Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

https://www.imdb.com/title/tt6048922/

Tom-Hanks-in-war-movie-Greyhound.jpg?w=2

bugün apple.tvde çıktı, tabi biz snopy severler olarak anında emikledik. fena değil temizinden 7 verdim, film %90 falan cg, cg olduğu da anlaşılıyor ama ışık ve renkler (ambient occlusion) iyi olmuş o yüzden sırıtmıyor. midway'den iyidir onu söyleyeyim.

onun dışında hikayenin eskiliğinden gelen bayık klişeler var (1955 tarihli romandan uyarlama) her zamanki gibi

Spoiler

hikayeden dem vurayım,
HURONZBUÇUCU İKİ BOYUTLU KARTON ALMANLAR ŞEREFLİ GEMİLERİMİİZİ HAİNCE ALÇAKÇA TORPİLLİYOR kafası olsun, artık devout karakter görmek istemiyoruz olsun, oralar baydı sonu da anti-kilimaktikti, hatta 90 dakikaya uzasın diye paradeli müzikli son herkes ayakta alkışladı falan tamam kardeşim anladık. he 40 gemilik konvoyun komutasını da ilk seferine çıkan komutana vermezlerdi, yoklukta belki olmuştur.

yani birkaç hikaye klişesi dışında pacingi iyi, sürekli teknik olması seyirciye fazla ipucu vermemesi (hele interstellarda nolan fanboylar bilim bilmez diyerek karadeliğe girmeden hemen önce astronota wormhole anlatmak) böyle dramalı karakter backstoryli uzamaması da iyi yanları.

çok bölük pörçük anlattım ama dire consequences suratı tomenksi özlediyseniz onu veriyor : D pic related.

Sosyal ağlarda paylaş

16 saat önce, GONDARCENGIZ dedi ki:
Spoiler

MV5BMTA5ZGE4ZTQtYjVjOS00MTllLTkwZWEtYzQ5

yıllardır hiçbir filmde bu kadar duygulanmadım, ağladığım tek film lotrdeki hobbitlere eğilme sahnesi idi. 2 numarada bu oldu. helal olsun.

10/10

filmle ilgili hiçbirşey bilmeden fragman falan izlemeden izleyin pişman olmazsınız.

bugun bunu izlicem, haftada 1 zar zor film icin zaman buldugum su siralar eger hayal kirikligina ugrarsam;

47veh4.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, goldbären dedi ki:

https://www.imdb.com/title/tt6048922/

Tom-Hanks-in-war-movie-Greyhound.jpg?w=2

bugün apple.tvde çıktı, tabi biz snopy severler olarak anında emikledik. fena değil temizinden 7 verdim, film %90 falan cg, cg olduğu da anlaşılıyor ama ışık ve renkler (ambient occlusion) iyi olmuş o yüzden sırıtmıyor. midway'den iyidir onu söyleyeyim.

onun dışında hikayenin eskiliğinden gelen bayık klişeler var (1955 tarihli romandan uyarlama) her zamanki gibi

İçeriği gizle

hikayeden dem vurayım,
HURONZBUÇUCU İKİ BOYUTLU KARTON ALMANLAR ŞEREFLİ GEMİLERİMİİZİ HAİNCE ALÇAKÇA TORPİLLİYOR kafası olsun, artık devout karakter görmek istemiyoruz olsun, oralar baydı sonu da anti-kilimaktikti, hatta 90 dakikaya uzasın diye paradeli müzikli son herkes ayakta alkışladı falan tamam kardeşim anladık. he 40 gemilik konvoyun komutasını da ilk seferine çıkan komutana vermezlerdi, yoklukta belki olmuştur.

yani birkaç hikaye klişesi dışında pacingi iyi, sürekli teknik olması seyirciye fazla ipucu vermemesi (hele interstellarda nolan fanboylar bilim bilmez diyerek karadeliğe girmeden hemen önce astronota wormhole anlatmak) böyle dramalı karakter backstoryli uzamaması da iyi yanları.

çok bölük pörçük anlattım ama dire consequences suratı tomenksi özlediyseniz onu veriyor : D pic related.

7 verecektim ama “KÖTÜYÜZ BİZ KÖTÜÜÜÜ” anonsu birkaç kere yapılınca 6’ya çektim. düz aksiyon olmuş ama teknik açıdan iyi, tom hanks de olmasa 4-5’e iner hatta. bir das boot on greyhoundu yokeder.

Sosyal ağlarda paylaş

On 10.07.2020 at 06:14, GONDARCENGIZ dedi ki:

MV5BMTA5ZGE4ZTQtYjVjOS00MTllLTkwZWEtYzQ5

yıllardır hiçbir filmde bu kadar duygulanmadım, ağladığım tek film lotrdeki hobbitlere eğilme sahnesi idi. 2 numarada bu oldu. helal olsun.

10/10

filmle ilgili hiçbirşey bilmeden fragman falan izlemeden izleyin pişman olmazsınız.

valla çok teşekkürler tavsiye için. çok beğendik, harika film. öküz oturtuyor adamın göğsüne. sora ufak ufak kaldırıyor o öküzü. 9/10

Sosyal ağlarda paylaş

knives out izledim,daniel craigin oynadigi

imdb puani,reviewler fln cok iyi,hatta forumda da aradim,begenmis insanlar

benim hayatimda izledigim en paspal,en dandik filmlerden biriydi

bitsin diye bekledim,butun celebirtleriyler de oynamis filmde,neden nasil? bence bu epstein projesi,para aklama isi fln,cok sacma bi senaryo,komedi oyunculuklar,butun filmi dandik fake southern accentiyle narrate eden daniel craig,sacma sapan mevzular,bittiginde mutlu oldum

Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, DoGMeaT dedi ki:

knives out izledim,daniel craigin oynadigi

imdb puani,reviewler fln cok iyi,hatta forumda da aradim,begenmis insanlar

benim hayatimda izledigim en paspal,en dandik filmlerden biriydi

bitsin diye bekledim,butun celebirtleriyler de oynamis filmde,neden nasil? bence bu epstein projesi,para aklama isi fln,cok sacma bi senaryo,komedi oyunculuklar,butun filmi dandik fake southern accentiyle narrate eden daniel craig,sacma sapan mevzular,bittiginde mutlu oldum

bu filmi ben de daha bitiremedim. bir yerlerde bırakmıştım aylar geçti açıp bitirmedim hala. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...