Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

12 saat önce, xwhiplashx dedi ki:

şunun bana bi türkçe altyazılı linkini bişiysini bulabilir misin ya 

ben de yok apple tv vs. microsoft ta altyazısız 

of course kral, 1-2 saat içinde mesaj kutunda

edit: sorry, etrafa baktım ama türkçe altyazılı versiyon yok sanırım, 12 martta türkiye'de gösterime gireceği yazıyor belki o zaman türkçe altyazısı da gelebilir. bir de ing altyazılı trkçe konuşmalar var, yüzde 30 civarı falan filmin türkçe diyebilirim. fahrettin altun, emniyetten yetkililer, akp milletvekilleri vs türkçe konuşuyor tabi

cabiria tarafından düzenlendi
edit
Sosyal ağlarda paylaş

da47e9c70df733a0da9e91a05b3ff202.jpg

son mohikan izledim, daha once de izlemistim ama simdi oturakli bi sekilde izleyeyim dedim

ben ask hikayesini, epic muzigi, fena kavgalari hatirliyordum filme dair, ama yine izleyince yeni detaylar buldum ve filmi daha da begendim

savas sahneleri, uniformalar, bayraklar, kusatmanin detaylari fln ne kadar gercekci yapilmis, helal olsun yonetmene, adam surekli silahini reload ediyor fln, yerden yeni tufek kapiyor, detaylara fln kasmislar baya.

tek hosuma gitmeyen ve bu sfer gozume batan detay, d d lewis bu filmde niye var?

hikayeyi birakin, su son mohikan baba ogul hakkinda olsun, beyaz adam gelmis yine kolonize etmis birseyleri, bu sefer bir hikayeyi, implant gibi soluk tenini sokmus guzelim hikayeye, oysa ne geregi var, keske film uncas ve babasi Chingachgook hakkinda olsaydi sadece

neyseki baska bi aktor degil d d lewis, yoksa daha da gozume batardi

artik boyle filmler yapilmiyor bence. eskilerden dewamqee

DoGMeaT tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ya ahah siz güvenin bana abi. bir kaç sıkıntısı var ama genel olarak her türlü izlenilebilir bi film kimseyi üzmez. filmde her şey var lan öyle bi film, aynı şu gibi olmuş diyeceğiniz birbirinden farklı bir sürü filmin güzel derlenmiş hali. 

kitapmış aslen ben bilmiyorum. kitabı daha güzelciler vardı en son baktığımda. onun dışında hikayenin çile tarafı gereksiz tekrar ediyor ama sonu tadında bırakıyor öyle çok sıçralama olmuyo. hintlinin manifestosu bu kadar olur. 

sanssizsansli tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

beyaz kaplan fena değil. hikaye anlatımı olarak kırılma anını ilk sahne olarak izleterek izleyiciyi bağlama metodunu izlemiş zira aksi şekilde, alt kastlardan birinin viranenin bile lüks kalacağı köyünden çıkarak işler başarması şeklinde düz bir hikaye anlatımı pek yakalayıcı olmayabilirdi.

potansiyeli olan ama önü kesilen bir alt kastın yükselme macerasını, hindistana özgü dinamiklerden çektiklerini, başına gelen olaylarla anlatarak ve bu olayları evrensel haklar terazisinde tartarak yargılama yaptığı bir hikayesi var. ana başlık kahrolsun ağalık düzeni.

fena değil boş zaman varsa izlenir, izlemeyen pek bir şey kaybetmez ama izleyen eğer hintli falan değilse çok faydasız bir zaman israfıydı diyeceğini düşünmüyorum

Sosyal ağlarda paylaş

On 24.01.2021 at 20:52, sanssizsansli dedi ki:

babs dd lewis var diye sevinmen gerekirken söylenmişsin ya . dd lewis abi vizyondaki her saniyesi değerli fasdffg

ben de izleyeyim bu ara last mohikanı, baya baya unutmuşum filmi.

İkiz kuleler yıkıldı , film amerikayı eleştiriyor diye vermediler oscarı. Bu rol oscar almazsa hangisi alır bilemiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...