Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

progamer

Öne çıkan mesajlar

öncelikle lotr serisinde ve önceki hobit filmlerinde yapamadıkları şeyi yapıp en sonunda ADAM GİBİ CÜCE izletebildiler.

lotr zaten direk başarısız o konuda ama hobbit'in ilk iki filmdeki dwarf konsepti ya asterix yada baya baya az kısa insan şeklindeydi.

özellikle dain ordusuyla geldiğinde işte bu dedim lan. konuşmasından, ses tonundan, hareketlerinden, zırhından dövüşmesine kadar bildiğin dwarftı abi. ordusu mordusu şahaneydi o konuda. inatçılığı, gereksiz gaz ve öfke dolu oluşu falan çok güzel yansıtılmıştı drawf psikolojisi.

ikincisi ise bu seride yine adam gibi orc görebildik. lotr serisinde uruk haileri saymazsak orc kısmı felaketti. cüzzamlı insanlar veya rengi yeşile dönmüş yaşlı amcalar gibiydi adsfgh ben valla goblin mi orc mu anlamıyordum artık.

bunda gerçekten orc gibi orc gördük.

pattisliborek said:

Şu 3d azalarak değil direk bitsin bu arada. Korsandan halice kalitede film izletiyorlar.

ha bide bu, aynen.
Sosyal ağlarda paylaş

Sanki lisede proje ödevi olarak almışlar filmi beyler hadi çekelim deyince daha var olm çekeriz yea yapıp 1 hafta kala yazılıp çekilmiş gibi geldi.
Bizim cüce miğferi çıkarıp 1 metre boyuyla zırhlı orclara nasıl kafayla tek atıyor
Bilbo çaresiz kalınca yerden taş alıp atması daha kötüsü orcların o taşları yiyince savrularak ölmeleri ? Legolas niye ok atıyor
Thorin vs Azog da , Thorin durunca elf kılıcıyla almayım şimdi uygun olmaz falan demiştir dedim adam kaldıraç mantığıyla fizik bilgisini gösterdi.
Belki böyle olması gerekiyodur kitabı okumadım ama film olarak pek beğenmedim özellikle önceki 2 filme göre.

Sosyal ağlarda paylaş

spo

adamların yarasaları çok tırt, kartallar bütün orc ordusunu yiyor,

legolasın yarasaya ters binmesi ve kırılan köprüye tırmanışı asdadafd,

kurgunun yüzüklerin efendisiyle aynı olması,
1. hobit bul, göreve yolla
2. gandalf bi yerlere git, esir düş, kurtul
3. gandalf yardıma git kurtarmaya çalış, savaş
4. istiklal marşı, kapanış

troll'leri lotr da yarım ordu zor kesiyodu burda tırt oklarla bile öldüler falan filan,

thorin noldu da düzeldi daha kötü olması gerekiyoken pıt diye bi anda düzeldi,

bin yıllardır yaşayan bilge ejder tek zayıf yerini kapayamadan öldü

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...