Jump to content

Gungor

Yeni üye
 • Mesaj sayısı

  24
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

78 kez ziyaret edildi
 1. Gungor

  Vegan/Vejeteryan beslenme

  kafen olunca çiftçi de oluyorsun otomatik. otelin varsa da her şeyci.
 2. Gungor

  Subnautica

  dlc dediğim şey standalone yeni oyunmuş. neyse, kendi kelime sürdüm; oyunu kolaylaştırmayı abartmayan modlar varmış. - zaman algım seamoth u yaptıktan sonra çok önemli olmadı ama; saat ekliyor oyuna > https://www.nexusmods.com/subnautica/mods/75 - ekranda şimdi ne yapayım diye menüde çok oyalanmamak için, blueprint leri sticky yapıyor. https://www.nexusmods.com/subnautica/mods/22 - konsoldan yapılan ayarları menüye koymuş, bir de murkiness diye bir zımbırtı ekliyor. 20 mt kala yüklenen şeyleri biraz kamufle ediyor en azından. LOD distance (FOW derken anlatmaya çalıştığım şey) derdimi çözdüm bir nevi. https://www.nexusmods.com/subnautica/mods/154 - FPS düşüşleri için iyi yazmışlar ama bende çözdüğü tekşey seamoth a girerken yada yüzeye çıktığında olan ani takılmaları çözdü. LOD distance ile oynamakta. https://www.nexusmods.com/subnautica/mods/389 - bir de baya sorunlu bi multi modu var, denemedim. https://www.nexusmods.com/subnautica/mods/159/?tab=forum&topic_id=8473363 bu götüm götüm survival hissi yüzünden hala bırakamadım. bir nevi tıkandım gibi, çok açılırsam birileri tartaklıyor, yakınlarda da bulduğum şeyleri geri bulmak zor oluyor. beacon yokken her şeyi görüp, beacon varken aranmak :ı
 3. Gungor

  Subnautica

  bir de bir şeyleri aynı hizaya dizmek isteyenler için kabus. dolap aynı dolap, biri önde, biri geride. önemli bir şey değil tabi. bazı yerlere neden yapılamadığı da muamma. soldaki fabricator ün yerine dolap yaptırmadım mesela.
 4. Gungor

  Subnautica

  ayarlarındaki field of view ne işe yarıyor ki?
 5. Gungor

  Subnautica

  yani FOV yeterince uzağı göstermiyor, bitki örtüsünün ben gittikçe yüklemesini geçeyim, büyük şeyleri bir anda görmek tam bir atmosfer killer.
 6. Gungor

  Subnautica

  oyuna yeni başladım, geriye doğru okumadım spoiler yemeyim diye. direkt takıldım, ilk 2 günde 8 saat gömdüm bile. - field of view çok can sıkıyor. gidiyordum öyle bi yere ada çıktı lak diye. bir çözümü yada modu var mı? son ayar bile yeterli değil. - dlc ler oyuna teknik şeyler de katıyor mu? yeni mekanikler, grafik düzeltmeleri vs. yoksa sadece içerik mi? - önerdiğiniz achi. bozmayan mod var mı?
 7. Gungor

  SATILIK ESCAPE FROM TARKOV 200TL

  8 saat olsa 180 verirdim.
 8. Gungor

  senko

  senko yu boşverin, doktor vardı asıl, doktora ne oldu.
 9. Gungor

  Lego hastalığı

  Bricklink. Ayrıca güzel fikir, bak şurada MOC bırakmışlar. Birebir yapmak için değil ama yol almak için referans alınabilir.
 10. Gungor

  Lego hastalığı

  nötriş naber görüşemiyoruz
 11. Gungor

  Grego`s Weirdlist

  eski linkleri yenisine çevirmek için bir şeyler vardı sanırım, o kadar konu uçmamıştır diye tahmin ediyorum.
 12. Gungor

  Grego`s Weirdlist

  düzeltme; sadece gold un kabul töreni tutuyormuş.
 13. Gungor

  Grego`s Weirdlist

  linkler tutuyor kısmen, listeye burada link
 14. Gungor

  Oyun Tube Thread

 15. Gungor

  Better Call Saul (2015) - AMC

  spoiler !
×
×
 • Yeni Oluştur...