Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

abi 5 gündür oyunu indiremedim.

40gb -> 17gb (elektrik gitti) -> 40 gb -> 0 gb (hdd'de yer yok dedi. depot_-1to105 ve depot_-1to106 diye iki ayrı ayrı versiyon indirmiş. o yüzden yer dolmuş. sanırım ben dl pause yaptığımda, araya yeni patch girdi. depot_-1to105'leri sildim.) -> şimdi tekrar 30gb.

bileklerimi keseceğim sonunda.
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda bitti dl. girdim pek bakamadım ama combat beta'ya kıyasla baya akıcı geldi. kabızlık son bulmuş, güzel buldum.

beta'da açtığım char isimleri duruyor birde betaya katıldığım için maymun pet vermişler. double win :P

daggerfall'da açtım bu arada. ign: Xenus. ekleşelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Xenus said:

http://massivelyop.com/wp-content/uploads/2016/07/eso-boxes.jpg
said:

- The Elder Scrolls Online
- DLC game packs:
*** Imperial City
*** Orsinium
*** Thieves Guild
*** Dark Brotherhood
- Palomino horse mount
- 500 crowns to spend in the in-game Crown Store for new game accounts

9 Eylül'de gold edition geliyormuş. steam'de gaben bize ucuza verirse alıp başlayabilirim bu yoklukta.

500 crowns'la en ucuz bi tane süpriz kutu alırsın ikincisine yetmez. Ayip la.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun mmo, beğenilse de beğenilmese de baya content var. biyerden sonra beni sıksa da yine de başarılı yapmışlar. aylık ücreti yok. 160 170 tl.

No Man's Scam'e 170 TL verdi burada nice yiğitler dsf

ha şöyle bişey var tabi güzel ülkemde dolar 3 tl olduğundan 50 dolarlık oyunu 150 170 tl'ye alıyoruz, e doğal olarak pahalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece klasik content bir yerden sonra sikar. İllaha exp oynamak isteyeceksiniz. Bir de kesinlikle hakli bulmakla beraber, aklinizda olsun free contentteki sorunlar ya giderilmiyor ya da cok gec gideriliyor. Orn: cyrodiil. Oyun fena degil ama bence subs gerekiyor tadi cikmasi icin.
X platform calismiyor, karakter tasiyamazsiniz bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

One Tamriel Geldi. Önce launcher patch sonra da verify - download olarak ara ara 10gb civarında bir download yapıyor.

Detayları Patch Notes da yazıyor.

Launcher da ilk başta beni tedirgin eden bir durum oldu açıklaması yapılmış. Görünce rahatladım.

Patcher Updates
We’ve made several updates and changes to the ESO patcher in this update.
The patcher will no longer have a selection for the NA and EU realms. Instead, the selection will now be made in-game.
You will receive a pop-up when you first log in after this update to choose a preferred realm.
If you have characters on both realms and frequently switch, you can find this option under Settings on the login screen.
Known Issue: The patcher will still display “The Elder Scrolls Online (NA)” as the main server. However, both NA and EU are accessible by selecting that realm. This will be fixed in a future patch.

Sosyal ağlarda paylaş

xxbar said:

Beyler bir sorum olacak..gw 2 yi 1,5 yıl zevkle oynamış biri olarak Esoda da aynı tadı alabilir miyim?(sorum pvp içindir tşk)özellikle open pvp için..tşk

Alırsın. Solo ve small scale çok zevkli oluyor. Zerg seviyosan bile yine iyi GW2 den. Siegeler, open field pug fightlar falan zevkli baya özellikle newbie campaignde. Baya coşkulu oluyo ordakiler:)

Youtubedan izle sen karar ver, keywordleri verim aşağıda

magicka dk
stamina dk
magicka templar
stamina templar
stamina sorc
stamina nb

vsvs. başına sonuna eso solo roam/small scale falan koy arat.
Sosyal ağlarda paylaş

Dayanamadım aldım, şuan level 9 oldum. Takılıyorum öyle malak malak.
Yanlız bu launcherı yapanlara burdan söylemek istediklerim var ama ban yemekten korkuyorum.

Bide çok saçma birşey yaşıyorum, oyuna her login oluşumda karakterim kaybolmuş oluyor. Direk yeni karakter ekranı açılıyor. Gir çık gir çık kendine geliyor, bu nasıl bir saçmalıktır ya?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...