Jump to content

Gungor

Yeni üye
 • Mesaj sayısı

  220
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

518 kez ziyaret edildi
 1. Gungor

  Steam Deck (GabeBoy)

  çünkü burası paticik?
 2. Gungor

  Efsanevi Paragraflar Arşivi v3

  sen de çok tatlısın
 3. Gungor

  Topla v0.9 [22kasım20]

  burç değil o başka bişe tsısı
 4. Gungor

  Efsanevi Paragraflar Arşivi v3

  sexting since 2002
 5. Gungor

  Efsanevi Paragraflar Arşivi v3

  benim sextingler de garip görünüyor ya, o anı yaşamayan herkes için garip olması default.
 6. Gungor

  LvL-Up Makinesi ayağınıza geldi.

  dalgasını geçtik gerçek değil diye, ciddi ciddi yanmış. geçmiş olsun
 7. Gungor

  Yönetim Ban ve Uyarı Kriterleri

  tşk.
 8. Gungor

  Yönetim Ban ve Uyarı Kriterleri

  çelişkiden daha fazlası var. hoşt demek (hakaret) > 2 ceza puanı nefret söylemi (SUÇ) > 3 ceza puanı
 9. Gungor

  Yönetim Ban ve Uyarı Kriterleri

  tez elden hakimlik sınavına başvur, tam zamanı. şiddet söylemine iyi halden indirimi yaparsın. bir de haklı/haksız cezam diye de bir düşüncem kalmadı artık ya, çelişkileri işaret ediyorum. hak olsa ne olmasa ne, kullanıcısı neyse yöneticisi de o ortamın. sabıkam da mod tauntlamak, böyle sabıka mı olur.
 10. Gungor

  Yönetim Ban ve Uyarı Kriterleri

  mantıklı olan uyarı almam. ama mantığın bir düzlemde ilerlemediğini gözlemliyoruz hep beraber. en azından lineer değil galiba. böylece güvenirliliğini ve kredibilitesini yitiriyor. bakma sorgulayarak ve açıklatarak aslında yardımcı bile oluyorum. ama sana x demem ile insan yakın arasında 1 ceza puanı olduğunu bileydim daha varsayımsal ve bütünsel bir şekilde hayat amacını sorgulatırdım boncuğum.
 11. Gungor

  Yönetim Ban ve Uyarı Kriterleri

  ben kontrol ettiğimde herhangi bir uyarısı yoktu profilinde, cezasız olduğunu varsayarak açılan bir başlık. ayrıca bi onun hacetine karar vermediğiniz kalmıştı. başlık açarken modlara düşsün, gerekli görürlerse açılsın? neyse gregoluk yapmayayım fazla. bu kadar bağcı dövmek yeter. ama görev var, yerine getiriliyor, şeffaflık soruluyor. paşalar GEREK YOK SORGU BAŞLIKLARINA, sormayın biz çalışıyoz yazıyor. şakayla karışık yazıyordum da, mini otorite ile bile ulusaldaki sonucu alabildiğimize şaşkınım. söke söke alırlar mı kanalın parasını sam, bilirsin sen.
 12. Gungor

  Yönetim Ban ve Uyarı Kriterleri

  Hoşt demek = 2 uyarı puanı 6 milyon kürt yakalım = 1 hafta abi aradaki mesafeye gezegen sığabilir yalnız, zamana ölçeklendirmeniz çok şık olmuş hakkaten.
 13. Şimdi ben Bone`a Hoşt yazdığım için uyarı puanı alıyorum. Mantıklı sayılır. Kürtleri fırınlamak isteyen ve bunu yazan birine ne veriyoruz? Yanında Mod yazmasına diyecek bir şeyim zaten yok da, pati ihalesi falan varsa onu da verelim. Küçük Türkiye mi burası? Açık açık yazın şu kriterleri de, biz de ona göre küçülelim.
 14. Gungor

  PC Gaming #2

  https://store.steampowered.com/app/1544360/LEGO_Builders_Journey/ çok tatlıymış be
 15. Gungor

  Küçülmeye mi gitsek ?

  SANA MI SORACAĞIZ PİZZACI

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...