Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Benim Accountta oyun ilk çıktığı dönemlerde sub'dan biriken crownlar kalmıştı. One Tamrielden sonra Crown Store da 5000 crown'a "4 pack DLC" verdiler. O şekilde aldım, baya ucuza geldi.

Bence oyuna yeni başlayacaksanız standart contenti oynayın. Standart content den bahsettiğim 3 factiona da ait 3 bölgeyi de 2-3 ayda bitirebilirsiniz. O arada da özel günlerde böyle bir DLC pack gelince ki mutlaka Morrowind release olmadan önce çıkarırlar, o zaman ucuza alırsınız.

Tek tek almayı düşünüyorsanız ilk alacağınız Orsinium DLC olsun. Content açısından bana göre en iyisi o.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Oyun almaya değer mi şuan zevkli midir?
Komple dlc pack almaya değer mi yoksa standart yeterli mi?
Canım sıkıliyeee

sabahtan beri şu konuya girip aynı şeyleri düşünüyorum. Wow baydı raid gir mc+ gir vs vs diye. contenti yavaşça kasabileceğim gezip görebileceğim hafifte bir end-game i olsa bana yeter ama lvling keyifli olması gerek tabi. aydınlatın bizi.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de dün oyun içi videoları ve yorumları inceledikten sonra gold edition a 80 tl bayılıp aldım. bi 52 gb iniyor şu an ancak bi 35 gb de dlc ler tutuyor sanırım. bi kaç güne oynayabilir olur. paticik guild i vs var mı?

dungeonlar questler beraber yapıldığında daha zevkli hale geliyor anladığım kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...