Jump to content

Mc_Lovin

=o=
 • Mesaj sayısı

  4.642
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Mc_Lovin hakkında

 • Rank
  Mc_Lovin

Son profil ziyaretçileri

243 kez ziyaret edildi
 1. Mc_Lovin

  En son okuduğunuz kitap

  Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 2: Şirketokrasi ve Ondan Kurtulmanın Yolları; The Secret History of the American Empire: Economic Hit Men, Jackals & the Truth about Global Corruption; John Perkins; 2007 https://www.goodreads.com/book/show/61117.The_Secret_History_of_the_American_Empire Sonunu STKlara bağladığı için 7/10. Yoksa 10/10 would bang.
 2. Mc_Lovin

  PaticikFM v2.2

 3. Mc_Lovin

  En son okuduğunuz kitap

  Stefan Zweig, Amok Koşucusu, Der Amokläufer
 4. Mc_Lovin

  En son okuduğunuz kitap

  Arena One - Morgan Rice Metal Fırtına tadında kıyamet sonrası YA roman. https://www.goodreads.com/book/show/13451182-arena-one
 5. Mc_Lovin

  Children of Men

  Teşekkürler op.
 6. Mc_Lovin

  Disney 2027 sonuna kadar 63 film açıkladı

  ftge.
 7. Mc_Lovin

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  Lost River (2015) 5/10 Sinematografisi çok tatlı. Hikaye namına pek bir şey yok veya varsa bile ben yetemedim hikayesine. Bir yerde ufaktan bir Great Expectations göndermesi vardı ama gerisini pek anlamadım açıkçası. "Neyin kafası?" filmi olmuş. Ryan Gosling yönetmiş.
 8. Mc_Lovin

  En son okuduğunuz kitap

  Grigory Petrov - İdeal Öğretmen https://www.goodreads.com/book/show/17258000-deal-retmen İdealist bir köy çocuğunun matematik profesörü olduktan sonra kendi köyündeki okulda öğretmen olarak çalışmaya başlamasını konu alıyor.
 9. Mc_Lovin

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  Being Flynn (2012) 7,5/10 Robert De Niro ve Julianne Moore'un performansları harika. Hikaye biraz değişik. 80'ler Boston'ında evsizlerin hallerini, bir baba oğulun ilişkisini anlatıyor. TRT 2 akşam kuşağında yakaladım. İnternette puanı biraz düşük ama kendini izleten bir film. Güneşli Pazartesiler'i anımsattı bana nedense. https://www.rottentomatoes.com/m/being_flynn Writer-director Paul Weitz turns his hand to this moving portrait of fathers and sons. Based on a true story, Being Flynn follows Nick Flynn (Paul Dano) who is shocked to have his eccentric and long-absent father, Jonathan (Robert De Niro) reach out to him unexpectedly. Still feeling the loss of his mother (played in flashbacks by Julianne Moore) in the midst of starting a new relationship with Denise (Olivia Thirlby), the last person Nick wants to see is his father. But you can't outrun fate and slowly Nick comes to realize he has been given the chance to make a real future not only for himself, but for his struggling father too.
 10. Mc_Lovin

  En son okuduğunuz kitap

  Stefan Zweig, Bir Kadının Yaşamından 24 Saat ve Bir Yüreğin Ölümü İlk hikayeyi daha önce okumuştum, gayet güzeldir. İkinci hikaye o kadar güzel değildi.
 11. Mc_Lovin

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  Shallow Grave 1995 7/10 digiturk 13. kanalda karşıma çıktı, yıllar önce izlemişim, birazını unutmuşum, tekrar izleyebildiğime sevindim, aklıma gelip kendim arayıp bulup izlemezdim, iyi oldu https://www.rottentomatoes.com/m/1058923_shallow_grave
 12. Mc_Lovin

  En son okuduğunuz kitap

  Sabahattin Önkibar Yazılamayanlar https://www.goodreads.com/book/show/43570520-yazilamayanlar
 13. Mc_Lovin

  Star Wars: Episode IX / The Rise of Skywalker

  .
 14. Mc_Lovin

  En son okuduğunuz kitap

  Demir Ökçe/The Iron Heel - Jack London Kitabın kahramanlarından Ernest'ın anlattıklarını okumak zevkliydi.
 15. Mc_Lovin

  Star Wars: Episode IX / The Rise of Skywalker

×
×
 • Yeni Oluştur...