Jump to content

Wisp

=o=
 • Mesaj sayısı

  394
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Wisp tarafından gönderilen her şey

 1. Wisp

  Tree of Life

  Oil neyden çıkıyordu yav unuttum.
 2. Wisp

  Tree of Life

  Görünen en kalabalık guild sanırım. birden bu kadar gelişince biraz düzensiz gözükmesi normal sanırım. Amazon gibi bölgeyi çöle cevirdik resmen kuruttuk.
 3. Wisp

  Tree of Life

  kibrit bitince ateşleri nasıl yakıcaz?
 4. Wisp

  Tree of Life

  her yer öyle en olmıycak yerde guild sana 5 dakika uzak olcak, 2 dakika da geliceğine 5 dakika da gelicek, ne farkedicek. benim ilk gösterdiğim yer diyorum hala deniz kenari dümdüz alan.
 5. Wisp

  Tree of Life

  biraz daha dolaş benim dediğim yerin değerini anlıycan :)
 6. Wisp

  Tree of Life

  sevmeyenler oldu ama, tüm haritayı dolaşmadığı için kıyaslayamaz. ben diyorum ki her yer dolu zaten burası gibi ordaki düz boş alan yer gibi yerde göremedim ben ancak çöle bakılabilir orasıda çöl pek sıcak bakmıyolar. dolaşın işte tahminimce burası aklınıza yatcak en son.
 7. Wisp

  Tree of Life

  çok dolaştım ben ama dediğim gibi boş yer yok zaten hep böyle burası gibi düz yerde zor bulunur. çöle falan bakın en boş yer orası sonuç olarak dolacak her yer. bu baktığınız yerde aklınızda olsun yani, geri döndünüzde boş olarakda bulamıyabilirsiniz.
 8. Wisp

  Tree of Life

  çöle doğru devam edin o zaman, öyle düz alan zor bulunur ama söyliyim. etrafa büyük guildler var o sorun olabilir dediğin gibi..
 9. Wisp

  Tree of Life

  kesınlıkle bura iyi, bence buraya kurulalım Şunu görsünler geri kalmasın, cidden iyi yer olduğunu düşünüyorum.
 10. Wisp

  Tree of Life

  Burayı kaçırmayın dümdüz bomboş her yer ağaç ve hayvan denizin yanı.
 11. Wisp

  Tree of Life

  her yer kaktüs kırınca bol bol çıkıyor. bakın işte bataklık bölgeside çok iyi ama yer kalmadı sanırım pek düz.
 12. Wisp

  Tree of Life

  Masticore Çöl'ü bir incele hem dümdüz bol bol iron var ve her yere yakın özelikle ihtiyaç olan yerlere, çöl diye kimse bakmıyor ama stratejik bir yer bence.
 13. Wisp

  Tree of Life

  Bu konunun başından beri oyunu ve bizi küçümseyen kişileri tespit ettik guilde almıycaz mehehe.
 14. Wisp

  Tree of Life

  Yeni yer bakcaksanız. Batalıkda güzel yerler var düz ve zengin alan ama bitmiş bile olabilir. Benim Tavsiyem çöl'e bakın bir hem düz alan ve çok az kişi var ve haritanın ortası her yere yakın.
 15. Wisp

  Tree of Life

  abi bi inek var oyunda kim çalarsa onda kalıyor ben 1 gün kullandım çaldılar sonra.
 16. Wisp

  Tree of Life

  Hype mı değil mi gösterecez size :P
 17. Wisp

  Tree of Life

  imam kimse PvP yapacak kadar palazlanmadı ama biraz stat kasmaya bağlı onlar, skill kasarak falan artıyor statlar ağaç kesiyosun str ve con artıyor mesela oda vuruşuna hp ne etki ediyor aöyle bir üstünlük sağlayabileceksin, aynı ultima'da olduğu gibi ultima'da çok sınırlıydı olay bunda pek sınırda yok.
 18. Wisp

  Tree of Life

  steam'den alcaksınız başka türlü olmuyor benim bildiğim. MINIMUM: OS: Window 7 Processor: Core 2 Duo Memory: 1 GB RAM Graphics: 512MB Video Memory, Shader Model 3.0 DirectX: Version 9.0c Network: Broadband Internet connection Hard Drive: 1 GB available space
 19. Wisp

  Tree of Life

  o ilk çıkan stone arrow atan kuleyi test ettim yaklaşan pk yada moblara sallıyor hemen ok, tek başına çok yetersiz zombie'lere 5hp vuruyor öldüremedende yıkıyor zombi kuleyi, yanyana 5-10 tane koyarsan etkili olur ancak 20 ok alıyor bitince doldurcan hemen falan pek faydasını göremedim ben. büyük küleler iş yapar herhal.
 20. Wisp

  Tree of Life

  Bu tarz seven için gerçekten bir süre oyalıycak bir oyun, uydurma olsun diye yapılmış bir oyun değil yani, belki daha bile fazlası zamanla belli olur. bu tarzı sevmiyosa yaklaşmasın bile oyuna zaten alt+f4 yapar direk.
 21. Wisp

  Tree of Life

  faşik kanuni, kendi zevkleri doğru güzel başkalarının ki yanlış kötü. birde o kadar kötüledi hiç tınlıyan olmadı herkes memnun hala, millet sıkılınca gel sen o zaman haklı çıkarırsın kendini tek doğrunun sen olduğunu kanıtlarsın herkese. akirafes sen de abartıyon cidden o kadar da değil oynuyoz iyi hoş gidiyor simdilik işte.
 22. Wisp

  Tree of Life

  mage nerde gördünüz ya. ben elinde kalkan kılıç uyduruk bir zırh olan biri gördüm sadece wow oldum herkes dımdızlak dolaşıyor
 23. Wisp

  Tree of Life

  12 saat kapalı server'lar hadi hayırlı olsun.
 24. Wisp

  Tree of Life

  banada oldu bir kez girdim çıktım oyuna devamlı düzeldi aynı sorunmudur bilemem
 25. Wisp

  Tree of Life

  Charcoal ve shit en rahat nerden buluyosunuz..
×
×
 • Yeni Oluştur...