Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Titanfall

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

ay sırf bot dolu oyun, büyük kısmını player aramakla geçiriyorsun ve ZORLA İNATLA titan'a sokuyor, parkour falan hikaye ya infantry olarak oynatmıyor ki alet, anca bot vurursun 2. dakikadan sonra karşı taraf sırf titan takılmaya başladığı zaman.
Lan zaten 6 oyuncu var onlar da titanında oturuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
LathspeLL said:

O kadar güzel oyun konsepti nasıl insanı 1 ayda baydırıyor çözemedim. Ben de sildim direkt oyunu 1 aydan sonra, zaten 50 gb, ödül verseler yüklemem.

abi çünkü oyun su katılmış gibi, dilated, derinlik katıcak şeyleri yoketmişler, 6v6 olması çok öldürüyor bence, çok ineffective hissediyorsun, karşısında player olduğunu hissedip, competitive hissini yakalayamıyorsun. Encounterlar zaten diğer playerlarla kısa oluyor, kim daha iyi daha kötü anlamak zor, daha çok kim karşıdakini öldürmeyi daha çok umursuyor gibi oluyor sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında oyun mekaniği falan gayet güzel ama haritalar çok büyük ve 1-2 dakka boyunca player görmeden koşturduğunuz olabiliyordu.

bir de bazen heyecanlanıyorsun aha player gördüm diye, NPC çıkıyor falan. NPC ile PC ayırt etmek de zor.

beni soğutan bunlar oldu.

bir de EA oyunlarında benim ping'im aynı sokaktaki arkadaşıma göre çok daha yüksek oluyor (100 vs 170 falan gibi) o da ayrı bir dertti...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...