Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Ev için aletler alıp, halı üstünde çalışmak ne kadar sağlıklı olur?

Tutupda bir odayı buna çeviremem.

En fazla alabileceğim şeyler (örnek olarak)
http://www.hepsiburada.com/delta-feel-young-ab-roller-crunch-trainer-karin-mekik-aleti-p-SPORDELTA271

ve

http://www.hepsiburada.com/ecg-spor-50-kg-halter-dambil-seti-p-HBV000000WQFH

budur.

Bu şekilde ufak şeyler ile evde çalışmak sağlık riski taşımıyorsa ve işe yarıyorsa bir kaç şey almak istiyorum. İşim bitince toplayıp, yatağın altına atarım diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Link ve öneri için teşekkürler fakat bir kaç ay için bu kadar harcamam.

Amacım soğuklar geçene kadar 2-3 aylık birşeyler almaktı (400-500 ü arası harcamayı düşünüyordum). Evdeki çalışma ortamında sağlık riski olur diye vazgeçtim. Böyle büyük aletlerede bulaşmak istemiyorum açıkcası.

Önümüzdeki hafta salona gitmeye başlarım artık.

tekrar teşekkürler @Claiborne, @Fili
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda ben de geldim aranıza.

yarın 6. dersim var. 13 gündür de karbonhidratsız ve şekersiz besleniyorum (meyve dahi yok). 2 hafta sonra beslenme düzenime yavaştan meyve falan dahil edicez. insülin direncini kırmaya çalışıyoruz şimdi.

haftada üç ders. 10 dk cardio ile başlıyoruz. bunların dışında da haftada 2 kere cardio, birer saat.

sonra tüm vücut için ağırlık. leg press, leg curl, bench press, lat pull down, squat, leg extension vs.

13 günde 4.5 kilo gitti.

yemek çeşitliliği konusunda sıkıntı yaşıyorum. genelde öğünlerim et, tavuk, ya da balık ve salata oluyo. (250 gr)

önerilere açığım, teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat cardio dünyanın en yalan ve anlamsız şeyi

sıfır karbonhidrat olayını yapan da çok var ama açıkçası insanın boku bile düzgün çıkmıyor öyle beslenince, onun yerine az karbonhidrat alıp onu da baklagil veya sebzeden alınca çok daha iyi oluyor sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

117'den 92'ye düştüm bem en fazla 15 dakka HIIT cardio yaptım şimdiye kadar ki artık onu bile yapmıyorum haftada 1 gün basket oynuyorum.

1 saat cardio olayı baya 90'larda kaldı, internetteki hiçbir kaynak artık önermiyor öyle bir şeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

ben body building yapmiyorum. kas kutlemi arttirmaya calisiyoruz. kaslar guclendikce vucut daha cok yag yakiyor. agirlik kalinlastirir diye bir sey yok. nasil bi antrenman programi uyguladiginiza bagli daha dogrusu. ben kalinlasmadim en azindan 6 antrenmanda. ayrica benim gibi 100+ kilo olan insanlarin kaslanarak zayiflamasi sart. yoksa o sarkmalari minimuma indiremiyorsun.

freeletics de mukemmel mesela. ama ben onun icin cok sismanim shshsh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...