Jump to content

Gungor

Yeni üye
 • Mesaj sayısı

  241
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

757 kez ziyaret edildi
 1. Gungor

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  bendeki son durum böyle, kullanıcı adlarını göremiyorum. bi bakıma iyi de oldu. tşk paticik.
 2. Gungor

  USB Kablosuz Kulaklık

  USB girişi olan SANİ (Sunny) Smart Tv ye takılacak, emekli tipi, kulağı duymayan amcamız için kablosuz kulaklık ne önerebilirsiniz? TV yi aldığı spotçu, usb kulaklık uygundur demiş, bluetooth yok belli ki. şimdiden tşk.
 3. Gungor

  Mithat'ın Maceraları

  fresia vs paticik temsili
 4. Gungor

  Screenshot Programı - W10

  oh boi! tam istediğim şeyler
 5. MacOS da preview’in yaptığı işleri yapabilecek Windows SS program önerileriniz var mı? Temelde, ok çizmek, yazı yazmak, şekil çizmek vs. bunları layer layer oynayabilmek derdindeyim. Şu anda lightshot işimi görüyor ama yazı, çizgi kalınlığı vs konularda çok seçeneksiz kalıyor.
 6. Gungor

  Boşananlar kulübü

  böyle o alttaki kekremsi benim prensim/prensesim tadını alıyorsunuz dimi.. 23 aylık deyince sanki 23 ayını da ayrı ayrı kutlamış ebeveyn sendromu.
 7. Gungor

  Boşananlar kulübü

  bak gevrek gevrek nasıl gülüyor, sanırsın ben stalkladım hanım benim pisigetimi satıyor ehu diye.
 8. Gungor

  Boşananlar kulübü

  rakamlara takılmıyor kimse ya, 4 yaşındaki çocuğa 48 aylık diyen ebeveyni hayal ediyorsun sadece. eymen bebeğin 100. ayını kutluyoruz davetiyesi almak gibi bir şey
 9. Gungor

  netlimiter gibi bi program?

  bunun eksikliğini ben de bir ara hissettim sonra geçti.
 10. Gungor

  "There will be no Windows 11"

  bu adamların arayüzle dertleri nedir hiç anlamadım. böyle kasıtla ve bilerek kütük gibi yapıyorlar sanırım. estetiğe düşmanlar. basit aslında, aç macOs ctrl+c ctrl+v. windows 3.1 bile güzel görünüyor buradan bakınca. buradan microsoft a sesleniyorum, içini boş bırakın boş. insanlar doldursun hayal güçleriyle daha iyi. ıncık bıncık kutu kutu küp küp her şey. gamepass mi açıyorum, kil tablet mi çeviriyorum belli değil. takviminden, saatine, başlatından, task centerına hepsi çaydanlık gibi.
 11. Gungor

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  https://mubi.com/films/dogman slow-pace, acelesi olmayan filmleri sevenlere önerilir.
 12. Gungor

  Gündem

  bilgi için teşekkürler
 13. Gungor

  Frostpunk

  beğendim. son sahneden komün içi mevzular gelecek yada biraz daha sert insani kararlar alacağız gibi geliyor. doğanın bize neden düşman olmasından da örümcek hislerim tinglededi (sıfat:xunn ingilizcesinde titredi) soğuk, açlık, komün dışında farklı birkaç mekanik daha gelse keşke. vurdukça silah aldığın, kolye taktıkça kazandığın bonuslu, marvelsi oyunların arasında vaha valla. steam’in choice matter taginde dolaşıp bişe bulamayıp factorio oynamaktan sıkıldım artık.
 14. Gungor

  Boşananlar kulübü

  abi, gruptayken (whatsapp) mesut süre videosundaki muhabbeti geçirmiştik hatırlarsan. yattığın yerde huzur içinde uyu da, ta o zaman demiştim sen bir şeyler karıştırıyorsun uzun sürmez diye. haklı çıktım hehu demiyorum, sen karıştırıyorsun bir şeyler de forum ortamında anlatılacak kamulukta şeyler değil elbette.
 15. Gungor

  Boşananlar kulübü

  rehin tutuyor olması daha muhtemel

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...