Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Titanfall

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

yazuach said:

said:
DLC'lerin dört bir yanımızı kuşattığı bu endüstride, Titanfall'a bir DLC çıkmasa şaşırırdık gerçekten. Bugün Avrupa'da çıkan oyun, efsaneleşme yolunda ilk adımını atarken, yapımcı Respawn'ın topluluk yöneticisi Abbie Heppe'de oyunun gelecek ilk DLC'sini açıkladı.

Titanfall'un illüstrasyon kitabında görülebilen yaratıkların yer alacağı DLC, uzaydan tehditleri konu alacakken, yepyeni Titan'ları ve birçok yeni silahı da oyuna ekleyecek.

Şaşırmayın abi. Season pass'ın açıklamasında var. Bahar, yaz ve sonbahar dönemleri için birer expansion dlc gelecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Ya ekran çok karmaşık oluyor bazen. Pilotla npc'yi ayırt edemediğim oluyor sdf. Ama sırf bende değil, bir ton kez yaşadım. Pilot odaya girip benim yerime yanımdaki npclere sıkmaya başladı.

Bana da oldu bu. Auto pilottaki bir titana daldım. Yanımda da bir iki kişi falan var. Onlar da o tarafa bakıyor. Neyse titan patladı. Meğerse yanımdakiler düşmanmış. Dönüp beni öldürdüler. Onlar da sonradan farkettiler. :(

Bir tane titan da benim titana vurmaya çalışıyor. En sonunda dayanamadım yazdım chatten "I'm on your side" diye. Friendly fire olsa (var mı?) yandık yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...