdf.

Telif hakları ölümden yüz yıl sonra değil, yetmiş yıl, hatta bazı ülkelerde elli yıl sonra bitiyor.

Mesela bundan dokuz sene sonra Kanada'da, Sauron's Revenge diye bir film yapılabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Silmarillion falan çekilmeyecek. Tolkiengiller katiyen vermiyorlar haklarını. Bu film ile LotR evreninin beyazperdede sonuna geldik.

Ancak 2073 yılında lisans hakkı kalkınca çekerler artık. Yaşarsak görürüz sdf.

Hepsi hikaye, çekildiği zaman daha büyük ilgi görsün diye şu an çekilmesi imkansızmış gibi bir ortam yaratıyolar 3-4 yıl sonra "AMAN TANRIM TOLKİLER FİKİR DEĞİŞTİRDİİ, EFSANE GERİ DÖNÜYOR HADİ SİNEMALARA ! !"
Sosyal ağlarda paylaş

Genel olarak beğendim.

Spoyla

Fili midir Kili midir, Tauriel e yazan cüce öldüğünde nedense sesli güldüm. Thorim in ayağından yukarı spike ı sokunca Azog beni yine tutmasın mı bir gülme? Biraz garip karşılandım büyük ihtimalle gavur ellerde ama ne yapayım, iyilerin perfect çekmediği filmleri özlemişim sanırım.

Yalnız ikinci filmde Gandalf ın karşısına çıkan disko Sauron ile yeterince dalga geçilmemiş olacak ki bir daha aynı efekti dayamışlar. Kınadım kendilerini.

Sosyal ağlarda paylaş

Robert_Poche said:

imamizer said:

silmarionopdfjs çekmesinler abi yeter orta dünya.
bi sürü çekilecek şey var. otur driztti çek, ravenloftu çek, belgariad'ı çek. osbir çek :D

this

drizzt aslında tam hollywood rezilliklerine de sahip oluyor ilerledikçe, böyle sonradan bozdu da demeyiz zaten otomatik bozacağı için sdfsdafsd

ilk iki üçlemeyi adam gibi çeksinler zaten yeter
Sosyal ağlarda paylaş

drizzt serisinin sadece ilk 3 kitabı cekilecek desinler zaten kafadan gişe rekoru geliyor.

üstüne birde işi eline yüzüne bulaştırmayacak biri çeksin gişe rekorunu garantiler.

ama bence bu seriyi warcraft sonrasına saklıyorlar. o bi yayınlansın tutsun gişede, hemen bir sazan firma atlar çekelim drizzt diye.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

orlando bloomdan iyi drizzt olur aslında tam eblek surat sevimli mi sevimli

elf gözlerimizde alışık onu elf elf gezmesine.

2 de vücut çalışır zenci kaslı gezer ekranda kızları titretir

profit

ya aslında drizzti çoktan çektiler de biz anlamadık.

http://www.imdb.com/title/tt0134847/?ref_=fn_al_tt_1
http://www.imdb.com/title/tt0296572/?ref_=tt_rec_tt
http://www.imdb.com/title/tt1411250/?ref_=tt_rec_tt
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

Death gate cycle'ı çekseler kendimden geçerim ya...Oyuncular bile hazır.

Al koy joaquin phoenix'i haplo yerine...

olabilir aslında ama daha tanınmamış biri olmasını tercih ederim ya
alfred yerine de age of 2 monk'u gibi bi adam koyucan işte sdf
nexus lord'u da javier bardem olucak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...