Jump to content

AthleT

Mod
 • Mesaj sayısı

  9.210
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

AthleT hakkında

 • Rank
  AthleT

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. AthleT

  kitap yazmak

  bildiğim kadarıyla daha kalitelisi yok.
 2. AthleT

  tanımsız...

  ilk taşı günahsız olanınız atsın :)
 3. AthleT

  Ar.gör. iken özelde doktora problemi

  yukarıda bahsedildiği gibi 35 yapabilecek statüde isen onu zorla derim, aksi durumda senin için problem olur. aynı anda iki üniversitede asistanlık yapamazsın çünkü.
 4. AthleT

  Booking.com Tr'de otel rezervasyon?

  en son balayına çıkarken booking üzerinden otellere bakmıştım, 1-2 rezervasyonuma "hacı sen iptal et aynı fiyata x dahil edeyim veya %x indirim yapayım" gibi mailler attılar. o günden beri booking'i yalnızca peyniri fareye koklatmak için kullanıyorum :)
 5. AthleT

  Adım sayıları

  gezmeli tatillerde ortalama 25K. istikrar önemli tabii. 10K üzerinde tutmak sağlıklı.
 6. AthleT

  'Şiir' e başlamak

  hikâyesini bilirsen denildiği gibi şiir bi' başka güzel. ahmed arif'in hikâyesi çok güzel, sonrasında şiirlerini okuduğunda içselleştirmek daha kolay oluyor. oruç aruoba, özdemir asaf, yeni nesilden sinem sal, birhan keskin. isim çok :)
 7. AthleT

  kitap yazmak

  selam, canının istediği fontta istediğin puntoda word dosyasına yaz, onu editleyen insanlar var zaten. belli bir kalıp içerisinde devam edebilen kimseyi görmedim ben henüz. ben word dosyasına iki yana yaslamadan paragraf, boşluk vesaire umursamadan yazıp yolluyorum, düzeltip geri yolluyorlar sonra baskıya gidiyor zaten. e-kitap sürecinden pek haberim yok açıkçası. ama benzer olması lazım.
 8. AthleT

  2017 Eyof Erzurum

  özel mesajları sildim yanlışlıkla -nasıl oldu diye sormayın, tuhaf bir hareket idi- birisi palandöken hakkında bilgi istemişti öm ile tekrar yazabilirse sevinirim :)
 9. AthleT

  Günlük #13

  adamların 1972'de bulduğu şeye 2016'da bulmuş gibi sevinip vay be diyorum. 1972. 2017 olacak bu arada. neyse. saygılar.
 10. AthleT

  2017 Eyof Erzurum

  atlama kulelerinin açılış yarışlarında bi' Türk sporcu düşmüş her yerini kırmıştı. şimdi o çocuk amerika'da madalya alıyor atlama branşında :) buz hokeyi, curling, short track hep bize göre branşlar bence. bu kadar zamanda dünya'ya nam salmamış olmamız bizim ayıbımız.
 11. AthleT

  2017 Eyof Erzurum

  atlama kuleleri çökmüştü, tamir edildi yarışlara hazır.
 12. AthleT

  Snowboard, Kayak ( Genel, Kayak merkezleri, Fiyatlar, Tavsiyeler )

  kiralama mantıklı. illa kendi ekipmanım olsun diyorsanız http://www.spx.com.tr/ 'de güzel indirimler var. http://www.karspor.com.tr 'de güzel kayak malzemesi satıyor. sarıkamış ve erzurum pistleri güzel. bu taraflara gelirseniz haber edin mutlaka.
 13. AthleT

  2017 Eyof Erzurum

  Avrupa Gençlik Olimpik Festivali (EYOF)'nin kış ayağı 11-18 Şubat 2017'de Erzurum'da yapılacak. 9 branş var. - Alp Disiplini - Snowboard - Kayaklı Koşu - Biahtlon - Kayakla Atlama - Buz Hokeyi - Buz Pateni - Short Track - Curling resmi web sitesi yolunuz düşerse beklerim.
 14. AthleT

  ambalaj ve posetçi

  o değil, bu nasıl bir "aramaya inanmak" :)
 15. AthleT

  Kanser hakkında, benimle ilgili aslında

  fake idi muhtemelen. uçmuş mesaj.
×
×
 • Yeni Oluştur...