Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Titanfall

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

2-3 gündür oynuyorum. çılgın zevkli lan. keşke çevremdeki herkes alsa da devamlı oynasak. ama millet cimri.
daha doğrusu oyun gereksiz pahalı. ulan yap şunu 40 dolar, herkes alsın. ama yooook EA sports ille anasının şeyi yapacak fiyatı.

Tam tersine iyi ki pahalı , serverlar feci fail çünkü. Şu anda bile doğru dürüst oyun oynatmıyor bi de çok daha kalabalık olsan yandık..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
betada oynadıktan sonra bi gazla pre-order çakmıştım buna 3 ay önce, oyunu bir kere bile açmadım bi ara oynarım diye. şimdi dedim oynamam bunu ben. refund almaya kasıyorum ahahah. great gamer guarantee diye bir olayları var. ilk launchtan 24 saat içinde refund çakabiliyorsunuz ama oyunu betada oynadığım için oyun oynanmış gözüküyor ondan refund alamıyorum normalde sistemden otomatik. işte last played date feb 11, oyunun library'e eklenmesi march 13. oyuna girmedim ki görsünler abukluğu. 3 ay önce alınmış oyuna refund için uğraşıyorum, 2 saat oldu customer service'te 3.kere yönlendirdiler beni şimdi sanırım başarıcam sonunda, gizli soruları sormaya başladı ehehe

aldım lan oh be 599 mexican pesomu. EA baba büyüksün.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...