Jump to content

Gungor

=o=
 • Mesaj sayısı

  259
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

848 kez ziyaret edildi
 1. Gungor

  Liseli olmayanların nostalji başlığı

  alakasız olacak ama, whatsapp videolarını temizliyordum. en büyük video senin bana attığın bir pornoymuş.
 2. Gungor

  Temel işler için kullandığınız programlar neler? v2021

  notion. biraz gelişmiş ama basit bir şekilde de kullanabilirsin.
 3. Gungor

  Temel işler için kullandığınız programlar neler? v2021

  yamyam gibi öğrenci hesabı mı açtın, bana niye 129
 4. Gungor

  Temel işler için kullandığınız programlar neler? v2021

  neredeyse aynı diyeyim de, değilkiciler gelmesin diyeyim de biri değil ki yazsın
 5. Gungor

  Temel işler için kullandığınız programlar neler? v2021

  free ve bilinmeyen bir advise değil ama, creative cloud üyeliği şu an office üyeliği ile aynı. korsanla telef olan varsa düşünsün derim. İlk yılınızda Creative Cloud Tüm Uygulamalar'da büyük indirimden yararlanın ve Photoshop, Illustrator, InDesign ve Acrobat dahil olmak üzere 20'den fazla uygulamaya erişin. Eski fiyat ayda ₺332,76/ay indirimli fiyat ayda ₺187,62/ay.
 6. Gungor

  Liseli olmayanların nostalji başlığı

  bunu yaptım, işe yaramıyor. amuda kalkarak da yaptım, o da olmadı. gerçi olsaydı da o pozisyonda nasıl iş görecektim bilmiyorum
 7. Gungor

  Küçülmeye mi gitsek ?

  fresia`nın akbilini alıp sağda solda kullanabilir reddit. (PUN)
 8. Gungor

  uyku problemi

  ek; nefes nasıl alınır ve nasıl verilir? nefes egzersizleri nelerdir? gece yatılan ortamda havayı kurutup burun tıkayan kaloriferleri ne yapmalıyız? uyku ortam sıcaklığı ve önemi. ommlamadan meditasyon nasıl yapılır, illa ommlayıp sıkı taytlar mı giymeliyiz (gold için bait)
 9. Gungor

  uyku problemi

  google > melatonin nedir? ne zaman ve ne şartlar altında salgılanır? melatonin salgılanmasını baskılayan durumlar nelerdir, nasıl kaçınılır? saat 10a kadar beyaz florasana bakar gibi ekranlara bakarsak ne olur? 8-9 dan sonra gömülen yemeklerin sindirilme süresi ne kadardır? devam eden sindirimin uykuya etkisi nelerdir? öğleden sonra tüketilen süt ürünleri kaç saatte sindirilir? ağza bir leblebi bile atınca sindirim restartlar mı? fiziksel aktivitesizliğin, içe kaçıklığın, kendini soyutlamanın sponsorluğunda gelişen davranış bozuklukları nelerdir? böyle uzar gider.
 10. Gungor

  Battle Brothers

  hep başlayıp yaman dayak yiyip bırakıyorum ya yeter
 11. Gungor

  Palia (Animal Crossing X Stardew Valley) MMO

  senko’nun nasıl alacağını da bildiğimize göre devam edebiliriz.
 12. Gungor

  Fallout (20??) - Amazon

  eerm.. fena seçim olmamış ama umutlanmamak lazım halen. Kaynak The “Fallout” TV series at Amazon has cast Walton Goggins in a lead role, Variety has learned. Like the video games on which it is based, the “Fallout” series is set in a world where the future envisioned by Americans in the late 1940s explodes upon itself through a nuclear war in 2077. Amazon had no comment on the character Goggins will play in the series. According to sources, he will play a character based on the ghouls from the games. Ghouls are humans who have been horribly disfigured due to exposure to radiation, but are also largely immune to radiation and nuclear fallout as a result. Goggins is a highly versatile actor known for playing a wide range of roles. He received an Emmy nomination for playing the character Boyd Crowder in the hit series “Justified.” He also starred in the FX series “The Shield” as Det. Shane Vendrell and played the transgender prostitute Venus Van Dam in FX’s outlaw biker drama “Sons of Anarchy.” He currently appears in the HBO comedy series “The Righteous Gemstones” after previously starring in the comedy series “Vice Principals” for the premium cabler. He also played the lead role in the CBS sitcom “The Unicorn.”
 13. Gungor

  Crusader Kings 3

  vala gaben i yanaklarından sıkmak lazım, yorumlar fiyattan yangın yeri. bize 50 tl olması ❤️
 14. Gungor

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  bendeki son durum böyle, kullanıcı adlarını göremiyorum. bi bakıma iyi de oldu. tşk paticik.
 15. Gungor

  USB Kablosuz Kulaklık

  USB girişi olan SANİ (Sunny) Smart Tv ye takılacak, emekli tipi, kulağı duymayan amcamız için kablosuz kulaklık ne önerebilirsiniz? TV yi aldığı spotçu, usb kulaklık uygundur demiş, bluetooth yok belli ki. şimdiden tşk.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...