Jump to content

Daemir

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.883
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Daemir hakkında

 • Rütbe
  Daemir
 1. Daemir

  Doğal gıda a.k.a organik

  dimes in portakal suyu gerçekten %100 portakaldanmış ama Brezilya'dan dondurulmuş getirdikleri portakaldan sıkıyorlarmış. lol
 2. Daemir

  CİMER şikayet sürecim; kısa paslaşma

  bu tip sorunlarda ödeme yolundan gitmek daha kestirme olabiliyor. eğer faturayı bana iletmiyorsanız ben almadığım malın ödemesini bankadan iade alırım diye tehdit edip; eğer kart ile ödediysen çekilen paranın iadesi için bankaya başvuracaktın, ben böyle bir şey almadım diye. mal veya hizmet verildiğinin kanıtını bankaya göstermek zorunda kalacaklardı. bankada sana faturayı gösterip talebini reddedecekti.fatura yoksa da parayı iade ediyor banka. ya da mal hizmet almana rağmen fatura verilmemesi nedeniyle maliyeye şikayet etmekle tehdit etmek mümkün. maliye denetime gelirse her türlü daha çok uğraşacaklar çünkü.
 3. Daemir

  Borcunu odemeyen pati'ye yasal olarak ne yapmali?

  kazanacağından eminsen en pahalı avukatı tut. 4 sene sonra kazandığında avukatının ücretini de ona tazmin edersin. borcu isterse 10 kuruş olsun, avukatın ücretine on binlerce ödeyince yola gelir
 4. Daemir

  VPN konusu

  pia var bende çalışıyor
 5. Daemir

  Yurtdışından Telefon Getirmek

  Yıllardır ağlayıp duruyorlar yerli otomobil yapın diye. Ötv yi ve diğer vergileri yerli otomobil yapandan kaldıracağım dese iddia ediyorum 5 farklı yerli otomobil çıkar ortaya. Şahsen ben girerim valla bu işe. En azından elektrikliyi özendirmek için yerli elektrikli üretimden kaldırabilirler. Bu kadar kör mü bunlar? Salak olsa bu piyasada rekabet edecek bir otomobil çıkarır ortaya diğer markalar maliyetx2'ye satmaya çalışırken. Telefona da yap aynısını madem üretimi destekliyoruz diyorsun. Vestel gibi montaja dayalı olmasın ama.
 6. Daemir

  Yurtdışı iPhone almayın

  Apple International Warranty Türkiye'den bağımsız bir sene zaten. Türkiye nezdinde yurtdışından gelen ürünün garantisi zaten yok. Apple kendi veriyor. Onu da Türkiye deki birimin kafasına göre kaldırma şansı yok. Palavra.
 7. Daemir

  Yurtdışından Telefon Getirmek

  yeni konu açmak istemedim, elektronik alet getirme sınırı nedir yurtdışından? bu ay içinde abd ye gideceğim, bir iphone bir bilgisayar alıp gelmeyi düşünüyorum. ama giderken de yanımda mecbur iş bilgisayarı ve biri kişisel biri iş telefonu olmak üzere iki telefon olacak. dönüşte sıkıntı yaşar mıyım?
 8. Daemir

  D&R Kobo'yu ve Kobobooks'daki kitaplari satmaya basladi

  dnr ve kobo da bazı ingilizce e-kitaplar(örnek: homo deus) , çevrilmiş ve baskılı halinden nasıl daha pahalı olabiliyor? hiçbir masrafı yok heriflerin, masraflı olanlardan iki kat pahalıya satıyorlar. şaka gibi
 9. Daemir

  Turkcell hatlarını iptal ettirenler

  bende turkcell den pttcell e geçtim. taahhütsüz takılıcam biraz hem her türlü daha ucuz. baktım olmuyor vodafone yaparım.
 10. Daemir

  Siteleriniz

  izmirterapistim Eşim için yaptığım amatör site. Yakında kendi yerini de açacağız.
 11. Daemir

  Özel Sağlık Sigortası

  biz ailecek yataklı tedaviler için sağlık sigortası yaptırıyoruz. öyle senin istediğin şekil hastalandığımda ayakta tedavilerde özele gideyim değil de allah korusun ameliyatlık, kanserlik durumlar başımıza gelirse bir de maddi sıkıntı yaşamayalım diye. mesela benim peder açık kalp ameliyatı oldu beş kuruş para ödemedik. tutar olarak da kişiye göre değişiyor tabii ama ben 500-600 ödüyorum yıllık şu anda genç ve sağlıklı bir birey olarak. allianz sigorta
 12. Daemir

  israil

  mersin den ro-ro yla mal yollanıyor diye biliyorum. seni alırlar mı bilmem
 13. Daemir

  kelepir minibus

  Annene her sabah erkenden güzel bir börek(kol böreği olur başka bişey olur) yaptırıyorsun. Büyük kalabalık bir plazanın önüne sabahın köründe çekip bir iki saatte paranı kazanıp gidiyorsun.
 14. Daemir

  Kanser hakkında, benimle ilgili aslında

  Acil şifalar diliyorum, geçmiş olsun. İzmir'de tanıdık bir kazak çiftliği var. Koli ile türkiyenin her yerine kımız kargoluyorlar, tavsiye edebilirim. Sağlık açısından tereddüt ederdim ben ne de olsa at sütü ama bakanlık onayları da var. websitesi Kendi durduğu yerde fermente olur alkolü artar o sebeple tüketim süresini uzun tutmamak gerekir alkollü olması istenmiyorsa. Değişik bir tat, gırtlakta kötü bir tat bırakıyor ama her gün içildiğinde rahatsız etmemeye başlıyor. Bir ara çok vardı evde her gün içiyordum yararlı diye de oradan biliyorum.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...