Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Ya bunlar geçende, Q1 2016'da baya baya major overhaul yapacaz diyolardı. Bize feedback verin, tüm classları yeniden elden geçircez, tüm bozuk mekaniklerin tekrar üstünden geçicez ve yaza doğru yeni Cyrodiil ve Imperial City objectivleri ekleyip, o çok istediğiniz arena ve duel sistemini getirecez anasını ağlatıcaz ortalığın bize inanın güvenin falan diyip gazlamışlardı milleti. Baya hype oldu forumlarda eso resurrection diye. Du bakalım nolcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

o iğrenç combat sistemini değiştirmedikten sonra ne yapsalar boş.

Bundaki combat sistemi gelmiş geçmiş en iyisi olabilir sanırım mmolar arasında. Tab target olup cooldown beklemekten kat kat daha iyi. Animasyonları kastediyosan eğer, onları değiştireli bir sene oluyor neredeyse.

Şu oyununu itin götüne sokabilecek bir sürü konu var ama combatına kötü demek yersiz.
Sosyal ağlarda paylaş

hype değil uzun süredir mmo oynayan biri olarak kesin denerdim. haftasonu beleşmiş zaten.

hele rpg seviyorsanız kaçırmayın, çünkü karakter gelişimi çok özgün, her class 4 rolü de oynayabiliyor. Hayli bir miktar armor ve weapon kominasyonları da size kalmış (tabii ki min max oynuyorsanız geçerli değil). Questleri efsane, daha iyi questleri olan mmo miktarı azdır.

grafikleri de güçlü olduğu alanlardan

combat sistemi güzel. tab targetting veya CD beklemeden sorna yeni tat. Ama combat sisteminin anlamak için dual bar kullanman gerekir. tek silah barıyla pek anlamayabilirsiniz.

ben bayağı keyif alıyorum. sadece leveling çok uzun
endgame'i daha tam bilemiyorum. Kabaca RPG single player deneyimi olarak bile alınır sonra sararsa devam edersiniz.
(konsoldaki tecrübelerimi yazdım)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Valla ne denir ki. Aslında güzel oyun ama çok püsürü var. Pvp kısmı komple zergfest. Akşamları lagdan oynanmıyor. Endgame pve desen max 1 ay oyalıcak kadar content var. Devler de baya yeto, kimseyi dinlemeden etmeden kafalarına göre çok salakça işler yapıyolar. Foruma bi göz at derim.

Ama son zamanlarda verilen feedbacki dinlemeye başladılar, güzel ve nokta atışı değişikler planlıyolar. Arka sayfada yazmıştım bikaç bişey, aşağıya da kopyalıcam yazımın devemında. Eğer hakkaten adam gibi altından kalkabilirlerse bu işin, asrın oyunu falan olur. Çünkü potansiyel var. Combat mekanikleri falan şahane ötesi ve RvR kafası işte, devasa bi map. Thieves guild ile open world pvp de gelecek, criminal olma olayları falan.
Herşey ellerinin altında ama işte kötü yönetim ve yanlış kararlar sonucu vasat bi oyun olarak kaldı şuana kadar.
sadman said:

Bunlar geçende, Q1 2016'da baya baya major overhaul yapacaz diyolardı. Bize feedback verin tüm classları yeniden elden geçircez, tüm bozuk mekaniklerin tekrar üstünden geçicez, aoe capi tümden kaldırıcaz, yaza doğru da yeni Cyrodiil ve Imperial City objectivleri ekleyip, çok istediğiniz arena ve duel sistemini de getirecez anasını ağlatıcaz ortalığın bize inanın güvenin falan diyip gazlamışlardı milleti. Baya hype oldu forumlarda eso resurrection diye. Bakalım nolcak.

Gerçi singleplayer kafasında yavaş yavaş quest yapa yapa oynıcam ben diyosan keyif alırsın. Oyun o konuda iyi baya.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...